ЗАПЕР?

  • 255 970
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 231
Благодаря ти Тина   bouquet И аз го правя по тази схема, но понеже в указанията с които пристигна никъде не пишеше 7 минути и затова се зачудих. Моят запер е от тези които могат да работят на всевъзможни честоти, които са посочени в една книжка- съответно по няколко различни за всяка болест. Само не знам, има ли такава честота, която да не е за конкретно заболяване, а общо за целия организъм?

# 61
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ами не мисля, че има такава честота.

Моя уред има 3 направления от програми, вградени.

1 - Екзогенни - тук са 1 универсална честота ,7 общи и 57 избираеми честоти (поименно), свързани с различни паразити - вируси, бактерии, гъби, червеи и т.н - всички те са по тази схема 7-20-7-20-7. При старт върви вградена програма и чак след края се изключва, само универсалната се изключва след 7 мин и трябва да си го пуска човек всеки път, но пък досега съм го ползвала на нея само 1 път, когато синът ми беше лятото хем гъбясал от басейн, хем с налепи по гърлото и за да не пускам 2 програми една след друга (гъби; вируси и бактерии) реших така - с универсалната да карам първия ден. После си му ги пусках сутрин гъби, вечер вируси и бактерии.

2 - Ендогенни - те са за работа с органите на човека

3 - Индукционни - тук се въздейства на мозъка - има програми за отдих, почивка, антистрес, за по-добър сън, за обучение, за запомняне, против депресия, обезболяване, енергизиране и т.н.

# 62
  • Мнения: 0
 Crazy Изчетах всички писания и имам питане. Тъй като ми прави впечатление, че ТИНА.К е запозната с нещата питам - има ли конкретен и евентуално какъв резултат при лечение със ЗАПЕР на АСТМА и АЛЕРГИИ - пухчетата, домашен прах и домашни любимци...Ей такива алергии. Благодаря ! А с БИОРЕЗОНАНС...!?!? newsm78

# 63
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ако нещата са както е писала Хулда Кларк - всички болести от паразити - трябва да се получи.
Засега нямам личен опит с подобни проблеми.

Имам с амеба, кърлеж, няколко вида гъби, вируси: грип; херпес симплекс; варицела, бактерии: златист стафилокок, трихомонас вагиналис. И хита е, че миналата пролет през тонколони облъчвах едни плесени в едно помещение - тази година не са се появили, а климата си е влажен там. Като ида след 10-12 дни ще видя лично какво е положението.

Има обаче и още нещо - емоционалната съставка на всеки проблем. Луиз Хей е писала доста по въпроса.



# 64
  • Мнения: 0
За съжаление имам още мнооого да чета Rolling Eyes....Като започна с Х.Кларк, малко за честотите и реакциите на съответните бацили, бактерии и прочие....И това последното -  Луиз Хей!От скоро зачитам нещата свързани със Запер-а, така чеее имам мноооого да наваксвам  animal037 ...Но всичко по реда си...Аз съм на мнение, че всяко нещо си има времето. Някога, някъде съм срещала нещо за ЗАПЕР-а и писанията на Х. Кларк, но за съжаление не съм им обърнала нужното внимание...Ето , че времето си дойде, узря момента ако мога така да го кажа и сега ще се четеее smile3529... А по отношение "емоционалната съставка на всеки проблем" ...това е дълбока тема и за съжаление трудно решима задачка.... Имам родител с астма и виждам, че голяма част от пристъпите са на психологическа основа....Затова и попитах за евентуални резултати първо на физическо ниво, а след това може да се действа и на психологическо....Но  Flutter както казах, всичко с времето си ...
Благодаря за отговора и хубав ден на ВСИЧКИ !!!  Grinning аз отивам да чееетаааа  smile3547

# 65
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз също си закупих запер и вече 7 месеца го ползвам при нужда-настинки, грип, гърлобол, ангина...И мога да ви кажа, че съм много разочарована...Не съм усетила облекчение и в края на краищата пак сме на антибиотици, хомеопатия или разни прахчета...Аз колкото имуностимулатори взех тази зима през целия си живот не съм пила...Ползвали сме и класическата схема  и определени честоти. Няма ефект, болеста си протича както и без запера. Това е положението при мен. Хубаво е и други да споделят, защото имам чувството че това е поредната финансова пирамида newsm78...

