добър хомеопат

  • 2 160
  • 11
  •   1
Отговори
  • до Него
  • Мнения: 91
момичета препоръчайте ми добър хомеопат. От два месеца и двете ми дъщери кашлят. Нищо не помага. Лекарите казват , че ако е коклюш няма лечение..може и половин година да кашлят, а може и повече...по-малкта е на 8 месеца и никакви ваксини немогат да и слагат заради тази кашлица..ако някой има идея - давайте !

# 1
  • Мнения: 227
Ние бяхме същите, ходихме при хомеопат, но не ни помогна Thinking Това, което ни спаси и продължава да ни спасява е Коластрата Simple Smile НЕ Е РЕКЛАМА.

# 2
  • до Него
  • Мнения: 91
коластра на Аквасорс ли?

# 3
  • Мнения: 227
Същата Peace

А ако имат коклюш, имам една изпитана рецепта за чай - 1 с.л. борови връхчета +1,5 с.л. ленено семе се варят в 1 литър вода 5 мин., оставят се около 30 мин. да се позапарят, прецежда се и се пие. Може да се подслади с мед.
Имай в предвид, че от лененото семе ще пишкат по - начесто Peace

# 4
  • до Него
  • Мнения: 91
ще пробвам, много 10x Grinning

# 5
  • Мнения: 227
Моля те, пиши след това как сте  Nature Sunny

# 6
  • София
  • Мнения: 285

здравей,

Педиатърката на сина ми е и хомеопатичка. Много съм доволна от нея!
Много обича децата, а пък хомеопатията й е на сърцето. За мен това е най-добрата комбинация!

Ако искаш ще ти дам телефона й?!

# 7
  • до Него
  • Мнения: 91
Същата Peace

А ако имат коклюш, имам една изпитана рецепта за чай - 1 с.л. борови връхчета +1,5 с.л. ленено семе се варят в 1 литър вода 5 мин., оставят се около 30 мин. да се позапарят, прецежда се и се пие. Може да се подслади с мед.
Имай в предвид, че от лененото семе ще пишкат по - начесто Peace

по колко се пие

# 8
  • Мнения: 600
Същата Peace

А ако имат коклюш, имам една изпитана рецепта за чай - 1 с.л. борови връхчета +1,5 с.л. ленено семе се варят в 1 литър вода 5 мин., оставят се около 30 мин. да се позапарят, прецежда се и се пие. Може да се подслади с мед.
Имай в предвид, че от лененото семе ще пишкат по - начесто Peace

по колко се пие

хм, ти не питаше ли за хомеопат или нещо греша newsm78

коклюш се лекува с хомеопатия. моето дете пи DROSERA. при класически хомеопат сме, но май за коклюш на всички това дават, дано не бъркам newsm78

коластра не лекува коклюш, ще ме прощавате. и какво въобще означава "ако е коклюш". или е, или не е. има си определени признаци и не е безумно трудно различима кашлица ooooh!

# 9
  • Мнения: 50

   
Здравейте,
Издирвам педиатър занимаващ се и с хомеопатия в района на Дианабад,Студ.град!Моля ако някой познава такъв да ми пише!
Предварително благодаря на отзовалите се!  bouquet
________________________

# 10
  • Мнения: 50

здравей,

Педиатърката на сина ми е и хомеопатичка. Много съм доволна от нея!
Много обича децата, а пък хомеопатията й е на сърцето. За мен това е най-добрата комбинация!

Ако искаш ще ти дам телефона й?!


Моля за координатите на този педиатър!!!!!

# 11
  • Мнения: 1


здравей,

Педиатърката на сина ми е и хомеопатичка. Много съм доволна от нея!
Много обича децата, а пък хомеопатията й е на сърцето. За мен това е най-добрата комбинация!

Ако искаш ще ти дам телефона й?!


Може ли и на мен да ми изпратиш координатите моля!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт