Отговори
  • Мнения: 175
Моля ако има някои от Божурище(София),нека да ми помогне с малко инфо!
Интересувам се от всичко свързано с Божурище,начин на живот,училища ,детски градини,социален живот и др.подробности.
Предварително благодаря Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 223
живяла съм там малко. на гости. не знам за училище и други обекти, защото съм студентка и не ми е трябвало да знам. но мога да кажа само за пазаруване, банкомат, транспорт. така автобус, който пътува на 20 мин от божурище центъра до метростанция сливнаца, където хората след 15-20 минути път слизат и се прекачват на метрото. доста е далече от центъра - но благодарение на метрото, не е нещо непоносимо неудобно. на въпросния център има малко магазинче за храна - точно на спирката на автобуса. добре е - но не е евтино. собственичката зарежда по малко, но често, така че храната е прясна. до него има паркинг и там има аптека - също е добра.не знам как и е работното време - не вярвам да е денонощна и не знам дали в цялото божурище има друга. по- нагоре след паркинга има друг хранителен, той е нов на около година - тип вземи си сам, рафтове и всеки има достъп до храната. много по-голям избор има отколкото в малкото магазинче. за по-предната част на божурище не мога да кажа нищо, защото живеех близо до този център, за който разказвам. знам само че бариерата на влака всяка сутрин към 8,30 я пуска и става колона от коли, които чакат по 10-15 мин. остана да кажа само за банкомата на уникредит - който е точно срущу въпросната спирка и паркинга - и на него винаги пише- моля да ни извините, банкоматът не работи Crazy има и пазар - който също е срещу спирката - има няколко сергии за плодове и зеленчуци . това е, което мога да ти кажа. дано съм била полезна

Общи условия

Активация на акаунт