Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 22

  • 41 667
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 17
За Щерев не знам, но в моята клиника ми обясниха, че ми се полагат общо
26дни болничен считано от деня на пункцията......разбира се можеш да поискаш и по-малко./не са ми искали направление/

# 751
  • Мнения: 1 622
Хриси,

аз си взех точно 5 дни болничен след деня на пункцията, която беше в неделя, без всякакво направление. Когато отиваш на пункцията трябва да носиш личната си амбулаторна карта (картон) и да кажеш, че искаш болничен на акушерката още в момента, в който те приемат в стационара!

# 752
  • София
  • Мнения: 6 232
Много благодаря за инфото  newsm51, и аз не мисля да векувам вкъщи, но поне между двете процедури да си остана,ако се паднат работните дни-явно трябва  да взема да си изровя картона тогава,че аз го нямам за нищо  Joy

# 753
  • София
  • Мнения: 2 908
Време е за нова темичка мили борбени момичета  Hug Хайде някое на скоро успяло момиче да пусне следващата тема, за да носи късмет на  есенната група  Hug Heart Eyes
За нова тема сме но кой да я пусне,като ако не се лъжа в тази няма новоуспяли ,освен някое момиче,което скоро ще прави  тест да се престраши. Hug

# 754
  • София
  • Мнения: 6 232
еййй,ама ние наистина напълнихме 50 странички  ooooh!, но така като гледам поне 10 дни ще си седим в старата  smile3516, ако не се намери някоя ,ама истинска "партизанка",която се е крила цяла процедура  newsm78

# 755
  • София
  • Мнения: 6 302
Марги, давай пиле, по-голяма късметлийка от теб няма. Пускай новата тема и дано да е хаирлия  Heart Eyes

# 756
  • София
  • Мнения: 2 908
Марги, давай пиле, по-голяма късметлийка от теб няма. Пускай новата тема и дано да е хаирлия  Heart Eyes
Точно така,нека Марги да я пусне отново,тя трябва да ни е за пример на всички. Heart Eyes Hug

# 757
  • София
  • Мнения: 6 232
Да,да, Марги !!!  newsm44 Тя беше бременна още от първата инжекция  newsm10 всички трябва да тръгваме с такава вяра  newsm51

# 758
  • Мнения: 1 622
Хей, момичета, много ме трогвате...
Ама наистина новата група късно почна и затова още няма изгърмяла  Misc Bomb

Добре, почвам да "работя" над новата с вяра, че за следващата "нова" ще има много кандидатки и ще ги избираме с конкурс!  smile3521 newsm51

# 759
  • Мнения: 1 622
Мили бъдещи и настоящи майчета,  Hug

заповядайте в новата ни тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=429233.0

Общи условия

Активация на акаунт