болки при ритниците на бебето

  • 7 688
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 128
на някой случвало ли му се е в края на бременноста когато бебето рита да боли.....някой път чак подскачам от болка!все забравям да питам лекаря за това-дали е нормално?

Последна редакция: ср, 07 сеп 2005, 15:17 от Reza

# 1
  • Мнения: 5 577
Не се притеснявай толкова, мисля, че няма проблем.
И на мен ми се е случвало, но не съм се замисляла....бебо иска да излиза явно, и напомня все по-активно за себе си  baby_neutral

Все пак питай докторката си!

# 2
  • Мнения: 368
На мен доста често ми се случваше да ме боли. Мони риташе много силно особено последния месец.И все пак питай и лекаря си.
Леко раждане.

# 3
  • Мнения: X
Мен доста ме болеша, защото Ния много риташе, че и силно при това.

# 4
  • Мнения: 5 183
на мен не ми се е слу4вало, но има логика. Може детенцето да притиска някой нерв или да го подритва, така да се каже.

# 5
  • Мнения: 79
 мен ме боли като ми нададе някой шут! Mr. Greenно ,по неприятно ми е като явно си навира крачето не където трябва и засяга някой мускул,направо подскачам!а тия шутове ми ги вкарва под рерата!айде де се ражда,че да си рита на воля! Joy

# 6
  • Мнения: 2 807
на мен никога не ме е боляло, зависи обаче от разположението на бебчо  Wink

# 7
  • Мнения: 727
оххххххх знам какво е .....и аз като теб не съм питала доктора си но си мисля че е нормално , така рита че направо цялата подскачам
А и на мен си ми е време .........като излиза ще рита по цял ден Laughing

# 8
  • Мнения: 2 978
И мен накрая много ме болеше.
Особено като ми хвърли някой шут в ребрата и подскачах. Crazy Laughing

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Зависи от разположението - моят си беше харесал една поза, при която риташе все на едно и също място и поради това го чувствах като натъртено. Малка става палатката, а и може би формата на матката, къде е плацентата има значение... Аз ходих на прегелд, гледаха го, казаха, че не се засяга плацентата и да търпя - бял кахър и толкоз Simple Smile Иди питай и ти.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 271
И мен Бобо ме риташе силно, особено последната седмица - явно се беше обърнал вече, защото все в ребрата отдясно ме риташе, особено ако седна малко изгърбена, веднага ме подсещаше да се изправя. Дори и след раждането си чувствах натъртено реброто.
Споко!
Леко раждане!!!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 737
Мисля си, че бебо вече е достатъчно голям и затова вече ритниците са по-силни. Дръж се, малко остава! Скоро ще си ритка без теб да те боли!

# 12
  • Мнения: 2 952
да бе и мен  ме рита на  едно и също място...там са  му краката ...от ляво ...силно хем , но 4ак да ме  боли ...но   може  би към края  ве4е...ще  видим ...И като  рита  от  другата страна на корема дава контра ...хахаха ....а понякога  си опира крака на 1 място изпънат контра ...бая  силно...голям мъж ще е .... Mr. Green Peace
Бръмбар4е на мама ... preggo smile3560

# 13
  • Мнения: 150
И мен такива ми ги изсилваше че свят да ти се завие  #Crazy А ако реша пък случайно на дясно да легна да спя- голям бунт беше.На края вече чувствах като синина от вътре на корема.А сега ми е един кротичък кротичък- явно тесничко му е било вътре   ylinfant  .

# 14
  • Мнения: 528
Моя бебо рита само нощо време.Ритаме най вече като легна на една страна newsm30.Като пък нещо не му е конфортно което става вече много често и притиска с крачета си под гърдите и на мене започва да ми се гади.Трябва да пийна малко вода за не повърда.Даже и сега рита,но чак да боли не мисля.

# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Дребната такива шутова раздаваше, че след като я родих не ме болеше толкова операцията, колкото натъртените ребра от нейните ритници! И поне месец не можех да си поемам нормално въздух след като родих.....Такива петички имаше тази щуротия, че не е истина....ма то крачетата й са големшки от рождение....вече носим обувки за 3 годишни, независимо, че нямаме още 2 годинки! Wink

# 16
  • Мнения: 2 978
Моя бебо рита само нощо време.

Някъде бях попадала на статия, че бебето започвало да рита вечер когато ни се приспи. Confused
Организма изпускал някакъв хормон ли, какво беше непомня newsm78, който го дразнел и затова се раздвижвало повече точно по това време.

Милото Hug

Общи условия

Активация на акаунт