бисквити

  • 19 978
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Зравейте!Кажете какви бисквити давате на вашите бебета и как ги давате.Ние сме на 6 месеца и една седмица почти.Каза ни педито, че може да ядем обикн.бисквити Житен дар като ги смеля и ги прибаня към млекото.До скоро това правех с бисквитите на Плазмон, но без глутеновите и той ги ядеше.Но тези в такава комбинация не ги иска, изхвърлям млякото, но отделно измешани с вода и с лъжичката ги яде с апетит.Дали мога да пробвам с други бисквити?

# 1
  • Мнения: 2 013
Аз започнах с Плазмон.От начало и давах да си ги гризка,после и ги добавях към пюре или мляко.
Житен дар също е добър вариант. Peace

# 2
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 053
Първо давах безглутенови на Плазном разтворени в АМ. После когато въведох глутена дадох пак на плазмон ама с глутен. После започнах да давам кисело мляко с бисквити /ама минаваше 8 месеца малкия/. И сега давам кисело мляко с едни бисквити на чичи бебе с бананов вкус.

# 3
  • Мнения: 128
сега взех на Плазмон с глутен.Педито каза, че щом няма алергия от мляко, няма проблем вече да яде глутен - дано да е така, ще видя как ще му се отразят.

# 4
  • Мнения: 2 013
сега взех на Плазмон с глутен.Педито каза, че щом няма алергия от мляко, няма проблем вече да яде глутен - дано да е така, ще видя как ще му се отразят.

Права е педито.Алергия към глутен се проявява ако има такава в семейството и детето може евентуално да я е наследило.Ако няма,всичко е ОК. Peace

# 5
  • Мнения: 128
сега взех на Плазмон с глутен.Педито каза, че щом няма алергия от мляко, няма проблем вече да яде глутен - дано да е така, ще видя как ще му се отразят.

Права е педито.Алергия към глутен се проявява ако има такава в семейството и детето може евентуално да я е наследило.Ако няма,всичко е ОК. Peace
Peace

# 6
  • Мнения: 2 494
Аз взех едни на Плазмон, но моя синковец не ги ще в млякото ooooh! Както и да е.
Въпрос към ♥Rbaby1♥ ти откога започна да даваш на Биси бисквитки за гризане?Питам защото, тези плазмонки които взех пише че стават за гризане и няма опастност бебето да се задави... Rolling Eyes Страх ме е обаче да му дам така...а пък ги взех с тая цел, а не да ги слагам в млякото.
Като говорите за Житен дар, има един много хубав и полезен вид "с мляко и калций".Аз умирам да ги ям, точно тях. Twisted Evil
Може да давате и Закуска, аз утре мисля да му направя мляко(АМ)с бисквити, да видим дали ще ги хареса. Peace

# 7
  • Мнения: 125
Аз давам всякакви ,най -вече Чаени,разтварят се лесно в кисело мляко ,както и в кремчета Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 013
Нинчето започнах да давам от 7м.До сега не ми се е задавяла.Като ги смуче,те се размекват и стават на каша и така си ги яде.Ама много цапат дрехи  Laughing
Житен дар с мляко и калции са много добър вариант за бебетата,но май детето трябва да има поне 2 зъбчета за да ги гризка.Малко по-твърди са,а Биси още няма зъби.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз в млякото слагам Закуска защото мн лесно се разтварят.

# 10
  • Мнения: 2 494
Мерси!  bouquet Колкото за Житен дар, могат да се дават с млякото, примерно да направиш кашичка от бисквити с мляко, много бързо се разтварят(така знам от други майки) Peace

# 11
  • Мнения: 2 013
Мерси!  bouquet Колкото за Житен дар, могат да се дават с млякото, примерно да направиш кашичка от бисквити с мляко, много бързо се разтварят(така знам от други майки) Peace

Не се сетих за това.  Blush Мерси  Hug

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 26 146
защо искате да им развалите насила непорасналите зъбки на дечицата с тези бисквити...толкова ли са важни за тях или на мамите е по-лесно...давайте им коричка хляб или сухар,не съдържат толкова захар и подобрители както бисквитките...

# 13
  • Мнения: 128
защо искате да им развалите насила непорасналите зъбки на дечицата с тези бисквити...толкова ли са важни за тях или на мамите е по-лесно...давайте им коричка хляб или сухар,не съдържат толкова захар и подобрители както бисквитките...
И на мен не ми се иска да го тъпча с бисквитите, но ако ми предложиш нещо друго, което да сложа в млякото за да го засити ще ти бъда много благодарна.Ние ядем и пюрета, но всичко завършва с мляко накрая, било и 30 мл. само, но мляко да е.Имам усещането, че няма да се откажем от него, но здраве да му е, то млякото си е хубаво нещо, но само мляко не може.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Каша. Аз от 5 мес та и до сега слагам в млякото малко каша - 2-3-4 л. според дупката на биберона и колко гъсто искам да бъде. Избор огромен, вкусни са, засищат и се предполага, че нямат вредни вещества.

Общи условия

Активация на акаунт