Торнадо в Барселона

  • 1 247
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 464
И аз го видях по телевизията снощи, то е торнадо, което се почва от вода, но тук в щатите му казват по друг начин, не мога да се сетя сега.
Ами колко ни държа там, около 2 часа, а торнадото удари на 30 км от нас Simple Smile) Беше гот бе хаха, едва ходех, имаше всякакви гаднярчета, които крещяха и тичаха, а някои искаха бебето да гледат и да пипат. Свекърва ми ги разгони на бързо, а после разни майчета почнаха да ни гледат накриво. Аз се ядосах и им казах, че преди буквално 5 часа сме излезнали от болницата и бебето е само на 28 часа Flutter

# 16
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
И аз съм виждала в Созопол. Дали пък не сме били по едно време там  Flutter Grinning. Беше някъде около 5-6 часа, когато се извъртя. Мина покрай водата и прстанището - беше красиво между другото ама ме хвана малко бъзето.

Ами не знам дали сме били по едно и също време Wink, аз съм виждала през 93г (или 94г не помня със сигурност Embarassed). Страшничко си е, пък какво да говорим за торнадо Confused

# 17
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И аз съм виждала в Созопол. Май сме били по едно и също време  newsm78
Ми нА. Ама тогава даже не съм и мислела да "забягвам" по чужбинско Grinning


Ако си говоримз а същия тоз смерч преди известно количество години - и аз съм го виждала. Само че на "Арапя" - не мина през нас , а се загуби в морето, но преди това беше минало през къмпинг "Юг" , а там беше повилняло и понесло малко каравани в морето. Изглеждаша адски внушително и красиво - нищо че беше страшничко положението.

# 18
  • Мнения: 4 212
От общо 12 торнадота 3 са в Barcelona

Общи условия

Активация на акаунт