ПЪТИЩАТА НА СЪДБАТА - Yanık koza (бТВ)

  • 89 775
  • 675
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
да, изгледах го. Но не качват 6-та серия. Само след час ще започне 7-ма по бтВ. Уфф....

# 46
  • Мнения: 135
mamast, посегне ли ти веднъж (така, както посегна на жена си в първата серия), повече... тоя човек се погребва. smile3516 После не положителен да стане, ами и звезди от небето да сваля... край.: Шут отзад  и ...  ignore2  да не се появява повече. Ако не ...   #Sniper


Напълно съм съгласнас теб newsm10

# 47
  • Мнения: 0
На кого мислите, че е дете Ömer Asaf? така, както изглежда е или Мухсин, или Вейсел. Но щом самата Ханзаде се чуди и пита свекърва си "Ти знаеш ли кой е бащата на детето"... значи, наистина версията за "ин витро" с анонимен баща... може да е вярна, но само гинеколога, който умря знае истинския баща, също и майката на Галип , обаче крие  newsm78

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 16:17 от BGpapa

# 48
  • Мнения: 0
и нещо важно за тези, които следят сериала:

В СЪБОТА И НЕДЕЛЯ "ПЪТИЩАТА НА СЪДБАТА" ЩЕ СЕ ИЗЛЪЧВА ОТ 15 ДО 17ч ПО ДВЕ СЕРИИ

# 49
  • Добрич
  • Мнения: 8
 Наистина страхотен сериал, но май няма много почитатели.Аз мисля, че детето не е на Вейсел, а по някакъв начин самия Галип е бащата Thinking Thinking Thinking

# 50
  • Мнения: 0
Напротив, има почитатели, но тук са се подпалили по Мелодия на сърцето, а те се засичат, дават ги едновременно и оттам идва.
Сега бТВ го пускат и през уикенда, така че... ще се гледа  Wink
Йомер Асаф си е бебе в епруветка. Галип не е знаел, че не може да има деца, в същото време жена му и майка му скришом са ходили по доктори, намерили са донор на семенна течност и така е заченато детето, без Галип да знае. Иначе няма друга логика, самата майка да не знае кой е бащата. Значи е от анонимните донори. Свекървата знае, но за нищо на света няма да каже.
Може да съм и на грешен път , но... така ми се струва че е. Не съм гледал сериала

# 51
  • Мнения: 767
Йомер Асаф е дете на Акън,сега Ханзаде ще забременее от Галип,но той както винаги няма да повярва.Няма да ви казвам други подробности,това е сериал който заслужава да се изгледа.

# 52
  • Мнения: 0
A koy beshe Akın  ooooh! nyamam spomen  newsm78

# 53
  • Добрич
  • Мнения: 8
benito_79 може да разкажеш с бели букви ако искаш. На мен сериала страшно много ми хареса, поставям го след 1001 нощи.

# 54
  • Добрич
  • Мнения: 8
A koy beshe Akın  ooooh! nyamam spomen  newsm78

Братът на Галип

# 55
  • Мнения: 0
хмм, нали брат му е Мухсин (този от снимката)??? а другия брат (незаконния, за който уж никой не знае) е шофьорът, Вейсел...

# 56
  • Мнения: 135
ББХанзаде не спира да мисли как да спечели отново Галип,започва да организира сюнета на сина на Джелал.Тя се радва истински когато Галип и се обажда и казва,че ще се прибере за вечеря.Акън се представя за Мухсин и завежда Балъм на ресторант Захит вижда как директорът на фабриката Недим се среща със стари врагове на "Челебилер текстил"-Хюсню Конеца и Яшар Чатак Лейля излиза на среща с бившия си годеник ,който е дошъл специално заради нея.




източник -в-к."ТВ-сага"- по късно още малко

# 57
  • Мнения: 0
тя започва да организира сюнета на сина на Джелал.[/color]

тя този сюнет го организира от колко време вече. То не може да се отлага вечно, докато Галип се накани да дойде. Все пак трябва да е около рождения ден на лапето, на 3, на 5, на 7... Не става когато им скимне, хах

------
ТВ Сага... да, това ми напомня, да го взема, че ще има интересно инфо. А последния брой на сп. Теленовели е страхотен, има доста работи за тия филмчета

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 12:18 от BGpapa

# 58
  • Добрич
  • Мнения: 8
Ханзаде,започва да организира сюнета на сина на Джелал.[/color]

тя този сюнет го организира от колко време вече. То не може да се отлага вечно, докато Галип се накани да дойде. Все пак трябва да е около рождения ден на лапето, на 3, на 5, на 7... Не става когато им скимне, хах

------
ТВ Сага... да, това ми напомня, да го взема, че ще има интересно инфо. А последния брой на сп. Теленовели е страхотен, има доста работи за тия филмчета

Ти май не гледаш филма, защо коментираш  неща за които нямаш представа. Не ти е ясно кой е Акън, и Ханзаде досега не е организирала сюнета на сина на Джейлял-това го правеше майка му.

# 59
  • Мнения: 0
напротив гледам го, не съм казвал, че ХАНЗАДЕ го организира, тя си е майка на Йомер Асаф. Имах предвид другата майка, на Джейлял.
Колкото до Акън... останах с впечатление, че Мухсин е брат на Галип, също и Вейсел.. незаконен брат.
Вярно е че в началото на всеки сериал, те засипват с много имена и е трудно да се запомни, а и в седмица, в която тръгват 4 или 5 нови сериала става леко лудница, но .. по принцип помня повече физиономии. Имена, никове и т.н. по-рядко. Както и да е. Аз и като разказвам на майка ми, казвам "оня с мустаците", а не по име... Или на онова от Перла, лапето.. докато му запомня името, че е Дефне, казвам "онова с дебелите вежди", хаха....

Ако не следобед, поне довечера ще гледам, вече са го изместили леко по-рано... в 01.30 е повторението.
В събота и неделя от 15 до 17ч

Общи условия

Активация на акаунт