след кризата на растежа...

  • 369
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 028
мамита,

ние като че ли приключихме с кризата на растежа в 6-та седмица,  пу-пу, да не чуе дяволът, че силици не ми останаха от денонощното цицане на синчето

резултатът от същото туй цицане беше, че гърдите ми са пълни, преливат от мляко

това е добре, но това, което ме притеснява е следното...днес Огнян яде с нормално времетраене от 10, 15 или 30 минути. Та питам се аз: той като яде толкова малко, дали гърдите ще произвеждат достатъчно? или просто той успява да изсуче достатъчно за 10 минути? но това звучи невероятно особено след като до вчера ядеше непрекъстнато...

моля, дайте вашите мнения, плийз


# 1
Спокойно, моето момченце понякога и по по-малко от10мин. ядеше. Даже е имало дни, в които съм се радвала ако яде 7-8 мин., защото най- често ядеще по 5 мин. И аз имах същите притеснения като теб, а се оказа че само за 1 седмица е наддал 500гр.

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Така,така - всичко е наред Grinning
И моята мома от същата възраст яде максимум по 5 минути - просто стават спецове в сученето и се наяждат много по-бързо Grinning Нищо им няма на гърдите - важно е млякото да се изсуква от тях,а не колко време прекарва бебето на гърдата Laughing

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Е, хайде да ви е честит края на кризата Wink
Както са ти писали и по-горе за гърдите и времето на сукане не се притеснявай. Просто оставяй младежа да се върши работата, без да му броиш минутите.

# 4
  • Мнения: 7 106
Щом го храниш на поискване няма смисъл да му броиш минутите. Той пък човекът може не всеки път да суче, защото е гладен. Може да е жаден, може да му се яде само салатка, или 3-4 хапки луканка Laughing, не е задължително на всяко хранене да яде първо, второ и трето. Wink
Ако сутринта е сукал по-малко, на следващото кърмене ще си навакса. Това не е като с бутилката - хайдеее всичко до дъно, защото следващото хранене ще е след 3 часа.

# 5
  • Мнения: 2 028
благодаря ви за отговорите, не смея още да се радвам на спокойствието на бебчо  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт