Кой иска тънка талия (като на оса)?

  • 4 430
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз! Аз!  newsm68
И затова си закупих дървен обръч от ХИТ, прочела тук, че имало такава хубавина. Прибирам се аз с прекрасната покупка и се навирам в обръча, с намерение да разваля хубавата жена. Започвам да го въртя, врътна се два-три пъти и падна, като ме цапна болезнено по всички издадени кокалчета. Но нали съм инат, пробвах много, много пъти.  smile3537. Резултат? Тънка талия, като на оса? Тцъ.  Такива синини по краката, сякаш са ме измъчвали в Айрън Мейдън или др. група, пардон с др. средновековен уред за мъчения. Добре, де, вещица съм, признавам, ама вече цяла седмица се опитвам да въртя тоз обръч, детето си взима пуканки и сяда на първия ред да се кикоти и... нищо! Завърта се няколко пъти и падне, пустия му обръч.  Дали не е защото е по-малък (детски) Crazy или пък не мога да му хвана чалъма?
Ах, отиде ми талията като на оса. Ще трябва май да се задоволя с талията на някоя по-едра буболечка.  Cry

# 1
  • Мнения: 5 622
Според мен ефекта от въртенето на обръчи е точно в начина на въртене,който ти не можеш да усвоиш явно.Тоест талията би се оформила само ако съумееш да задържиш обръча окколо себе си колкото може повече.
Така мисля аз(като бивша гимнастичка по художествена гимнастика.Ама много бивша)

# 2
  • Мнения: 4 371
Дано Ralitza03 се включи. Тя го е правила това упражнение и е имало ефект при нея.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Така мисля аз(като бивша гимнастичка по художествена гимнастика.Ама много бивша)

Я кажи тогава, гимнастичке, как става този номер със задържането на талията? Май накрая ще те викам да демонстрираш.  Hug

# 4
  • Мнения: 5 299
И аз съм бивша гимнастичка Mr. GreenНямах идея за това упражнение, Обаче нямам обръч Rolling Eyes Мисля, че с повече упоритост и тренировки - можеш и да му хванеш цаката. Нямам идея как бих могла да ти обясня newsm78 - то май трябва да ти покаже някой.

# 5
  • Мнения: 877
Според мен тези в Хит са малки за нас Laughing
Някъде по спортните магазини май съм виждала. Ама къде..?

# 6
  • Мнения: 781
Дано Ralitza03 се включи. Тя го е правила това упражнение и е имало ефект при нея.
Добре, включвам се  bowuu
Значи, сега отново въртя обръчи - два на брой от тези пластмасовите, без течност или оребряване, но въртя поне 15ина минутки докато талията ми се изпоти и започне да "щипе"....най готино е на музика или на някое забавно предаване, защото иначе омръзва  baby_neutral Междувременно се старая да придвижвам обръчите нагоре и надолу по талията и да правя разни други "упражнения", но подчертавам, че имам опит от пубертета, когато това беше основното ми занимание вечер и ефекта беше потресаващ Shocked но въртях едни метални, сгъваеми обръчи с гумено покритие - доста по-тежки от тези с които съм в момента  Rolling Eyes Тогава просто нямах никаква талия и за около половин готина оформих такава, но сега да видим как ще се преборя със солидните пластове сланинка отгоре й  Embarassed и ....разбира се ще докладвам ! Grinning

# 7
  • Мнения: 5 299
Oх, много ме зарибихте с това Laughing Ще взема да се огледам за обръчи по магазините..

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В ХИТ обръчите са много дребни, сигурно за това не можеш да го задържиш- върти се по-трудно.

