Естествени средства за избелване на зъби

  • 178 133
  • 180
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 168
Зарибихте ме с това с олиото.  Simple Smile Зъбите ми са добре, но няма да е зле да изчистя малко токсини. Peace

# 31
  • Мнения: 1 048
И аз за този метод с олиото говорих.Не знам за избелване на зъби колко време е необходимо да се жабури,но за изчистване от токсини наистина трябва да се прави 15-20 минути.Трябва да се внимава нищо да не се поглъща,да се измива после хубаво и кухината и езика,и зъбите с друга четка,не с тази с която си ги мием по принцип и т.н. и т.н.Аз лично не мога да рискувам да го правя сега,тъй като кърмя и ме страх.А честно да си призная не мога дълго време без да преглъщам,трудно издържам дори като си мия зъбите,а когато ходя на зъболекар все ме е страх,че ще преглътна Simple Smile
Да попитам един малко страничен въпрос-какви конци за зъби ползвате.Аз не мога да си намеря свястни.Не бях ползвала много дълго време(по време на бременността и няколко месеца след това венците(кървяха чат пат) и зъбите ми бяха адски чувствителни,даже ми се отчупи едно малко парченце....).Сега постоянно ми се нищят,задръстват ми се м/у зъбите...ужас.Мъжа ми вика,че ми трябват по-тънки,да ама това да не са спагети с различни дебелени

# 32
  • Мнения: 385
nor4y, някъде бях чела да се препоръчва корда, но не съм пробвала още.

# 33
  • Мнения: 1 168
Днес се жабурих с олио. Доста е неприятно, издържах само 15 мин. Колко дни се прави това?  Нали първо се жабури и след това се мият зъбите?  newsm78 И зехтинът по-добър ли е от олиото?

# 34
  • GYM
  • Мнения: 814
nor4y аз ползвам конци "Сензодин", една елипсовидна кутийка. Конеца е тънък принципно, но набъбва от влагата в устата и изкарва всичко, много съм доволна, може  да опиташ Hug

# 35
  • Мнения: 1 318
И аз ще пробвам това с олиото Flutter
А за конците мисля, че имаше и такива за чувствителни зъби и предполагам са по-тънички.

# 36
  • TX
  • Мнения: 590
Точно това е техниката - жабурене със олиото - след 15-20 мин, става бяло и се прилага точно за извличане на токсините, но не знам как се отразява на зъбите.
цоп и аз при вас,  техниката я зная със зехтин , побелява зехтина след джабуркането и помага да се зздравят венците, също от баба знам, а тя е на 84 години и още си има зъби в устата , не всички но има си фасада, та от нея знам сутрин да си търкам венците със сол и след това нормална хигиена, подобрявало се кръвообращението ............ абе жената има зъби още

# 37
  • Мнения: 550
Момичета, току що пробвах и аз вашия начин за избелване на зъбки и прочиставне на организма, но издържах само 3–4 минутки  Embarassed иначе щях да преглътна (а това би значело да глътна и всички токсини, които всъщност искам да премахна),а и челюста ме заболя. Сигурно имам нужда от тренинг...
Смятате ли, че би имало смисъл от толкова кратко жабуркане?  newsm78
И четката за зъби след тази процедура, наистина ли трябва да е различна от обикновената?

# 38
  • Мнения: 3 376
Ако сте постоянни ще видите,че с с времето се увеличават и минутите в които се жабурите Wink

Аз отначало едва издържах по 10 мин.,но с всеки изминал ден времето се увеличаваше.Най-важното е да не се насилвате и в момента в който почувствате позив да глътнете олиото/зехтина да го изплюете.

# 39
  • Мнения: 1 318
На мен тази сутрин ми се повдигна от вкуса на зехтина, издържах две минути и го изплюх. Нещо не ми се нрави Tired
Баща ми е с проблемни венци и го накарах и той да пробва, пък да видим при него как ще е.

# 40
  • Мнения: 730
Една приятелка го прави близо 3 месеца и беше много въодушевена от чистенето на организма си, което е наблюдавала. Дори и поотслабна малко.  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 798
Една приятелка го прави близо 3 месеца и беше много въодушевена от чистенето на организма си, което е наблюдавала. Дори и поотслабна малко.  Simple Smile
По колко пъти на ден се прави?

# 42
  • Мнения: 730
Тя го правеше всяка сутрин.  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 798
Тя го правеше всяка сутрин.  Simple Smile
Гадничко звучи,но от утре започвам и аз Hug

# 44
  • Мнения: 550
Мерси за отговорите   bouquet
Ще гледам и аз всеки ден да жабуркам, дано с времето се увеличат и минутите  Peace
И последна питанка – има ли значение дали е сутрин на гладно, или няма?

Общи условия

Активация на акаунт