ПЪТИЩАТА НА СЪДБАТА - Yanık koza (бТВ)

  • 89 772
  • 675
  •   1
Отговори
# 660
  • Сливен
  • Мнения: 15
Какво става накрая със Семих?
Есманур го застрелва защото той насочва пистолет към Ханзаде и Галип

# 661
  • Мнения: 0
И ето ме и мен ... блудната дъщеря се завърна замалко.
нормално, дойде най-интересното. вчера установих че тази серия със смърта на Бълъм й знам репликите на изуст и пак ревах като малко дете... ребва да се запася със още носни кърпички... че ще е голем рев за Акън  newsm45 ... нали се ми е любимец ....  Heart Eyes
Абе намам думи .... филма е невероятен !!!  Flowers Sunflower

# 662
  • Сливен
  • Мнения: 15
скоро любимеца ти ще умре  Embarassed

# 663
  • Мнения: 8 381
Мими, и на мен ми харесва. Hug  Продължавам да го гледам.
На мен Ханзаде ми харесва най-много от жените.
кои жени те бяха две красиви и днес Балъм умря  Embarassed много тъжно беше  Cry
Освен Ханзаде - Балъм, Лейля, приятелката й, майката на Вейсел... за тези се сещам сега.
Жалко, че Балъм и Акън умират.  Sad Sad Sad Кой остава жив?

# 664
  • Мнения: 4 569
И майката на Вейсел ли умира? Как?

# 665
  • Сливен
  • Мнения: 15
И майката на Вейсел ли умира? Как?
не е умряла Вейсел жена му и майка му се върнаха в Бурса на финала единствено Ханзаде;Галип;Юмер Асаф и Есманур са тези които играят през целия филм

# 666
  • Мнения: 1 111
а как ще умре Акън...сигурно от мъка

# 667
  • Сливен
  • Мнения: 15
а как ще умре Акън...сигурно от мъка
неее Акън го застрелва Семих докато се опитва да убие Галип  WinkАкън умира по погрешка  Blush

# 668
  • Мнения: 8 381
Детето на Ханзаде и Галип с увреждания ли ще се роди, наистина? Sad

# 669
  • Сливен
  • Мнения: 15
Детето на Ханзаде и Галип с увреждания ли ще се роди, наистина? Sad


не то няма изобщо да се роди  Embarassed

# 670
  • Мнения: 8 381
Детето на Ханзаде и Галип с увреждания ли ще се роди, наистина? Sad
не то няма изобщо да се роди  Embarassed
Защо? Cry  Какво се случва? Sad

# 671
  • Сливен
  • Мнения: 15
Детето на Ханзаде и Галип с увреждания ли ще се роди, наистина? Sad
не то няма изобщо да се роди  Embarassed
Защо? Cry  Какво се случва? Sad
ми отиват на една вила извън града Ханзаде Галип и Семи,но на Галип му се обаждат и той трябва да тръгне по спешност от вилата за Бурса,Ханзаде остава сама със Семих и той предлага да спят заедно Ханзаде отказа и тръгна да си тръгва сама в снега и изведнъж започна да кърви Семих чак тогава разбра че Ханзаде е бременна,качват  се в колата/но докато стигнат до болницата бебето вече бе умряло  Embarassed

# 672
  • Мнения: 8 381
Детето на Ханзаде и Галип с увреждания ли ще се роди, наистина? Sad
не то няма изобщо да се роди  Embarassed
Защо? Cry  Какво се случва? Sad
ми отиват на една вила извън града Ханзаде Галип и Семи,но на Галип му се обаждат и той трябва да тръгне по спешност от вилата за Бурса,Ханзаде остава сама със Семих и той предлага да спят заедно Ханзаде отказа и тръгна да си тръгва сама в снега и изведнъж започна да кърви Семих чак тогава разбра че Ханзаде е бременна,качват  се в колата/но докато стигнат до болницата бебето вече бе умряло  Embarassed
Мими, благодаря. Hug

М...а му, така съжалявам.  Cry Много исках това дете да се роди, и разбира се, всичко да е наред с него.  Sad Жалко.  smile3518

# 673
  • Сливен
  • Мнения: 15
Снежи в този филм не очаквай положителни емоции няма много такива,това е най тежкия филм които съм гледала,но си заслужава да го гледаш  Wink

# 674
  • Мнения: 267
Наистина е много тъжен ......, но все пак завършва ...с хепи-енд ...в някакъв смисъл ....
Филма който ме е поразил колко е тъжен и с най-кошмарния финал е този който излъчват всеки ден от 13:30 по БТВ - "Двама завинаги" Cry

Снежи в този филм не очаквай положителни емоции няма много такива,това е най тежкия филм които съм гледала,но си заслужава да го гледаш  Wink

Общи условия

Активация на акаунт