Красиво женско лице?

  • 657 418
  • 5 265
  •   1
Отговори
# 2 775
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Аха, ясно. Simple Smile По мои спомени, в сериала изглеждаше горе-долу по този начин. Поне така съм я запомнила. Наистина, на по-младежките ѝ снимки изглежда доста различно. Peace

# 2 776
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Хънтър Тайло беше голяма красавица в младостта си. Heart Eyes

# 2 777
  • Мнения: 5 300
Айча Айсин Туран


Много нежна😍

# 2 778
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Хубава е, да. Simple Smile

Напомня ми на Miranda Kerr. Peace

# 2 779
  • Мнения: 718
Наистина има голяма прилика.

# 2 780
  • Мнения: X
Рейчъл Уайз











Розамунд Пайк









# 2 781
  • София
  • Мнения: 5 198
Роза много ми харесва, в кой ли филм съм я гледала ?

# 2 782
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Може би в 'Gone Girl' и в един от филмите за Джеймс Бонд. Peace

# 2 783
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Рейчъл Уайз на първата снимка много ми харесва.

# 2 784
  • Мнения: 36 428
Розамунд си я спомням най-вече от Джони Инглиш, мисля, че беше и в един филм за Бонд (в който Тоби Стивънс от "Черни платна" играе злодея). Но със сигурност съм я гледала в повече филми. Симпатична е.

Рейчъл Уайз е много миловидна; стана ми много неприятно, когато я смениха в третия филм Мумията (със значително по-непривлекателна жена). Но тези продължения така или иначе бяха боклук - сигурно тя не е искала да се снима в тях))

В събота гледах някаква класация за най-красивите и умни българки - беше някакъв абсурд - с едно-две изключения не видях хубави жени. Мария Силвестър и Венета Райкова бяха вътре...Все едно че беше класация, създадена с цел да се подмажат на някои известни личности и журналистки, които работят в тази телевизия...

# 2 785
  • Мнения: 442
Редовно има такива класации и кой ли не е набеждаван за красавец или красавица.

# 2 786
  • Мнения: 6 375
Розамунд си я спомням най-вече от Джони Инглиш, мисля, че беше и в един филм за Бонд (в който Тоби Стивънс от "Черни платна" играе злодея). Но със сигурност съм я гледала в повече филми. Симпатична е.

Рейчъл Уайз е много миловидна; стана ми много неприятно, когато я смениха в третия филм Мумията (със значително по-непривлекателна жена). Но тези продължения така или иначе бяха боклук - сигурно тя не е искала да се снима в тях))
...
Розамунд - идея си нямам как я харесвате - малки очи, ниско чело ... (да, знам че съм гадна, ама ... то ти се набива на очи). Не мога да гледам филм с нея и все повече и повече да не я харесвам. Тва е положението. Wink

Виж, Рейчъл Уайз ми е чаровна. Grinning

# 2 787
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 311
Много харесвам Божана Татарска ,манекенката с жълти очи ,въпреки,че е от по-старата генерация ,обаче скоро не съм я засичала никъде по ТВ,списания,изяви ,може да е трайно в чужбина ..







# 2 788
  • Мнения: 2 489
Красива е, но е плашеща с този цвят на очите☺.

# 2 789
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
На мен на някои от снимките ми прилича на пиле. Laughing Напомня ми също така за Олга Модева:

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт