Прехвалената Мустела ;(((

  • 2 776
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 960
След като Димата се изприщи цялата, стана на лишеи и доктора се съмнява за алергия към белтъка, спряхме всички мазила, къпя я само с Хума и я мажа с Линола......Аз на диета, не ям нищо с кравешки произход....И кожата стана отново перфектна....
Вчера реших да се мажа с нейния крем, защото е отворен и т.н. Днес съм със същите лишеи по цялото лице, кожата ми сърби ужасно и цялата гори....Ужас...Та внимавайте с този крем:

# 1
  • Мнения: 46 438
Предполагам говориш за масовата серия, която е за деца без реакции към мазилата? Или за специалната за алергични  Shocked
До сега какво сте ползвали?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 960
Предполагам говориш за масовата серия, която е за деца без реакции към мазилата? Или за специалната за алергични  Shocked
До сега какво сте ползвали?

Ами до сега ТОВА въпросното , което освен всичко друго се очаква да е хипоалергенно, едно 2 в едно за къпане на тялото и пяна за коса....

# 3
  • Мнения: 46 438
Ако до сега си ползвала САМО това за 2 месеца би трябвало да даде реакция  newsm78
Да си давала нещо друго, освен мляко? Да си сменяла перилния препарат или да си прала с нова опаковка от него newsm78
Кофти, дано не се появява повече  Praynig

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
срок на годност? newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 3 960

годно е, проверих

# 6
  • Мнения: 46 438
А опаковката скоро ли я отвори? Предполагам съдържанието е еднакво, но понякога заменят съставките и се случва един и същ продукт да не дава реакция, а после да даде  Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 3 960
А опаковката скоро ли я отвори? Предполагам съдържанието е еднакво, но понякога заменят съставките и се случва един и същ продукт да не дава реакция, а после да даде  Thinking

Реакция даде на втората седмица след изписванети, но започнах диетата, а мазилата ги спряхме преди 2 седмици....Само на кърма е...Пера само и ед. със Сано...

# 8
  • Мнения: 5 577
Не съм използвала, и определено няма!  Crossing Arms

И аз да се оплача, от лосиона за тяло Нивеа - уж за бебета, а като си намазах ръцете и си пипнай неволно очите - лютииииииии, не се трае.
Горкото ми бебе, на какво съм го подложила.  Cry

П.П. Извинявам се за отклонението, но пак е по темата.

# 9
  • Мнения: 46 438
Реакция даде на втората седмица след изписванети, но започнах диетата, а мазилата ги спряхме преди 2 седмици....Само на кърма е...Пера само и ед. със Сано...

Сори, ама не разбрах  Embarassed
Ползвате го от новородено, 2 седмици след това е дало реакция и после? Следващите 2 месеца нищо ли нямаше  Thinking

# 10
  • Мнения: 5 370
Аз лично съм мноооого учудена,щото с КОЛД КРЕМА на МУстела на дребо МУ СЕ МАХНА як лишей на бузката. И сега,от време на време,си се мацаме с кремчето-особено,ако е нахапан от комари,много помага. Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 158
Съжалявам за случилото се, важното е, че сте открили причината.
А за Мустела - ползвам три продукта от серията, от които единият е лосион за тяло и мога да кажа само, че съм мнооого доволна, кожата на бебо е перфектна.

# 12
  • Мнения: 453
Аз се изринах жестоко от крема на Мустела против стрии. Годен и т.н. Ходих на дерматолог да ме оправят.

Интересното е, че ползвам точно този бебешки лосион на Мустела за мен и съм адски доволна.

Все пак, един ден като се роди бебето, няма да я мажа с Мустела.

# 13
  • Мнения: 5 228
Абе точно за този лосион и аз имам съмнения, че на дъщеря ми не й понася. Преди няколко месеца го ползвахме и кожата й започна да се бели - аз не го свързах с лосиона, защото нали уж са хипоалергенни, качествени, скъпи (най-вече). Няколко месеца ползвахме само Стелатопия на Мустела (цялата серия) и кожата й се оправи. Сега пак минахме на същия лосион, и пак по ръчичките й забелязах, че кожата на места й е изпръхнала.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 387
Аз пък към много доволна точно от този лосион на Мустела. Още щом се прибрахме от родилното започнах да мажа дъщеря ми с него /дори и личицето/ и кожата и е супер. Никакви проблеми. Вероятно си зависи от бебенцето и поносимостта му към определени продукти. Дано се оправите скоро и намерите подходяща за вас козметика.

Общи условия

Активация на акаунт