Нова новиничка седмичка 29.08 - 04.09.05

  • 9 452
  • 351
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 305
Абсолютно вярно - овулацията ми беше само преди 8 дни!
Значи и имплантирането трябва да е минало?! newsm53, остава само да чааааааакаме.

# 31
  • Мнения: 402
Мерси за съвета Гриз, ще пробвам!

# 32
ето ме и мен tongue
браво Iggiberry !!!! ще видиш,това съвпадение...не е случайно! lovekissстискам ти силно палци,и съм сигурна че всичко ще баде наред! Hug
аз да ви се оплача,водя много ожесточена битка с никотиновата ми зависимост  baduu  smile3538smile3517 ама защо съм ги почвала,да ме пита човек! oopsно да ви питам,сега след тия маки който преживявам,дали нещо няма да повлияя на овулацията си!не знам,не е шега работа.... newsm78

# 33
  • Мнения: 4 305
Kelly, браво на теб! Дори да пропуснеш този цикъл то ще е за добро. Дано успееш да се въздържиш и да ги откажеш  bouquet

# 34
  • Мнения: 9 088
Grizka,знам за тези Райд, Иван във София само с него се спасяват, ама тука за пръв път е такова нещо, у нас да ме ухапе комар Shocked Но ще взема да купя аз едни таблетки...
Качих малко снимки, ако на някой му се гледа  Embarassed  Правени са с телефон, та качеството не е много добро.
http://community.webshots.com/user/stefani188

# 35
благодаря ти *vera!охх,не е лесно,хич даже,но че успея!знам че няма да ми е по лесно,ако примерно съм забременяла,така че по добре още от сега!от сутринта съм унищожила сто пакета давки smile3502 и още толкова със семки и бонбонки!сега ще тичам за фолиева киселина до аптеката,казват че разходките най много помагат danceехх ама как не ми се ще да го пропускаме тоя цикъл,ама то на кой ли му се ще! tooth

# 36
  • Мнения: 3 376
Стеф, много са ти хубави снимките. Няма значение, че са правени от телефон - то моделът е важен newsm08

Келли, съчувствам ти за трудния период, но пък предстсви си колко ще ти е гот само след месец, като усетиш първите признаци на очистването на организма от никотина newsm44 На мен един познат ми беше разправял, че си струва да пропушиш само за да усетиш кефа от пречистването като ги откажеш - толкова свежо било. А и се замисли колко по-здравословно за бебчето е така Twisted Evil

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Веренце , не можах да се насладя на красотите ти Sad .
 Simple SmileИди на Home page setup и копирай адреса , който ти дават там и изглежда така - http://www2.fertilityfriend.com/home/......

# 38
  • Мнения: 9 088
На мен един познат ми беше разправял, че си струва да пропушиш само за да усетиш кефа от пречистването като ги откажеш - толкова свежо било.

 smile3532 Това е като стария мохабет , според който като ти се пишка, трябва да се стискаш, за да усетиш блаженството след това Shocked Crazy

# 39
стефи,поздравления,много хубави са си ти снимчиците! newsm08 newsm10

# 40
  • Мнения: 1 419
Верче, следвай препоръките на Моренски - дала си линк само до логин страничката  Sad

Стеф, ти си ни поредната форумска красавица - няма да изреждам останалите, че са мноооого   bouquet

Кели, багородно ти завиждам - аз няколко пъти пробвам тая година, ама пусти срес (или просто оправдание  Blush)...
Малко офф, ама преди малко четох, че пушенето при жените намалявало овулиращите способности при жената (аз се чудя що нямам О.  Crazy) и така като се замисля - май месец не пушех и си имах О. без стимулация  newsm78

Май ги спирам...  Flutter

# 41
  • Мнения: 1 153
oхo ама много сте изписали мацки Hug
Аз от тази седмица започвам с бебеправенето ,въпреки че си мился че няма какво да се случи Thinking
Стискам палци на другите  Praynig

# 42
ДАВАЙ АYA!!!хайде,хайде с тебе съм!като сме две ще е по лесно ще видиш!повярвай ми,знаеш ли колко добре те разбирам.. Weary

# 43
  • Мнения: 9 088
Мерси ви за комплиментите Flutter Embarassed
 За цигарите- защо не пробвате с Табекс? Ще ви улесни доста, но волята е най-важна Rolling Eyes Моят Иван така ги спря- с голямо желание и с една опаковка Табекс...не знам обаче дали би ви навредило по време на бебеправенето newsm78

# 44
  • Мнения: 6 992
 Grinning Здрасти!
Успешна седмица!
На мен ми е толкова весело,че чак не ми се говори.Разхожда ми се и изфирясвам на разходка!Купих си нова пола, та за  тва и не съм яла от 2 дена освен някви круши,които свих от хазяйката,ама не ми се и яде :mrgreen Твърде ми е щастливо ,за  да ям Joy Ако утре не се появя по някое време, значи съм умряла от глад, ама весела Crazy Laughing

Общи условия

Активация на акаунт