# 66
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 mamaVIVI, и е така и не е така.

Според мен болестите винаги си имат някакъв емоционален корен.
Доста литература има изписано по темата.

мога да ти кажа как е при моите деца.
Ако им се скарам и те си подтиснат чувствата т.е. не могат да ми отговорят и се чувстват несправедливо обвинени, на другия ден започват да кашлят.  Ако чуят нещо, което смятат за несправедливо, т.е. някой ги обиди на училище,  започват да се оплакват от болки в ушите и т.н....и т.н.....

Когато им дам  от "вълшебното" прахче, т.е. няколко прашинки от вит. Ц , всичко им минава.......т.е. ако някой си е внушил, че заперът е отговорът на болежките му,  и че точно това е нещото, което  ще му помогне,  никой не е в състояние да го убеди, че  в това нещо има някаква измама.

Ама чак пък да е финансова пирамида. Не повече от всяко едно лекарствено средство. Само че заперът е винаги под ръка и най-много батерията му да свърши, докато всяко едно друго лекарствено средство  свършва и трябва да се купи поредната доза.

Напоследък  си мисля, че е по- добре  не се докарваме до каквито и да е било лечения  
(с подходящи храни, активно движение и закаляване, разходки на въздух и положително мислене), а когато ни се наложи да боледуваме, да приемем, че тялото иска нещо да ни сигнализира,  че има нужда от почивка и  възстановяване .Естествено когато има по сериозни заболявания вече  трябва да се обръщаме и към лекари-специалисти.

Та според мен,  заперът не нанася вреди, на  мен лично, наскоро ми помогна да се справя с един гигантски херпес на устната ми,  за отрицателно време.
Моят запер си е по класическата схема на Х. Кларк, която е дадена в книгата. Все пак до сега само тя е събрала  статистика на излекувани хора по нейният начин.

# 67
  • Мнения: 1
Точно това е интересното при мен...Водя що годе здравословен начин на живот, имам прекрасно семейство и съм си съвсем наред в емоционален план, гледам на нещата винаги положително. Никога не съм си мислела,че запера е панацея.Просто исках да спестя от лекарства, но уви. Боледувам един два пъти в годината, съвсем нормално. Тази година нямаше вирус, който да не прихванем...Имах много възможности да го използвам в борбата с вируси и бактерии...Запозната съм с емоционалния корен на болеста, самохипнозата и т.н. Просто това е моето мнение...Запера може да е ефективен при гъбички, херпеси и други подобни, които се лекуват поне 20 дена, но при остропротичащите вирусни заболявания има нещо, което не е доизследвано...Мисля че дори  д-р  Хулда Кларк  беше писала някъде в книгата си, че тези заболявания трудно се лекуват със запер, което е нелогично...Не пиша за да подронвам авторитета на машинката, а за да споделя опита си...Колкото повече хора споделят, по-добре ще знаем как да я използваме...Между другото аз много успешно излекувах херпеса си с хомеопатия, но пък имах от няколко години нещо като гнойна раничка, която ми излизаше над един зъб и не мога да разбера от кое ми мина - от запера ли или от клеевата тинктура... Laughing

# 68
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
разбира се, че от клеевата тинктура  Peace

# 69
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
...Запера може да е ефективен при гъбички, херпеси и други подобни, които се лекуват поне 20 дена, но при остропротичащите вирусни заболявания има нещо, което не е доизследвано...

