Давате ли готови каши на детето след годинка

  • 4 147
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
Здравейте
Някоя от вас дава ли от готовите каши които са за деца на 12м+ и от кои? Искам да разнообразя нещо защото детето ми яде или попара или юфка и малко се изчерпах откъм идеи. Детето ми е на 1г 3м.

# 1
  • Мнения: 1 062
Кус кус и овесени ядки яде ли ?
Ако яде, пробвай комбинация със сирене и масло или само с плод.
Може и кисело мляко с овесени ядки / с или без плод
Кисело мляко с бисквити.
Има каши на Милупа за над 12 месеца.
Каша Страчатела  и каша Ябълка и оризови стърготини примерно.
http://papa-bebe.com/ka6i/milupa.html

# 2
  • Мнения: 15 379
Давам каши - да, защото са пълноценна и вкусна закуска.
Кашите на Милупа 12+ ги харесва, но купувам и далеч по-бебешки варианти, като например банановата на Хумана, която си е класика Grinning.
Много харесва и от готовите каши на Нестле Алете от кутийка, също така още взимам и каши в бурканче на Хипп, защото ги обича, нищо че е вече голямо момче.

# 3
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И аз давам сутрин от време на време.
Малката ги харесва много.

# 4
  • Мнения: 27 524
Разбира се, защо да не давам? Те и за възрастни са хубави. Всяка сутрин почти синът ми си закусва с каша  Peace

# 5
  • Мнения: 860
Аз давам освен попарата -която не харесва и почти не давам, каша Елда, Оризова+ябълка,или само Оризова и трите на ХИПП,: 7 зърнени култури и гриз на Милупа, има много каши може да не пише за 12+ /пише 4+ Grinning или 6-8+/но аз си ги вземам тои си ги харесва вътре слагам пюре плодово и така има някакво разнообразие. Вземам някои от тези видове и безмлечни.

На Нестле не вземам понеже имат захар допълнително, а ние много по сладкото не си падаме.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз давам предимно когато пътуваме. Иначе в млякото им слагам по малко каша. Слънчо. А закусват попара или кисело мляко с бисквити, понякога юфка или мляко с грис.

# 7
  • Мнения: 27 524
На Нестле не вземам понеже имат захар допълнително.

Да не говорим, че са невъзможни за разтваряне  Tired

# 8
  • Мнения: 781
Давам Peace
Синът ми обожава кашите, фаворит са му 7 зърнената и Страчатела на Милупа, на Хумана елда с круши и течните каши на Алете Peace

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 15:42 от Сенди

# 9
  • Мнения: 15 379
На Нестле не вземам понеже имат захар допълнително.
Да не говорим, че са невъзможни за разтваряне  Tired
Само вмъквам една уговорка Wink. Нестле добавят ужасяващо много захар в кашите си, много са трудни за разтваряне и по мое мнение не струват, както и другите им продукти, по отношение на бебешкото и детското хранене.
Нестле Алете са съвсем друго нещо, но за съжаление асортиментът на разтворими каши не е много богат на нашия пазар, както и на други техни продукти. Иначе качеството и на каши, и на пюрета и менюта в бурканче е може би на първо място в моята класация Peace.
Съжалявам за офф-а.

# 10
  • Мнения: 15
 Да все още ядем кашите на МИЛУПА,НУТРИЦИЯ  от време на време хапваме и СЛЬНчО не виждам нищо лошо -на 1.5 г. сме ще продьлжавам да и давам до когато иска Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 9 517
И ние сме на бебешки каши все още, само две имам безмлечни, които правя с нейното си АМ, та може да се каже, че отговарят на възрастта ни.

# 12
  • Мнения: 1 763
И аз още давам бебешки каши от време на време.

# 13
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Моят син също яде каши понякога, главно на Милупа и Хумана.

# 14
  • Мнения: 1 669
Не давам от как е навършила годинка.

Общи условия

Активация на акаунт