Мнения за 24 детска градина в кв.Надежда

  • 3 425
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте мами приети сме с тази градина и от септември сина ми тръгва, но ми се искаше да имам и малко допълнителни мнения затова ако има мами с дечица ,които са ходили в тази градинка в Надежда 3 моля споделете доволни ли сте от госпожите от педагозите дали на децата ви им харесваше и др.Питам не случайно понеже яслата в която ходи 40 ста пак в надежда така и не ни допадна нямаха педагози и децата просто само ги гледаха без каквито и да са занимания освен гледане на телевизия.Та много ми се ще в градината да е по добре не че имам някакви кой знае какви претенции ,но все пак.Ще чакам мненията ви с интерес.

# 1
  • Мнения: 771
Първо да попитем- 24-та градина, ли! 24 ЦДГ е в Разсадника?

# 2
  • Мнения: 61
Аз също с интерес ще чакам отзиви. Живот и здраве и моето дете ще е септември в яслена група.
24 ОДЗ е в Надежда 3.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 744
балони, в името на темата пише "Надежда" Simple Smile
Цитат
24 ОДЗ Надежда; ул. “Kумановски бой” № 16
Аз съм чувала само добри отзиви за това ОДЗ. 2001ва живеех в Надежда-3 и бях подала молба за яслата. Но преди септември се преместихме в началото на Надежда-2 и 24та ми стана много далече.
Общо взето мненията за ОДЗта са такива:
Толстой - Калина Малина
Надежда-2 - 38ма
Надежда-3 - 24та

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
На две причтелки децата са там и са доволни , сега и двете ще са предучилищна.
Калина МАлина също е една от добрите градина, то всъщност само тези двете останах добри.
38-о ОДЗ лежи на доста стара слава, ние сме до нея и детето ми е в друга.
а за 40 ясла не ми се пише  Tired

Упех , и бързо да се климатизирате в новата среда  Hug

# 5
  • Мнения: 96
Дано да имаме късмет най после да случим на градинка и детето да се чуства добре че ми се къса сърцето като се тормози и ме моли да не ходи .Много ама много съм разочарована от 40 ясла сега разбирам как така бързо ни приеха там и как като сме от друга част на Надежда има място и за нас там.Благодаря на всички който споделиха и ако има и други който има какво да кажат ще съм благодарна .

# 6
  • Мнения: 96
Вече повече от месец ходим в градината и съм много доволна от напредака на сина ми даже си ходи с желание.дано и за напред да е така.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм чувала много добри отзиви за 24 ОДЗ. На много мои приятелки децата са там и са доволни.

Общи условия

Активация на акаунт