Втори положителен тест. Кога да отида на лекар?

  • 2 587
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте на 06.09 си направих тест Quik Sure /кутийката е бяла със синьо/, след една седмица закъснение на цикъла. Нямах търпение и днес 08.09 си направих втори тест на Sure Check, който също е положителен. Надявам се резултатите да са вярни. Кога е най добре да отида да се консултирам с лекар?
Успех на всички.

# 1
  • Мнения: 5 241
Честито!
Лека бременност ти пожелавам!
А кога да отидеш на лекар, ами утре можеш да отидеш вече.А защо не и днес имаш вече около 10 дни закъснение все пак Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Честито и от мен!
На мен ми казаха, че трябва и било най - добре да има 10 дневно закъснение.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 931
Честито. Когато бях бременна за първи път ходих чак на втората седмица след закъснението. Сега вече можеш да отидеш и по-рано

# 4
  • София
  • Мнения: 8 931
Идвай при майските майки. Успех и целувки

# 5
  • Мнения: 431
Честио и от мен. Пожелавам ти лека бременност.

# 6
  • Мнения: 177
Честито лека  preggo
Днес вече можеш да отидеш на лекар с вагинален трябва да се види вече сакчето Успех и прекрасно   ylinfant ти желая

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Честито и от мен. Лека, безпроблемна и сладка бременност! При 15 дневно закъснение е сигурно, че ще се види плодното сакче,  за по-рано-не знам! УСПЕХ!!!

# 8
  • Мнения: 4 298
Честито!  bouquet
Така обичам бремелинкииии... Laughing

# 9
  • Мнения: 1 419
Честито и от мен!   bouquet

# 10
  • Мнения: 207
Честито  bouquet  леко бременеене и само хубави емоции следващите месеци  love001.Аз отидох на лекар 14 дни след закъснението веднага се видя плодното сакче на коремен ехограф.Още веднъж ЧЕСТИТО  Hug

# 11
  • Мнения: 949
АЙДЕ,ЧЕСТИТО!ОТИДИ ВЕДНАГА,ЗА ТВОЕ УСПОКОЕНИЕ.Поне аз така направих!

# 12
  • Мнения: 182
Отивай - няма какво да чакаш  bouquet и дано всичко бъде наред Laughing
Блазе ти - ще си имаш майско бебче smile3501

# 13
  • Мнения: 3 960
Честито и от мен!    bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 7 186
Изчакай да станат около 14 дни закъснение и тогава отиди на лекар, за да може да се диагностицира бременността категорично.
Успех и много хубави емоции за в бъдеще ти пожелавам!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт