Възмутена съм.......

  • 3 622
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Наскоро от моя позната разбрах,че в салона където си правя маникюр и педикюр перат чехлите и ги ползват многократно.Останах потресена така може да се пренасят множество зарази.

# 1
  • при него
  • Мнения: 1 230
Наскоро от моя позната разбрах,че в салона където си правя маникюр и педикюр перат чехлите и ги ползват многократно.Останах потресена така може да се пренасят множество зарази.
както се казва... хубава работа ама българска... сменяй салона...
аз съм чувала за такива, които в хубави оргинални шампоани си сипват някакви евтини и те мият с тях, а ти си мислиш че с нещо луксозно те мият.... и си плащаш за луксозното естествено ...

# 2
  • Мнения: 5 647
Момичета, криза е, трябва да се съкращават разходите.
Относното скъпите салони, магазини и пр. - вие не разбрахте ли, че в БГ високата цена не е обвързана с високо качество?

# 3
  • Мнения: 4 153
И по -кошмарни неща съм чувала - в скъп масажен салон чаршафите не се перат след всеки клиент, само се свалят и отделят за гладене, защото пералнята се оказва недостижим лукс. И така се вътрят чаршафите, докато не започне да им личи Sick, чак тогава благоволяват да ги изперат.

 

Относното скъпите салони, магазини и пр. - вие не разбрахте ли, че в БГ високата цена не е обвързана с високо качество?

 убедила съм се не веднъж Peace

# 4
  • Мнения: 1
Това са неща който могат много да ти навредят на здравето,чаршафи,чехли,кърпи и не струват кой знае колко пари...Не е редно за мен .

# 5
  • Мнения: 515
 Sick Сменяй салона , но за съжаление няма спасение, така е почти навсякъде.

# 6
  • Мнения: 4 153
не е редно, разбира се, но явно е често срещана практика #2gunfire Лошото е, че човек почти никога няма как да разбере Tired

# 7
  • Мнения: 10
Работих скоро като помошник фризьор в шишенцето за кристали на Лореал сипвахме Сери . А след всеки клиент уж прибирахме използваните хавлии в чувал за пране а вечер след работа ги простирахме на др ден се сгъваха и така цяла сед ....

# 8
  • Мнения: 4 153
 Shocked добре бе, как може.......егати безобразието! Явно същата работа, като с чаршафите......кошмар

# 9
  • София
  • Мнения: 1 914
Отврат.  Naughty

# 10
  • Мнения: 304
 Outta Joint Ужас, егати и некоректните хора има!

# 11
  • Мнения: 7 723
Ми кво? Поне ги перат.
А по- добре ли е да не ги перат? А?

# 12
  • Мнения: 5 299
Az съм в тези среди от 3 год. и ви уверявам, че тази практика с изсушаването на кърпите през ноща, и прането им 1 път седмично е във всички салони. Не виждам нищо чак толкова тревожно.
Чаршафите при козметичките и масажистите е по-серозен проблем.
Разликата е, че в по-скъпите салони не ходят "мърлячи'" Crazy

# 13
  • Мнения: 4 153
Е как не виждаш нищо чак толкова сериозно - да ти дадат кърпа, в която се увивани косите на 15 човека примерно, па макар и току що изкъпани си е абсолютна гнусотия.

# 14
  • Мнения: 5 299
Е как не виждаш нищо чак толкова сериозно - да ти дадат кърпа, в която се увивани косите на 15 човека примерно, па макар и току що изкъпани си е абсолютна гнусотия.
Еми не виждам...сигурно съм претръпнала вече. Laughing В нашия салон например фризьорките слагат по 2 кърпи на човек. Като минат днес 20-30 човека - според теб как се перат 50-60 кърпи всяка вечер?м?
И аз ползвам услугите на фризьорките и никога не ме е притеснявал този факт. Знам от колежките, че още при миенето на главата се вижда дали има някакъв проблем на скалпа или не. Няма с какво да се заразиш - повярвай ми. По-важно е да се използват разтвори за дезинфекция на гребените и инструментите. Wink

Общи условия

Активация на акаунт