Секрет от гърдите?

  • 7 704
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 634
Здравейте, момичета Laughing
Ние вече започнахме  сериозното бебеправене от този месец, но се появи нещо което доста ме притесни...Аз съм 7 дни преди менструация и имам ПМС, които никога не са се появявали толкова рано  Praynig..но вече си мисля, че може и да  е самовнушение.
Това което ме притеснява е, че гърдите ми са започнали да секретират нещо като коластра при изстискване, но нямам чувство за напрегнатост или болки.
Досега четох за пролактина и се чудя дали да си пусна изследване, защото никъде не се споменава секретирането като признак на бременност?

Последна редакция: пн, 05 сеп 2005, 09:28 от AndyB

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ох мила, искрено се надявам скоро в темата ти да се включат по-знаещите съфорумки. Лично аз за съжаление не мога да ти помогна с друг съвет, освен да бъдеш спокойна!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Мисля , че правилно си се ориентирала . Ако ти дойде  Фло , провери си пролактина .
Не е признак на бременност , поне досега не съм чула да е обратно.
Пък и  коментирай въпроса с лекаря си .
Успех !

# 3
  • Мнения: 7 718
Отиди на лекар.

# 4
  • Мнения: 3 960
Това може да е опасно отиди на лекар ! Naughty
Не чакай да ти идва  Stop,а направо отивай! Crossing Arms

# 5
  • Мнения: X
И аз съм така-от мнооооого време..Идва ми редовно, имам си овулация-забременях, но направих аборт-по желание..Не знам какъв е толкова особено големия проблем-като чета-отивай веднага на лекар....Може би просто някакъв вид хиперфункция..

# 6
  • Мнения: 634
Момичета, благодаря ви   bouquet

В четвъртък ще отида до Първа градска на преглед.

При предишната ми бременност също забелязах бистра капчица при изстискване при едната гърда, но сега е и от двете и то е белезникава. А и ми е странно, че се появи вчера, до преди 1 седмица нямаше нищо.


 

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
И аз съм така-от мнооооого време..Идва ми редовно, имам си овулация-забременях, но направих аборт-по желание..Не знам какъв е толкова особено големия проблем-като чета-отивай веднага на лекар....Може би просто някакъв вид хиперфункция..
По принцип не  смятам, че е добре така да се разсъждава- "какъв е толкова големия проблем"- защото наистина при теб може да е едно, при нея друго. Може да се касае за повишено ниво на пролактина, което е лечимо, но може да и пречи да забраменее, ако не се лекува. Разбира се най-правилния съвет в случая е да посети лекар!

# 8
  • Мнения: X
Ва, напълно си права-не съм толкова елементарна, но..Някак си откакто чета форума, от няколко месеца-на няколко пъти направо изтръпвам и все си мисля, че всичко изписано може и при мен да го има..Съгласи се, че не трябва да се шашардисваме от всяко, ама всяко нещо-малко по-спокойно де..Ето сега при мен-този ми М цикъл / виж ако искаш ФФ ми /-едни ужасно високи температури още по време на М - и аз веднага тръгнах да мисля, че ову няма да има...Еми то така докъде ще стигнем?!Пак казвам-не наивно и безотговорно, ама така-веднага по лекари и паники-не Naughty

# 9
  • Мнения: 1 419
Ва, напълно си права-не съм толкова елементарна, но..Някак си откакто чета форума, от няколко месеца-на няколко пъти направо изтръпвам и все си мисля, че всичко изписано може и при мен да го има..Съгласи се, че не трябва да се шашардисваме от всяко, ама всяко нещо-малко по-спокойно де..Ето сега при мен-този ми М цикъл / виж ако искаш ФФ ми /-едни ужасно високи температури още по време на М - и аз веднага тръгнах да мисля, че ову няма да има...Еми то така докъде ще стигнем?!Пак казвам-не наивно и безотговорно, ама така-веднага по лекари и паники-не Naughty
Всеки има право на мнение, но едно е да четеш и сама да си правиш изводи внушавайки си какво ли не, друго е да се случи нещо и самата ти да поискаш информация или съвет.
Тази тема е отворена с въпрос и затова всички си дават мнението - нека момичето да си прецени какво да направи  Whistling

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Розичка - НЕ  Naughty е хубаво да има никакъв секрет от гърдите, особенно при твоя казус(чакаща да забременее). Така, че послушай момичетата и веднага отиди на лекар. Дано  Praynig не е нещо сериозно. Изискай намазка на секрета.
Късмет  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 7 718
Нормалното състояние на гърдите е без секрет!

# 12
  • Мнения: 634
Току-що се обадих на моя гинеколог, който работи в Онкологията, почти ревяща и той каза първо да си пусна тест за бременност със стерилна урина, защото е твърде вероятно това да е причината, защото това е втора бременност  newsm78 (първата неуспешна) и след това да му се обадя с резултата.

# 13
  • Мнения: 7 718
Какво общо има стерилната урина със теста за бременност?
Въпросът ми е риторичен.

# 14
  • Мнения: 634
Просто се предполага, че по-лесно ще отчете засега по-ниските нива на хормона. (е, при евентуалнаа бременност Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт