Трапезарни столове

  • 1 674
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 322
Момичета, привет.
Харесах си столчета на фирма Амстрат, но в нашия град ги продават само по каталог, тоест няма мостри.
http://amstrat.org/index.php?m=7&lng=1&c=29&s=74
моделът е А1-110. Виждала съм го на витрина в черно и червено и не беше никак лошо, но на мен ме устройва повече кафявото.
Молбата ми е, ако някой ги има да се отзове с мнения и евентуално снимки, защото не си представям точно какво кафяво е и дали ще ни се върже на масата.
Благодаря предварително на всички разписали се.

# 1
  • Мнения: 5 322
Пак съм аз. Никой ли не е купувал столове на тази фирма?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
не

# 3
  • Мнения: 5 322
Явно е така и аз ще съм първата Grinning.

# 4
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 166
Миналата седмица ходихме до Сф и минахме през Амстрат, но искахме първо маса да купим и не обърнах внимание на столовете, но имаха голямо разнообразие и доста цветове. Кафявото е хубаво, тъмно.
Да споделиш като си купиш, че след избора на мека мебел ще избираме столовете - дневна и хол в едно помещение ще правим и трябва да ги вържем.
Успех

# 5
  • Мнения: 5 322
Мерси, че се включи, аз имам нужда от кафяво, но навсякъде ми обясняват че не хубав цвета, а както ви казах ги няма налични. Сега като каза , че е  хубаво, почвам да се чудя дали да не го поръчам него. Иначе черното и червеното изглеждаше много добре, но с него ще трябва да включа червено из цялата трапезария, а сме заложили други цветове и се притеснявам да не стане бърканица Cry.
Снимки задължително ще има, само да приключим.

# 6
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
На мен тези столчета ми изглеждат супер неудобни и май са внос от Китай.

# 7
  • Мнения: 2 013
И на мен ми изглеждат неудобни.

# 8
  • Мнения: 5 322
Нищо чудно и китайски да са, все пак цената им е 75 лв, ако не се лъжа.
На мен ми изглеждат удобни и продължавам да се самонавивам Simple Smile.

# 9
  • Мнения: 206
Ей това  не ми става ясно. Как  така момичета ще поръчвате столчета  по снимка. Не бихте ли предпочели да седнете , да пробвате дали са удобни. Ние  с милото харесваме различни модели- на мен едно ми е удобно , на него друго ,накрая  като сме седнали на около 100 вида столове се спираме на някакъв компромис между неговите и моите желания . Тка е  и с канапета. В действителност   нещо което на снимка ние  изглеждало супер удобно се е  оказвало пълна отврат  и обратно. Моето мнение  е, че задължително трябва да ги пробвате, това все пак не са плочки за баня. На тях ще се храните  всеки ден- трябва да ви е удобно.

# 10
  • Мнения: 5 322
Ами аз заради това пуснах темата. Безкрайно разочарована останах от отношението в магазина, не искат да донесат мостра защото им залежавали. Ама аз как да разбера дали ще ми хареса ако не седна да го пробвам и не видя цвета на живо. Най вероятно в събота ще пътуваме до магазина им в София и ще ги видя, въпреки че времето ми е кът и ще правя организация да оставям малката на баба и, че ако харесаме столове, да има къде да ги поберем в колата.
А когато ги видях на живо в един друг магазин, не ги пробвах, защото знаех, че няма да купуваме все още. Сега затвориха магазина и аз така съм си ги навила на пръста тези столове, че никои други не ми харесват. Луда работа е това моето Grinning.

# 11
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026

Ето тези съм ги виждала на живо,кожата е опъната върху една дъска и са много твърди.Но ти си решаваш все пак,щом ти харесват,поръчвай.Аз не бих купила стол само по снимка,без да го пробвам.

# 12
  • Мнения: 206
И аз съм сядала в такива - в Como ги има. Не искам  да те стряскам , но не са удобни - твърди са и отблизо малко недодялани изглеждат. Но избора си е твой. Верно е , че са за без пари , но не можеш да се облегнеш като хората . Не знам................. newsm78
най - добре  давамата с  твоята половинка да ги пробвате

# 13
  • Мнения: 5 322
Тези ги знам и аз, хич не са удобни, а и не ми харесват достатъчно. И на мен ми изглеждат недодялани. Този моят модел Grinning е по - мек, поне така изглежда на снимките де Laughing.
Благодаря на всички за мненията Hug.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Тя има предвид този стол
Но честно казано и аз не мога да си представя да купя мебел по каталог. Ами ако е нисък или широк стола? Да не говорим за неудобен... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт