Добри мебелни магазини в Бургас

  • 14 368
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
http://fin-design.tk/
Тези са производители в Бургас, с офис на ул Сливница
Много компетентни и работят качествено, цените са повече от нормални именно, защото са производители

# 16
  • Мнения: 105
Твърдо мога да кажа,че съм ЗА Арон.Много са коректни,имат голямо разнообразие,може да се поръчва от каталог директно от Полша.Само ще ви дам за пример-купихме си от там полска кухня http://www.valsbg.com/images/p_big/NIKA260_TAF_LAK_WENGE%2002.jpg в цвят ванилия с ябълков кант за 408 лв. newsm03 newsm10 smile3501

# 17
  • Мнения: 965
Аз също давам глас за мебели Senso ,много коректни ,спазват си датите,а и качеството е на високо ниво,поне за мен,специално нашата спалня е от Русенската  марка - Ergodesign  Peace
http://www.ergodesign-bg.com/
Нашия спален комплект е "Атланта"  Peace цената в момента мисля ,че е около 1200лв
 Peace Peace Peace

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте! Миналият месец завърши цялостното обзавеждане на апартамента.Фирмата,която ни направи мебелите и интериора е АКЦЕНТ,Бургас.Много са добри.Като се почне от обслужването,безплатните идеи,които ни дадоха,дизайна,качеството и накрая цените - няма друга фирма като тях в Бургас.При тях може да се плаща и разсрочено.Работят с художници,които ни нарисуваха стената в детската стая и мебелите в хола.Ето и сайтовете им,но ако ви предстои обзавеждане отидете направо на ул.Сливница №52. www.artmebeliaccent.com   www.accent3.com

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
аз съм в търсене на мека мебел за хола, някой може ли да препоръча нещо качествено

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 702
Здравейте,
има ли някой опит с фирми, произвеждащи гранитни кухненски плотове - качество, цени, контакти - изобщо всичко.

Заглеждам се по тези плотове напоследък и ще се радвам ако някоя от вас сподели впечатленията си.

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте! Работя във  фирма производител на мебели "Акцент".Относно запитването за гранитни кухненски плотове - заповядайте в магазина ни на ул."Сливница"№52.Отделете малко повече от свободното време,за да съм Ви полезна с информация.Ще Ви покажа  мостри както на гранитни,мраморни плотове,така и на технически камък.А може и да Ви допаднат и италианските кухненски  плотове . Работното ми време е:10-18ч( събота:10-13ч).Може да разгледате сайта ни: artmebeliaccent.com. Спорен ден.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 702
Благодаря,
ще мина до края на седмицата.

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте мами! Имам един въпрос. Къде мога да намеря по-различни, авангардни мебели в Бургас?
По-възможност на нормални цени. Ще съм мн. благодарна, ако някой ме насочи.
 

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 90
Препоръчвам отново фирма от която останах много доволна ttp://alfadesign-bg.com/ Peace

# 25
  • Мнения: 193
Поставям се тук и отивам да разглеждам сайтовете, които сте посочили.
Строим в момента и пролетта предстои обзавеждане на 100 и няколко квадрата.

# 26
  • Мнения: 0
Аз лично препоръчвам www.danista.bg. Коректни са и мебелите им са качествени.

Общи условия

Активация на акаунт