# 9
  • Мнения: 3 611
Аz искам, аааааz. Де ги раzдават тея "тънки като на оси талийки" да ходя и аz да се наредя на опашката Crazy
Сега, мани майтапа ама и аz имам обръч - пластмасов и доста тежък, щото е пълен с вода. Въртя си го по час на ден и не ми пада от кръста. Пускам си даже някое филмче и хем си въртя, хем си гледкам  Crazy Щото иначе ми доскучава.
Не съм виждала дървен обръч, но ако намериш такъв като моя не е лошо да си вzемеш - поне няма да имаш синини по краката  Laughing
Аz получавах синини от скачането на въже. (то всъщност беше някакъв кабел). Отначало скачам добре, но като се поиzморя и... почвам да се бия. Кат се цапнах няколко пъти, кат се привих на осемнайсет, кат ми иzляzоха няколко синини и... zахвърлих кабела.
Той пак влеzе в употреба де, върzахме го zа колата на малкия и го дърпахме zа него  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 431
Мда, по-широкия обръч определено се върти по-лесно Grinning Що не си вземеш обикновен пластмасов (но по-голям), и след като се научиш да го въртиш, да минеш на дървения

# 11
  • Мнения: X
Хе-хе развесели ме,  Grinning

Като бивша гимнастичка ти казвам, че ефект има, има си и чалъм, но като начало обръчът трябва да ти е "тамън". Ако ти е малък - хич не се и опитвай, направо трябва да си виртуоз, за да се оправиш, като начало можеш да си вземеш някой по-голям да ти е по-лесно и почваш с плавни движения, леко разкрачена.........абе ти ще си схаванеш как ти е добре.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 966
Еееееееее, не се бях сетила за такова упражнение..а толкова обичах като малка да въртя обръч. Има ли ефект за някое и друго излишно месце (не много) около талията?

# 13
  • Мнения: 641
Малък е обръча, гледах ги в Хит. Купих от пласмасовите за 4 лв с някъв пълнеж, ама аз и с него се насиних Cry.

# 14
  • Мнения: 2 596
Днес едно 10-годишно момиченце ми даде в парка да повъртя. Ей, бях забравила какво удоволствие е. Супер!

# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Май така ще направя, ще си купя един голям пластмасов, пък после ще видим и този (няма зян да става, я!).  Rolling Eyes
А къде сте виждали пластмасови обръчи? Аз не излизам много (като Дракула съм) и  нямам и време за обиколки, та ако кажете направо къде да си намеря, цена няма да имате! Hug

# 16
  • Мнения: 1 854
Аз сьщо вьртя обрьч кьм днешна дата.Това ми беше един от методите с които оформих талия и отслабнах през пубертета.
Как се вьрти....ralitza03 много добре го е описала.Вьпроса е да се задьржи обрьча около талията, а не да пада непрекьснато.За да не пада,тялото трябва да е отпуснато и акцента да е вьрху движението на таза.Ако тялото е вдьрвено,пльзнем обрьча около талията и рькомахаме с вдигнати рьце,в очакване той автоматично да се вьрти-няма да стане!Затова всеки сам си намира начина,след упорити опити Wink.Значи се вьрти само областа от дупето нагоре кьм талията.Може преди да се сложи обрьча да се опита човек да се "повьрти" без него....само внимавайте да няма хора наоколо,за да не ви се смеят...хахаха
Успех и споделяйте резултатите!Аз вече почти започнах да си закопчавам кьсите дьнкови панталонки от миналата година Grinning

# 17
  • Мнения: 1 680
А къде се продават пластмасови обръчи с пълнеж?

# 18
  • Мнения: 3 611
А къде се продават пластмасови обръчи с пълнеж?

Не zнам.
Моят е от магаzин zа играчки.

# 19
Аз! Аз!  newsm68
И затова си закупих дървен обръч от ХИТ, прочела тук, че имало такава хубавина. Прибирам се аз с прекрасната покупка и се навирам в обръча, с намерение да разваля хубавата жена. Започвам да го въртя, врътна се два-три пъти и падна, като ме цапна болезнено по всички издадени кокалчета. Но нали съм инат, пробвах много, много пъти.  smile3537. Резултат? Тънка талия, като на оса? Тцъ.  Такива синини по краката, сякаш са ме измъчвали в Айрън Мейдън или др. група, пардон с др. средновековен уред за мъчения. Добре, де, вещица съм, признавам, ама вече цяла седмица се опитвам да въртя тоз обръч, детето си взима пуканки и сяда на първия ред да се кикоти и... нищо! Завърта се няколко пъти и падне, пустия му обръч.  Дали не е защото е по-малък (детски) Crazy или пък не мога да му хвана чалъма?
Ах, отиде ми талията като на оса. Ще трябва май да се задоволя с талията на някоя по-едра буболечка.  Cry


Abe vie mislite li 4e tova pomaga? Az predi da rodia vurtiah redovno obru4 i to si biah slaba. Ne mislia, 4e se otslabva ot tova, a ot trenirane i gimnastika za cialoto tialo.

# 20
  • Мнения: 781
Аз! Аз!  newsm68
И затова си закупих дървен обръч от ХИТ, прочела тук, че имало такава хубавина. Прибирам се аз с прекрасната покупка и се навирам в обръча, с намерение да разваля хубавата жена. Започвам да го въртя, врътна се два-три пъти и падна, като ме цапна болезнено по всички издадени кокалчета. Но нали съм инат, пробвах много, много пъти.  smile3537. Резултат? Тънка талия, като на оса? Тцъ.  Такива синини по краката, сякаш са ме измъчвали в Айрън Мейдън или др. група, пардон с др. средновековен уред за мъчения. Добре, де, вещица съм, признавам, ама вече цяла седмица се опитвам да въртя тоз обръч, детето си взима пуканки и сяда на първия ред да се кикоти и... нищо! Завърта се няколко пъти и падне, пустия му обръч.  Дали не е защото е по-малък (детски) Crazy или пък не мога да му хвана чалъма?
Ах, отиде ми талията като на оса. Ще трябва май да се задоволя с талията на някоя по-едра буболечка.  Cry


Abe vie mislite li 4e tova pomaga? Az predi da rodia vurtiah redovno obru4 i to si biah slaba. Ne mislia, 4e se otslabva ot tova, a ot trenirane i gimnastika za cialoto tialo.

ама чакай  newsm78 тук не става дума за отслабване като цяло, а за "талийки" си говорим....всеизвестно е, че обръча е един от добрите методи за влизане във форма след раждането, тъй като прибира корема...но от въртене до въртене разлика има и резултатите съответно са различни  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 2 952
Продават се обръ4и в магазините за спортни стоки и фитнес .Има видове , има оребрени, разли4ни големини.Сигурна съм ,4е в БГ  ги има.Самото  движение   за  задържане на обра4а прави  ефекта...аз   въртях по 25 мин  супер  е , и кръста се раздвижва , и стойката се изправя.

 PeaceКупете си!

# 22
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
При въртенето корема се стяга (с отпуснат корем няма какда стане) - може би от там идва ефекта.

# 23
Хм..аз въртя обръч вече около 2-3 седмици и има ефект..е,още не съм си направила талийка чак като на оса,но все пак не съм като преди..Току що се сетих да си премеря талията: -2 см съм.Ураа  newsm44  newsm44  Направо не мога да повярвам..  Crazy Въртя го тоя обръч почти всеки ден /пропускала съм общо 3-4 дни за тези 2-3 седмици/ най-малко по 1 час..Днес го въртях 2 часа по време на мача Левски-Цска.Моя обръч си го взех от пазара миналата година за 4-5 лева и го напълних с ориз.Така,че момичета пълнете си обръчите с ориз,пясък или квото ви падне и се захващайте Grinning
А дали ще подейства и за другите месца?Нали все пак е движение и то доста интензивно..?Или няма да стане? Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 645
Леле момичета много сте ценни  Hug-  вие ме подсетихте за любимият ми обръч от детството.
Ама наистина има ефект.Като малка страшно обичах да го правя това упражнение и мога да ви кажа ,че талията винаги ми е била тънка.(58 - 59см)
Сега имам да свалям още някой и друг см. , и непременно ще си купя обръч.
Даже 2 броя.
Дано не съм забравила как се върти  Praynig

Даниел - 21.04.2004г.

# 25
  • Мнения: 781
Хм..аз въртя обръч вече около 2-3 седмици и има ефект..е,още не съм си направила талийка чак като на оса,но все пак не съм като преди..Току що се сетих да си премеря талията: -2 см съм.Ураа  newsm44  newsm44  Направо не мога да повярвам..  Crazy Въртя го тоя обръч почти всеки ден /пропускала съм общо 3-4 дни за тези 2-3 седмици/ най-малко по 1 час..Днес го въртях 2 часа по време на мача Левски-Цска.Моя обръч си го взех от пазара миналата година за 4-5 лева и го напълних с ориз.Така,че момичета пълнете си обръчите с ориз,пясък или квото ви падне и се захващайте Grinning
А дали ще подейства и за другите месца?Нали все пак е движение и то доста интензивно..?Или няма да стане? Rolling Eyes
Браво за постиженията Grinning А как го напълни обръча с ориз ..продупчи ли го...и ако да с какво  Confused Моите са големички за 18лв. ги купих и двата, но пластмасата е дебела и си нямам на идея с какво да ги пробия  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 807
Vasilisa,
тези в Хит ги видях и аз, ама те са детски, затова не можеш да го задържиш  Wink Laughing

# 27
Хм..аз въртя обръч вече около 2-3 седмици и има ефект..е,още не съм си направила талийка чак като на оса,но все пак не съм като преди..Току що се сетих да си премеря талията: -2 см съм.Ураа  newsm44  newsm44  Направо не мога да повярвам..  Crazy Въртя го тоя обръч почти всеки ден /пропускала съм общо 3-4 дни за тези 2-3 седмици/ най-малко по 1 час..Днес го въртях 2 часа по време на мача Левски-Цска.Моя обръч си го взех от пазара миналата година за 4-5 лева и го напълних с ориз.Така,че момичета пълнете си обръчите с ориз,пясък или квото ви падне и се захващайте Grinning
А дали ще подейства и за другите месца?Нали все пак е движение и то доста интензивно..?Или няма да стане? Rolling Eyes
Браво за постиженията Grinning А как го напълни обръча с ориз ..продупчи ли го...и ако да с какво  Confused Моите са големички за 18лв. ги купих и двата, но пластмасата е дебела и си нямам на идея с какво да ги пробия  newsm78
мии те обръчите нали са залепени там на едно място..сети ли се-дето са двата края на тръбата..таа аз там го отлепих моя/беше залепен с дебело тиксо/ напълних го с ориз и го залепих пак с тиксото,ама ми дадоха идейка как да стане по-здрава свръзката-двата края на обръча ги свързва и едно дръвце,което е вътре в тръбата/сигурно знаеш де/ Thinking таа накарах баща ми да ги закове с по един пирон и стана  newsm78
никога не съм пробвала да въртя два обръча..много ли е трудно?  #Crazy
Дали обръча ще подейства и на другите месца?

# 28
  • Мнения: 781
Хм..аз въртя обръч вече около 2-3 седмици и има ефект..е,още не съм си направила талийка чак като на оса,но все пак не съм като преди..Току що се сетих да си премеря талията: -2 см съм.Ураа  newsm44  newsm44  Направо не мога да повярвам..  Crazy Въртя го тоя обръч почти всеки ден /пропускала съм общо 3-4 дни за тези 2-3 седмици/ най-малко по 1 час..Днес го въртях 2 часа по време на мача Левски-Цска.Моя обръч си го взех от пазара миналата година за 4-5 лева и го напълних с ориз.Така,че момичета пълнете си обръчите с ориз,пясък или квото ви падне и се захващайте Grinning
А дали ще подейства и за другите месца?Нали все пак е движение и то доста интензивно..?Или няма да стане? Rolling Eyes
Браво за постиженията Grinning А как го напълни обръча с ориз ..продупчи ли го...и ако да с какво  Confused Моите са големички за 18лв. ги купих и двата, но пластмасата е дебела и си нямам на идея с какво да ги пробия  newsm78
мии те обръчите нали са залепени там на едно място..сети ли се-дето са двата края на тръбата..таа аз там го отлепих моя/беше залепен с дебело тиксо/ напълних го с ориз и го залепих пак с тиксото,ама ми дадоха идейка как да стане по-здрава свръзката-двата края на обръча ги свързва и едно дръвце,което е вътре в тръбата/сигурно знаеш де/ Thinking таа накарах баща ми да ги закове с по един пирон и стана  newsm78
никога не съм пробвала да въртя два обръча..много ли е трудно?  #Crazy
Дали обръча ще подейства и на другите месца?
Да и аз отлепих тиксото, но проблема е че мойте са заковани вече и то не с по един, а с по два НИТА  #Crazy няма как да ги махна просто Tired...а иначе не е трудно да се въртят два, но съм ги вързала, че нещо не са еднакви и се разминават newsm78 Готино е защото по-голяма част от талията се "третира"Laughing , но в твоя случай мисля че един е достатъчен  Grinning

