ЛАМИНАТ

  • 8 652
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
МОЛЯ ВИ, мили хора, които сте ремонтирали, правите или ще правите ремонт и всички, които сте в сайта. От къде да купя ламинат, а също и къде предлагат такъв към който монтажа и подложката са безплатни. Не разполагам с много средства. Ходих в ЛИЯ но са скъпи, а и монтажа е чак след 20-ина дни, а и нямат голямо количество /над 40 кв.м./ и се чака много време за доставка??? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 1
  • Мнения: 42
Момчето се казва Людмил 0896 80 74 49 има магазин за  ламиниряан паркет в Люлин би трябвало да се справи и с цената, монтажа и количеството.
Успех

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Сега, гледам отварят БАУМАКС и в София, ако си оттам, където предлагат ламинат и от 7, 8, 9 и 10 лв/кв.
40кв си е средно-голямо количество, което може да ти ошушка джоба...
 

# 3
  • Мнения: 263
Моят е от Паркети Спейс. 27лв/м2 с включен монтаж и безплатна подложка 2мм(има и доста по - евтини Peace. Доволна съм от монтажа Peace А и имат наличности обикновено.

# 4
  • Мнения: 8 999
Последния път купувахме от едно магазинче в Бели брези, на ъгъла на Проф. Д-р Михайлов и Лерин /всъщност не съм сигурна, че е точно Лерин, но ако тръгнеш по Михайлов от Смърч към бул. Гоце Делчев, ще го видиш/. Цените бяха доста по-приятни от тези в магазин Спейс, моделите бяха същите, имаше голямо разнообразие. Поръчах, след два дни ми го монтираха за няма и 4 часа. Говоря за две стаи по 12-14 квадрата. Страшно съм доволна.

# 5
  • Мнения: 653
Не и Спейс Stop.
Нелинка, в кв. Суха река или съседен (не ми е много ясна тази част на града) има склад за паркет. Препоръчаха ни го семейни приятели, но за съжаление при нас се забавиха ремонтните дейности. Цените са страхотни. За доставка се заплаща, но не съм се интересувала колко, тъй като транспортът сами си уреждаме. Монтаж не си спомням дали се заплаща, но ако да, не е изобщо скъпо; случва се първата събота/неделя след покупката (или поне това ни казаха). След доста обикаляне, сравняване и търсене ние се спряхме на този вариант.
Сравнение ще дам точно със Спейс. Един клас паркет и 23лв. разлика в цената.
Довечера ще проверя за точен адрес и ще ти го пусна.

# 6
  • Мнения: 7
МНОГОООООООООО ВИ БЛАГОДАРЯ! МНОГО! Бъдете щастливи и здрави!
В последствие ще трябва да търся пердета и корнизи /също ъглов корниз/. Ако знаете - пишете ми! А на всички отговорили ми - от сърце благодаря!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 508
Не и Спейс Stop.
Нелинка, в кв. Суха река или съседен (не ми е много ясна тази част на града) има склад за паркет. Препоръчаха ни го семейни приятели, но за съжаление при нас се забавиха ремонтните дейности. Цените са страхотни. За доставка се заплаща, но не съм се интересувала колко, тъй като транспортът сами си уреждаме. Монтаж не си спомням дали се заплаща, но ако да, не е изобщо скъпо; случва се първата събота/неделя след покупката (или поне това ни казаха). След доста обикаляне, сравняване и търсене ние се спряхме на този вариант.
Сравнение ще дам точно със Спейс. Един клас паркет и 23лв. разлика в цената.
Довечера ще проверя за точен адрес и ще ти го пусна.

Може ли и на мен да ми пуснеш адреса?  Praynig

# 8
  • Мнения: 1 952
Евтино е в Бриколаж, ламинатите на kronospan са по 10-12лв, а са хубави. Подложката е стотинки, колкото до монтажа, направете го сами, по-евтино от това няма.

# 9
  • Мнения: 653
Имаш го, Наденце Hug!

# 10
  • софия
  • Мнения: 9 590
за склада в суха река, и подложката и первазите и монтажа влизат в цената, поне миналата пролет беше така. наши приятели си взеха оттам, много са доволни. тогава аз не си харесах там декор и се набих в спейс с ламинат за 40 лв метъра- балтерио, е не е качествен. за 6 месеца ползване 6 дупки, не дава вилица да падне на него, и монтажа им не е хубав. тая пролет ходих в суха река с друга приятелка и направо  smile3511, много хубави декори имаше.

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Паркети берг, имат доста неща на склад.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 826
Ние сме във всички стаи с паркети Егер,като в едната стая е сложен преди 4години,три години апартамента беше даден на наематели и дори те не успяха да го съсипят. GrinningСега при реморна купихме за другите две стаи пак на Егер от едно магазинче в Люлин до Руския пазар,точно до Софийска баница.Цените бяха добри според мен,имаха не само безплатен монтаж и подложка,но и безплатни первази.Иначе цената не е по висока,отколкото за същите паркети в Лия,Спейс и други магазинчета.Лично аз не съм почитател на евтините паркети от по 7-8лв квадрата.

# 13
  • Мнения: 653
Никой не говори за 7-8лв. Това което харесахме като клас, характеристика и външен вид в Спейс ни го предложиха за 45лв., във въпросния склад за 22лв. Съвсем нормално е да е така. Спейс работят с нечовешките надценки. Но щом има хора да им дават, защо пък да не взимат!?

# 14
  • София
  • Мнения: 9 826
Може и така да е,не съм забелязала разликата.Това,което харесахме ние,навсякъде струваше 18-20лв квадрата/вкл и в Спейс/,навсякъде беше с безплатен монтаж и подложка,но само на едно място даваха и первазите.

Общи условия

Активация на акаунт