Аз пък само при остри състояния ползвам биорезонанса у дома и за приятели и винаги ефекта е бил доста силен и бърз. Като най-големия брой процедури е бил 4-5 поредни (големия син с нещо като задух 4ч сутринта и процедури в 4, 8, 12, 16 и 21ч). Още в 4ч се успокои и в 8 почти не кашляше, но причината обикновено са плесени в белите дробове и са упорити, а и не се гради имунитет и затова действах без скрупули за пълно унищожение.)

При остри състояния се правят по няколко процедури на ден, ако трябва през 2-3 часа за да има ефект. За хронични се препоръчва по 1-2 на ден за дълъг период от време. И при всички положения се пие страшно много вода (нормално поне 30мл на кг тегло за денонощие), а при болест дори повече. Това е за да може отделителната система да изхвърли от организма труповете на убитите паразити, иначе може да се получи натравяне от тях. Симптомите са си като на болест.

В много от случаите само по 1 процедуря правя, за да унищожа само част от съответния паразит и по този начин да подпомогна организма да го пребори сам и да изгради имунитет към него (ако се гради такъв).

Примерно последно на 1 март малкия ми се разболя от варицела и така само 1 процедура още при първите пъпки направих. Сряда 22ч каза че не му е добре - в понеделник паднаха коричките от всички пъпки - това са 5 дни!!! Докато при всичките му другарчета пъпки излизаха по 5 дни и отсъстваха по 2 седмици от градина.

Ноември 2009 и двамата бяха болни от грип (дали свински или друг - не знам нямам лабораторни изследвания за да съм категорична - факт високи Т и много силни кашлици - с по 1 процедура + хомеопатия и на 4-тия ден ги заведох здрави при педиатърката.

Имам и 2 запера, които обикновено давам на приятели да се лекуват или пък ако са болни едновременно и 2-те деца правят едновременно процедури - единия с биорезонанса, другия със запера и на следващата процедура се разменят. Честно казано на фона на биорезонанса ми, който е професионална апаратура запера ми е като детска играчка, но пък доста хора споделят добри резултати с него. Даже една жена и кучето си беше лекувала от нещо хронично кожно и беше го излекувала.

 

# 70
  • Мнения: 1
Съгласна съм с Тина, че комбинацията запер+хомеопатия е много добра. Ние даже само с хомеопатия се оправяме бързо...ама мнооого ни е скъп доктора...Тепърва ще разучавам възможностите на тази машинка и ще пиша за да трупаме материал Laughing..Благодаря на мамите от този форум и дано по-малко да ни се налага да лекуваме... Hug

# 71
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Аз искам само да подчертая още веднъж, че не ползвам ЗАПЕР (да няма подведени), а уред за биорезонансна терапия, който е професионална медицинска апаратура, с много вградени програми. "Универсалната" честота (която се ползва при запера) е само 1 от тях. Имам още 6 програми по клас паразити и 57 поименни с точната резонансна честота на съответния паразит. Естествено ефекта е много по-силен и по-бърз.
Някъде по-непред в темата има описания на програмите.

# 72
  • Мнения: 1
Да, разбира се...разликата между двата уреда е огромна.... Grinning

# 73
  • Мнения: 11
Здравейте,
на нас ни подариха уреда Запер, но за съжаление без диска с компютърната програма , става дума за следния модел:
http://sites.google.com/site/zapperraif/home/nasite-produkti
Двоен - Комбиниран:   Запер + РС Райф лечебен уред!

Съпругът ми прерови целия гугъл, но така и не откри софтуер за него.
Моля за съпорт- ако някой от вас има такъв или подобен запер да помогне ! Открихме някаква програмка frex16, която задвижи Запер-а , но за съжаление се оказа демо версия.
Благодаря предварително!

# 74
  • Мнения: 1
Дари, моят е същия...Ако искаш мога да копирам диска и да ти го пратя ... Wink

Общи условия

Активация на акаунт