Има ли смисъл да се надявам?

  • 3 950
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 919
Четвърти месец се опитваме да имаме бебе, но за съжаление май и този месец няма да го бъде Sad
Последно ми дойде М на 10 август, а овулацията ми беше около 23-24 август. Правихме секс всеки ден с надеждата, че този месец вече ще се случи. Днес вече нямах търпене и отидох да си направя кръвен тест, който показа 0.730.
После четох, че дори и кръвен тест се прави най-рано 11 дни след овулация (които не са минали), но това не го знаех ,  а и нямах търпение. Затова пък след като изчетох темата за първите признаци при бременност имах всичките накуп.
Та питането ми е - има ли шанс според вас все още да не се е отделил въпросния хормон в достатъчно количество и затова да са такива резултатите или да не се заблуждавам повече...

# 1
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Винаги има смисъл! Как може след 4 месеца да изгубиш вяра. Питаш ли ни нас, тези които се борим с години. Аз чаках моето чудо четири години... Сега след неуспешната бременност се опитвам да се взема в ръце. Бях изгубила всичко... Желанието за живот, смисъла, надеждите си, мечтите, но вярата никога! Искам много искам и на мен да ми се случи чудо и да бъда мама!
Желая ти успех и ти стискам палци!   bouquet

# 2
  • Мнения: 919
Аз вяра, че ще стане някой ден имам, но се чудих за конкретния момент.
Пожелавам на всички, които мечтаят за бебче успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 104
Мисля, че има, ти дори нямаш закъснение, изчакай си датата поне .. Късмет ти пожелавам   bouquet

# 4
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 320
Надежда винаги има. Както аз казвам тук, бременна до доказване на противното.

Разбирам терзанията ти, изпитваме ги всеки месец. Може да си била и с по-късна овулация.

Изчакай си деня на закъснението.  Peace

# 5
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Последно ми дойде М на 10 август, а овулацията ми беше около 23-24 август.
Рано е,изчакай си закъснението. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 35 935
Кръвен тест се прави най-рано след 11 ден след О.
Имплантацията на оплодената яйцеклетка е от 7 до 10 ден след зачеване.
ЧХГ започва да се отделя след имплантацията.
Пуснала си ЧХГ на 9 ден след О. - много е рано.
Най-добре е да се пуска след 12 ден
Има шанс - стискам палци  Grinning

# 7
# 8
  • Мнения: 30
Pipiole, ние също правим опити и датите ми на последен МЦ и О са същите като твоите, аз също направих тест вчера, който нищо не показа и мисля, че не беше добра идея да избързвам Sad и все пак се надявам  а и съвсем скоро ще разбера, така, че и ти не бързай да се отчайваш! Стискам палци за  EFP

# 9
  • Варна
  • Мнения: 801
Винаги има Надежда

# 10
  • Мнения: 919
Благодаря сърдечно   bouquet

# 11
  • Мнения: 4 615
Как така реши, че няма смисъл да се надяваш след като най-рано кръвния тест доказва бременност,а ти си го направила преди препоръчителната дата. Стискаме палци и недей да истерясваш. Peace

# 12
  • Мнения: 379
Само още малко търпение !Винаги има надежда! Изчакай!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 839
pipiole, кога трябва да ти дойде? Успех ти пожелавам!!!

# 14
  • Мнения: 2 153
Смисъл винаги има! А и надеждата умира последна! Докато не ти дойде шанс да си забременяла има!

Общи условия

Активация на акаунт