Ех , Казанлък , Казанлък !

  • 43 816
  • 756
  •   1
Отговори
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607









  Arrow altemada  Arrow Amorosa  Arrow aneta lolova  Arrow Angeliha  Arrow angel smile  Arrow bebok_86  Arrow Blaga Ruseva  Arrow cazo  Arrow Cyber_Cat  Arrow Daniele  Arrow Diabla  Arrow doroty02   Arrow elfin_love  Arrow F*** Me I Am Famous  Arrow fever mimi  Arrow ger4e1980  Arrow Guinni  Arrow inka2005 Arrow ja6a Arrow jijin Arrow katia_mi6i  Arrow kisskotkata Arrow kolibka Arrow kris79  Arrow maiaa  Arrow Mama na Mi6oArrow mama na sladur4o  Arrow maria  baykova  Arrow merito  Arrow mikora  Arrow milisa  Arrow mystic  Arrow Offioly  Arrow oki  doki  Arrow pepsito  Arrowpretty_mimi  Arrow puhtar  Arrow pumba  Arrow Radi_Twin  Arrow Rufinka  Arrow saby  Arrow Silk  Arrow stmaya  Arrow sunset123 Arrow tedi_ip Arrow terre  Arrow Tikvichka  Arrow tintin  Arrow Trouble Maker  Arrow yanac  Arrow yana_ya  Arrow zajka  Arrow  zuu_ Arrow АНчЕ Arrow астери  Arrow Венера  Arrow Клото  Arrow курабийка   Arrow Мурзик  Arrow Пълнолуние  Arrow Флайбъл  Arrow


 Arrow vakill




  Arrow    Arrow Arrow АНДРЕА - 25.07.07 (пълнолуние) Arrow  АНТЗЕЛИНА - 08.03.02 (анче) Arrow БОРИСЛАВА - 23.04.08 (tedi_ip) Arrow  БОЯН - 12.08.04 (астери) Arrow  ВЕЛИНА - 04.03.09 (bebok_86) Arrow  ВЕРОНИКА - 02.10.08 (клото) Arrow ВИКТОР - 22.02.08 (rufinka) Arrow ВИКТОРИЯ - 15.02.06 (tedi_ip) Arrow ВИЛИАНА - 27.10.08 (elfin_love) Arrow ВЯРА - 30.09.04 (aneta lolova) Arrow ГЕОРГИ - 17.09.08 (kris79) Arrow ГОГО - 03.06.03 (мурзик) Arrow ДАРИА - 07.03.05 (флайбъл) Arrow ДАРИНА - 27.02.08 (terre) Arrow ДАРИЯ - 21.09.06 (cazo) Arrow ДИМИТЪР - 16.06.08 (offioly) ArrowДОНИКА - 11.05.04 (pumba) Arrow ЕЛИНА - 07.01.09 (cyber_cat) Arrow ЕЛИЦА - 29.07.09 (daniele) Arrow ЗАХАРИ - 19.03.09 (mama na sladur4o) Arrow  ИЛИНА 21.03.05 (inka2005) Arrow ЙОХАНА - 03.11.06 (saby) Arrow КАЛОЯН - 12.05.06 (daniele) Arrow КРИСТИЯН - 03.07.03 (клото) Arrow ЛЮДМИЛ - 17.07.06 (kris79) Arrow МАДЛЕН - 15.03.06 (mystic) Arrow МАГИ - 06.04.08 (мурзик) Arrow МАРТИ - 20.06.07 (zuu_) Arrow МАЯ - 29.06.05 (maiaa) Arrow МИМИ - 28.10.06 (angeliha) Arrow МИШО - 21.07.07 (mama na mi6o) Arrow МИХАЕЛ - 14.06.07 (katia_mi6i) Arrow НЕЛИ - 28.02.02 (пълнолуние) Arrow НИКИ - 16.05.06 (angel smile) Arrow НИКИ - 03.10.06 (zajka) Arrow НИКИ - 20.04.08 (milisa) Arrow НИКОЛА - 06.08.09 (анче) Arrow НИЯ - 21.04.08 (tikvichka , vakill) Arrow ПАВЕЛ - 12.07.06 (pepsito) Arrow ПЕТЯ - 17.09.08 (zajka) Arrow ПОЛИНА - 02.11.05 (fever mimi) Arrow СИСО - 27.09.05 (f*** me i am famous)  Arrow СТЕФАН - 29.04.92 (астери) Arrow ТЕДИ - 24.09.07 (kekla) Arrow ФИЛИП - 04.07.06 (yanac) Arrow  ХРИСТО - 28.01.09 (pretty_mimi) Arrow







ЯНУАРИ
ЕЛИНА НА CYBER CAT
PEPSITO
ХРИСТО НА PRETTY_MIMI


ФЕВРУАРИ
ФЛАЙБЪЛ
 ВИКТОРИЯ НА TEDI_IP
ВИКТОР НА RUFINKA
 ДАРИНА НА TERRE
 НЕЛИ НА ПЪЛНОЛУНИЕ


МАРТ
 ВЕЛИНА НА BEBOK_86
 ДАРИА НА ФЛАЙБЪЛ
 АНТЗЕЛИНА  НА АНЧЕ
 МАДЛЕН НА MYSTIC
ЗАХАРИ НА MAMA NA SLADUR4O
 ИЛИНА НА INKA 2005


АПРИЛ
TIKVICHKA
 МАГИ НА МУРЗИК
ANGEL SMILE
НИКИ НА MILISA
 НИЯ НА TIKVICHKA И VAKILL
 БОРИСЛАВА  НА  TEDI_IP
СТЕФАН НА АСТЕРИ


МАЙ
ZAJKA
ДОДИ НА PUMBA
КАЛОЯН НА DANIELE
НИКИ НА ANGEL SMILE


ЮНИ
ГОГО НА МУРЗИК
МИХАЕЛ НА MAMA NA MI6I
ДИМИТЪР НА OFFIOLY
МАРТИ НА LOLI4KA
МАЯ НА MAIAA



ЮЛИ
КРИСТИЯН НА КЛОТО
ФИЛИП НА YANAC
ПАВЕЛ НА PEPSITO
ЛЮДМИЛ НА KRIS79
МИШО НА MAMA NA MI6O
АНДРЕА НА ПЪЛНОЛУНИЕ
 ЕЛИЦА НА DANIELE


АВГУСТ
БОЯН НА АСТЕРИ
РUMBA
TERRE


СЕПТЕМВРИ
ПЕТЯ НА ZAJKA
ГЕОРГИ НА KRIS79
ДАРИЯ НА CAZO
ТЕДИ НА KEKLA
СИСО НА F***ME I AM FAMOUS
ВЯРА НА LOLOVA


ОКТОМВРИ
ВЕРОНИКА НА КЛОТО
НИКИ НА ZAJKA
YANAC
 ВИЛИАНА НА ELFIN_LOVE
МАРИЯ НА ANGELIHA


НОЕМВРИ
ПОЛИНА НА FEVER MIMI
ЙОХАНА НА SABY


ДЕКЕМВРИ
МУРЗИК






МАМИ И ТАТКОВЦИ , НАШИТЕ ДЕЦА (2006 - 2008) , СРЕЩИ С ДЕЦАТА , Среща -14.12.2007 , Среща - 11.01.2008 , Среща в"Лъки"-30.05.08 , Лято 2008 , Домашни любимци , Ние и нашите деца - Септември 2009  .......

ДОБАВЯНЕ НА НОВИ СНИМКИ:http://www.snimka.bg/
ПОТРЕБИТЕЛ:veselkazanlak
ПАРОЛА:питайте в темата или на ЛС




Казанлък , Казанлък-2 , Казанлък обичаме,все към него тичаме! , Всички Казанлъшки мами,на раздумка тук събрани! , Пролет иде!Пчела жужи!Казанлък се множи! , КАЗАНЛЪК-6 , КАЗАНЛЪК 7 , КАЗАНЛЪК чака пролетта !

ЗАГЛАВИЯ ЗА СЛЕДВАЩИ ТЕМИ:НЯМА ! Никой нищо не предлага! Grinning




П.П. Ако съм пропуснала някой, ако съм допуснала някаква грешка в имената и датите, или просто ако някой има някаква забележка моля пишете ми на лични. Конструктивна критика и забележки приемам всякакви!





Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 10:28 от yanac

# 1
  • Мнения: 147
хехе, аз не ви помогнах в доизписването на старата тема, но сега се включвам в новата и то първа  Laughing
yanac, перфектно си се справила, темата е много хубава  Hug и Ви (си) пожелавам да я изпишем по-бързо от предишната и да си споделяме само хубавини в нея  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 200
От6давна не съм ви навестявала.Нали не сте ме забравили?   
темата е много хубава и свежа,да я изпишем бързо пожелавам. Какво има в прекрасния малък Казанлък тия дни?

# 3
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
От6давна не съм ви навестявала.Нали не сте ме забравили?   

И аз,и аз са съжаление Embarassed
Наистина страхотно оформление,много труд е положила yanac!!!Дано новата тема ни донеса много приятни емоции!!!

# 4
  • Мнения: 83
Здравейте момичета  wavey
Извинявайте че нахлувам във вашата темичка,но имам един въпрос.Една мама от Бургас ми каза,че при вас в Казанлък детската кухня започва от навършени 4-ри месеца на бебето.Вярно ли е това? И ако е така,моля кажете какви храни предлагат,опитвали ли  сте ги? Предварително благодаря  Peace

# 5
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Добре дошли при нас на terre ,milisa и inka2005 ! Радвам се да ви видя отново! newsm51 Я не се измъквайте ,а кажете как сте? Как са децата? И непременно качете снимки в албума : "Септември 2009" да видим кой колко е пораснал.А ако си имате и домашни любимци не забравяйте да ги споменете(техни снимки можете да сложите пак в този албум ,а аз като направя нов само за тях ,ще ги преместя)

# 6
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Няма да се измъквам и веднага ще споделя-добре сме!!!Илина расте(ще сложа снимки)сега малко съм я изпратила при бабите,че се бяхме разпънали и правим ремонти в къщи с идеята Инка да си има стая GrinningВече сме почти готови,даже днес съм в отпуск да чистя ама не успях много,много да свърша работата.Ходих до военната детска градина да видя как са условията там,че искам да я местя.ЕЕЕ,казвам ви,все едно не съм в България,толкова е хубаво,много съм впечатлена,всичко искри от чистота,лелките са супер спретнати,занималните просторни,весели,ох нямам думи!!! HugАз най-вече отидох да видя кои ще са г-жите,едната я познавам много добре,и ми харсва,но за другата нямам впечатления,стори ми се усмихната и добра жена,Драганова се казва и е работила в 1ва градина,ако някой има впечатления,моля да сподели.Че тя базата е важна,но персонала още повече.Ох,май се отплеснах....... Embarassed

Хайде успешна нова седмица от мен!!!

# 7
  • Мнения: 166
Браво Yanac! Страхотна е.
Добро утро на всички!

# 8
  • Мнения: 149
Здравейте и от мен !
Yanac страхотна темичка!Снимките на Казанлък са много яки ,особено първата!
inka_2005 - тази градина за която говориш ,не е ли само за военни?И аз имам информация че там всичко е много на ниво ,имам в предвид като обстановка.Дано сформират и добър екип от възпитатели ,защото всъщност това е най-важното за децата ни. Wink
Относно градините много ми тежи ранния час ,в който трябва да заведем децата.Поне да беше до към 9 ч.Какво е това чудо 8,15?После имам дупка от почти час докато тръгна на работа.
Ох ,свърши лятото  Cry...

# 9
  • Мнения: 2 311
Хайде честита нова темичка. С настъпването на есента и новата тема дойде  Grinning. Има ли някоя мама, на която детето да е на детска кухня? Интересува ме колко плащат за месеца, защото ние от другия месец ще сме на кухня и да знам.

# 10
  • Мнения: 2 311
Към мамите в майчинство, което се изплаща от НОИ - имате ли преведено за месец Август?

# 11
  • Мнения: 200
Цоп,тук съм пак
 Grinning. Еййй,голям студ бе,малчо ще се побърка в къщи.Само  бе дърпа за ръката и вика " така така"  да годел оттатъка т.е навън.... Laughing
Аз майчинство на август имам днес,видях си на страницата на НОИ.

)
Относно градините много ми тежи ранния час ,в който трябва да заведем децата.Поне да беше до към 9 ч.Какво е това чудо 8,15?После имам дупка от почти час докато тръгна на работа.

Аз знам че можеш да си заведеш детето и по късно,единствения проблем е че няма да свари закуската и няма да му я пазят,трябва ти да го нахраниш в къщи.Това ми е казвала майка ми,която от скоро вече не работи в детска градина. Иначе може и до порядки на детската градина да е,попитай.

Май военната ДГ в Казанлък не е само за военни.   Живот и здраве моето  момче ще ходи във военната тук в Стара Загора. Ходих на откриването и направо ахнах....дай боже детето ми да има шанс да е там,да си играе с нормални играчки,да спи в хубави легълца,да си има такова чудесно шкафче,занималните са супер...умивалниците...абе всичко е супер. Не на последно място разбирасе е и персонала,който за съжаление не познавам.Само се моля да са отговорни и предани на професията си хора,защото искам да бъде гледано поне с малка част от любовта и грижата която аз му давам.    Питах майка ми за тази Драганова,каза че не я познава за съжаление.Исках да помогна.
Ейййй и аз се отплеснах...мама намерих малко време  Mr. Green

# 12
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Относно градините много ми тежи ранния час ,в който трябва да заведем децата.Поне да беше до към 9 ч.Какво е това чудо 8,15?После имам дупка от почти час докато тръгна на работа.

Аз знам че можеш да си заведеш детето и по късно,единствения проблем е че няма да свари закуската и няма да му я пазят,трябва ти да го нахраниш в къщи.


Cazo , не знам как стоят нещата в другите градини ,но в нашата нещата стоят така: В 8:15 учителките предават протокол-заявка за храната. Колкото деца има в 8:15 ,толкова порциона има за деня. Разбира се ако ти се налага някой ден да отидете по-късно, можеш да се обадиш на госпожата да предвидят и твоето дете, но ти става ясно ,че това не може да е системна практика. Grinning

milisa ,а твоята майка как се казва? Свекърва ми може да я знае. Тя се казва  г- жа Долапчиева. Ако не забравя ще я питам за Драганова.

plami213 ,вярно е ,че тук детската кухня започва от 4 месеца ,но какво точно предлагат ще те излъжа. Не съм я ползвала.

# 13
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен! Много е хубава новата тема!Yanac  bouquet ! Ние днес за втори ден бяхме на градина,и си плаче доста сутрин,въпреки че е ходил 1 година на ясла.Но плаче само докато тръгна,шашна се малко първия ден,нова обстановка,нови госпожи.
Дано бързо да свикне. Тази сутрин видя Филип на yanac и седна до него да си поплачат заедно. За тази военната градина и аз чувам само хубави работи,но мисля че таксата е по-високичка. Thinking

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте, и аз съм от Казанлък, въпреки че съм на 16 ще ме приемете ли при вас, и ако може каква е паролата на темата за домашните ви любимци, аз имам куче Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт