Торнадо в Барселона

  • 1 248
  • 18
  •   1
Отговори
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ShockedГосподи ....за пьрви пьт вождам торнадо там #Crazy.И даже бяха две или няколко Shocked
Е това е вьрхьт Shocked......в Барселона Shocked

# 1
  • Мнения: 636
Странно, много странно  Thinking

Тази година за пръв път видях Торнадо и в Канада. Преди няколко седмици беше.

Накъде върви този свят?

# 2
  • Мнения: 4 458
 newsm78  Е, стига бе! Това пък от къде се взе?
Ама вие сериозно ли?  Thinking
Разбрах че и в щата Джорджия също минало голямо торнадо  ooooh!
Леле, леле какво още ще се случи Thinking

# 3
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ами по телевизията дадоха две в морето Shocked

# 4
  • Мнения: 7 837
Сигурно е много красиво торнадото в морето, ама да го гледаш отдале4е  Simple Smile
В Атланти4еския океан има няколко големи бури в момента и сигурно това е при4ината.

# 5
  • Мнения: 464
А тука в гадния Канзас и оклните щати имат торнадота нонстоп Rolling Eyes
С малката като се прибрахме от болницата след раждането трябваше да отидем в градския подслон в случай на бедствия, защото нямаме мазе Shocked
Но  и аз не съм чувала за много торнадота в Европа Simple Smile)

# 6
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
А тука в гадния Канзас и оклните щати имат торнадота нонстоп Rolling Eyes
С малката като се прибрахме от болницата след раждането трябваше да отидем в градския подслон в случай на бедствия, защото нямаме мазе Shocked
Но  и аз не съм чувала за много торнадота в Европа Simple Smile)
lucky_bdd,е вие голямо празненство ,сте изкарали зна4и Shocked.....от болницата в градският подслон Sad.Ужас.
Ами това е пьрвото торнадо ,коеот аз виждам с о4ите си(е по телевизията де) в Европа Shocked.Преди около 20 години един испанец ми каза ,4е е имало пак в Барселона,но като ,4е ли е билом много малко

# 7
  • Мнения: 464
Вал,
голям кеф беше, не ми се говори Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 8
Вал, природата вече си отмъщава.  Sad
За "Катрина" след като мина през Флоридата и отпраши, споменаха че се "помещава" в Канада.
Лъки, ама че късмет сте извадили. Колко ви държаха там?

# 9
  • Мнения: 2 825
Валче, споко, не е новост това в него регион. Ние докато живяхме на Майорка пак имаше, по същия начин в морето, приятели са го гледали през терасата и видях снимки. Не беше голямо... явно само за по големите споменават по телевизията, но почнах да си мисля, че са си нормални за нея част от Средиземноморието.

# 10
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Торнадо ли е било със сигурност? Да не е било смерч? Той прилича на торнадо, но е по-малък по размер. Виждала съм на Созопол. Една година имаше доста голям и беше унищожил гората до Харманите.

# 11
..... Виждала съм на Созопол. Една година имаше доста голям и беше унищожил гората до Харманите.
И аз съм виждала в Созопол. Дали пък не сме били по едно време там  Flutter Grinning. Беше някъде около 5-6 часа, когато се извъртя. Мина покрай водата и прстанището - беше красиво между другото ама ме хвана малко бъзето.

# 12
  • Мнения: 1 425
И аз съм виждала в Созопол. Май сме били по едно и също време  newsm78

# 13
И аз съм виждала в Созопол. Май сме били по едно и също време  newsm78
Ми нА. Ама тогава даже не съм и мислела да "забягвам" по чужбинско Grinning

# 14
  • Мнения: 4 458
Ох, не ми говорете за виждане, че ми настръхват косите  Confused

Аз видях такова чудо и не искам и да си помислям за повече. Това което аз изживях и видях беше само опашката на ураган - само ни забърса както се казва  Grinning Ама страха е ужасен. Изведнъж се чувстваш нищожен и безсилен да направиш каквото и да било..... По ми харесва да си ги гледам на снимка или по телевизията някъде в океаните  Grinning

lucky_bdd  е вие сте извадили невероятен късмет, няма що. Не мога и да си помисля какво ти е било  Confused

Общи условия

Активация на акаунт