# 29
Хм..аз въртя обръч вече около 2-3 седмици и има ефект..е,още не съм си направила талийка чак като на оса,но все пак не съм като преди..Току що се сетих да си премеря талията: -2 см съм.Ураа  newsm44  newsm44  Направо не мога да повярвам..  Crazy Въртя го тоя обръч почти всеки ден /пропускала съм общо 3-4 дни за тези 2-3 седмици/ най-малко по 1 час..Днес го въртях 2 часа по време на мача Левски-Цска.Моя обръч си го взех от пазара миналата година за 4-5 лева и го напълних с ориз.Така,че момичета пълнете си обръчите с ориз,пясък или квото ви падне и се захващайте Grinning
А дали ще подейства и за другите месца?Нали все пак е движение и то доста интензивно..?Или няма да стане? Rolling Eyes
Браво за постиженията Grinning А как го напълни обръча с ориз ..продупчи ли го...и ако да с какво  Confused Моите са големички за 18лв. ги купих и двата, но пластмасата е дебела и си нямам на идея с какво да ги пробия  newsm78
мии те обръчите нали са залепени там на едно място..сети ли се-дето са двата края на тръбата..таа аз там го отлепих моя/беше залепен с дебело тиксо/ напълних го с ориз и го залепих пак с тиксото,ама ми дадоха идейка как да стане по-здрава свръзката-двата края на обръча ги свързва и едно дръвце,което е вътре в тръбата/сигурно знаеш де/ Thinking таа накарах баща ми да ги закове с по един пирон и стана  newsm78
никога не съм пробвала да въртя два обръча..много ли е трудно?  #Crazy
Дали обръча ще подейства и на другите месца?
Да и аз отлепих тиксото, но проблема е че мойте са заковани вече и то не с по един, а с по два НИТА  #Crazy няма как да ги махна просто Tired...а иначе не е трудно да се въртят два, но съм ги вързала, че нещо не са еднакви и се разминават newsm78 Готино е защото по-голяма част от талията се "третира"Laughing , но в твоя случай мисля че един е достатъчен  Grinning
Не разбирам много от мъжки работи,но с бормашина дали няма да стане?/да се пробие някъде посредата обръча с немного голяма дупка..../  newsm78 ..пък после дупката ще се залепи...  Thinking ма пък да не вземе да се сцепи нещо пустата пластмаса,че тогава...ужас #Crazy

# 30
  • Мнения: 1 464
Лелеее,как съм забравила и аз любимото ми упражнение от малка ooooh!къде съм спала не знам...утре тичам и си купувам обръч...па да видим каква оса ще стана Joyобичам ви!

