Захранване-анкета

  • 1 369
  • 36
  •   1
Отговори

Анкета

С какво започнахте захранването?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 08 окт 2005, 10:20

  • София
  • Мнения: 2 896
Давам тези опции и ме е срам да кажа,че не се сещам за други...Е, споделете в помощ на една триумяща се мама.

# 1
  • Мнения: 1 704
Зеленчуково пюре от моркови !

можеш да добавиш и сокче в анкетата  Grinning 
а може би някои захранват и с друга каша, а не оризова  newsm78

# 2
  • Мнения: 8 450
Започнах с пюре от моркови.Исках с оризова каша,но нямах под ръка,когато реших да захранвам и почнах с морковите-1-2 лъжички.Прие ги много възторжено,не и стигнаха.И досега лапа моркови с кеф.Не сме имали проблем с алергична реакция.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Официалното захранване започна с оризова каша (после царевица, елда, зеленчуци разни и плодове, накрая - глутенови и месо).

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Ние започнахме с оризова каша.
Прие се много добре, въпреки че я правех с вода.

# 5
  • UK
  • Мнения: 1 334
и ние започнахме с оризова каша, първоначално с кърма,а сега и с водичка. предпочита я пред всички зеленчуци,които последваха Grinning

# 6
  • Мнения: 6 155
Плодово пюре  Confused

# 7
  • Мнения: 5 713
С оризова каша на Нестле. После запо4нах аз да я правя.

# 8
  • Мнения: 5 255
Плодово пюре от ябълки  Arrow  feedingдокументирано  Wink.

# 9
  • Мнения: 2 032
Оризова каша премесена с кърма. После по един тип плод или зеленчук (варен и пасиран и с кърма) по 3 дена, за да следя за алергични реакции (което сега ми се струва пресилено)

# 10
  • Мнения: 41
Зеленчуково пюре от картофи, след това моркови, чушка, тиквичка....
Отскоро давам безмлечна каша - ориз и банан, започваме да опитваме и плодовете - на пюре между кърменията или смесени с кашата.

# 11
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Оризова каша,само първия ден с кърма - нататък всичко само с вода.Второто беше картофено пюре,после моркови (много обича).Плодове не обича особено,яде ги само ако са на парченца да й давам или да си взима,а каша с плод за нея е връх на гадостта Sick

# 12
  • Мнения: 3 591
Няма го педагодическото захранване - когато бебето е достатъчно голямо да опитва само от храната на възрастния - днеска грахче, утре бръкне в картофеното пюре....  Mr. Green
Аз,честно незнам с какво го захраних...  Той много от нещата които налапа отначало просто изплюваше...  и така докато почна да опитва от всичко вземайки си сам микроскопични количества(е аз гледах какво има в нашите чинии де - да не е пържено, люто, подправено, солено...)

Или трябва да избера "друго" ?

# 13
  • София
  • Мнения: 3 626
Със зеленчуково пюре.

Между другото все си мисля, че със сок не се захранва. Сокът не замества хранене newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 2 896
Между другото все си мисля, че със сок не се захранва. Сокът не замества хранене newsm78

добавих допълнително опцията за сок по съвет на Mags, може би се има предвид всякава храна различна от кърма/ ад. мляко

Общи условия

Активация на акаунт