# 31
  • Мнения: 121
Хайде и мен ме запалихте newsm44
Купих си обръч пластмасов възможно най-големия и пак нещо не ставам Embarassed
Успявам да го задържа малко по-продължително само като си стегна корема, ама забравям да дишам и като си поема въздух и обръча пада.
Ех като деца голямо въртене падаше ама сега нещо хич не става, но продължавам с опитите. Докато мъжо е в командировка, че иначе ще умре от смях newsm62

# 32
  • Мнения: 781
установих, че натоварването е по-голямо и въртенето по-трудно, когато краката са събрани, когато се разтворят и леко приклекнете с прибран навътре таз/съответно и стегнато коремче/ е далеееч по-лесничко Wink

# 33
  • Мнения: 2 672
и аз си купих един , ама пада - явно ми е малък , та откъде да си взема по-голям newsm78

# 34
Силве,продължавай да се бориш с обръча,но се отпусни и като решиш да се захванеш с въртене се настрой,че ще го въртиш доста дълго..и ще стане.  Hug аз уж не можех да изкарам повече от трийсетина секунди пък един ден реших да повъртя повече и то взе,че стана...е да първият път падаше доста  Thinking ,но след тва вече...... smile3521

Рали,това и аз го открих,ама пусто ми е много трудно..  newsm78 вмъквам и такъв момент въвъ въртенето ама то е както си въртя по принцип и по едно време си събера крачката за трийсетина секунди и после пак си го въртя нормално..ще пробвам да се поусъвършенствам  Crazy вече съм луднала...днес 2 часа въртях.първо един-от 6 до 7 вечерта и после още един от 10,30 до 11,30..и се чувствам чудесно   newsm10

mmoiri,виж някъде по пазарите около вас..би трябвало да има.макар,че сигурна ли си,че ти е малък или не си свикнала...?

# 35
  • Мнения: 1 680
Запалих се и аз и купих обръч, но повече от 3 секунди не успявам да го задържа. Дали пък не ми е малък?  newsm78
Моля някоя мама, която успешно го върти да му измери обиколката, за да разбера дали проблемът е в мен или в обръча. Crazy
Наврамете го въртях като виртуоз, толкова ли одъртях.  Thinking

# 36
  • Мнения: 2 672
Наврамете го въртях като виртуоз, толкова ли одъртях.  Thinking

и аз се чудя за мен си , или толкова съм наляла Thinking

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 375
Нека този, който е купил достатъчно голям обръч от София наскоро, да каже откъде. Благодаря.

# 38
  • Мнения: 3 611
Моля някоя мама, която успешно го върти да му измери обиколката, за да разбера дали проблемът е в мен или в обръча. Crazy

Преди малко премерих обиколката от външната страна на моя. Точно 248 см. е.

# 39
  • Мнения: 1 680
Аууу, значи аз съм дървото. ooooh! Моят е 257см.
Купих го от детския магазин в супера на пазара на Мусагеница за 4,50лв.
Сега остава и да се науча да го въртя.

arrows благодаря. А твоят с пълнеж ли е?

# 40
  • Мнения: 121
И моят е приблизително 2,50м, взех го от едно малко магазинче за играчки на Криволак за 4,10лв.
И аз се присъедибавм към неуспешно въртящите обръча, но не се отказвам Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 3 611
Аууу, значи аз съм дървото. ooooh! Моят е 257см.
Купих го от детския магазин в супера на пазара на Мусагеница за 4,50лв.
Сега остава и да се науча да го въртя.

arrows благодаря. А твоят с пълнеж ли е?

Да.
С пълнеж е, но не съм сигурна точно вода ли е.

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808
Мдааа и аз си купих, даже и аватара си смених, щото направо сме 1:1
 Joy Joy Joy
Въртенето не ми се удава още и все пада, но то и от навеждането и усилията да се кълчотиш, пак файда hahaha hahaha

# 43
  • Мнения: 781
Мдааа и аз си купих, даже и аватара си смених, щото направо сме 1:1
 Joy Joy Joy
Въртенето не ми се удава още и все пада, но то и от навеждането и усилията да се кълчотиш, пак файда hahaha hahaha
smile3532 точно така, продължавай в същия дух и ще стане Wink

А мойте обръчи си ги взех от " Детски рай" в Редута и обиколката от вътр.им страна е 75 см.  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт