д-р Жекова-Окръжан болница-София/Света Анна/

  • 12 210
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Момичета знае ли някой координатите на д-р Жекова от Окръжна болница-телефон,приемно време и кабинет.И ако някоя мама си е водила ЖК при нея-доволна ли е.Предстой ми смяна на лекар по ЖК и ми препоръчаха нея-била мн внимателна и заинтересована Thinking
Ако знаете ще съм благодарна ако споделите  bouquet

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 15:24 от Vela_

# 1
  • София
  • Мнения: 12 543
Момичета знае ли някой координатите на д-р Жекова от Окръжна болница-телефон,приемно време и кабинет.И ако някоя мама си е водила ЖК при нея-доволна ли е.Предстой ми смяна на лекар по ЖК и ми препоръчаха нея-била мн внимателна и заинтересована Thinking
Ако знаете ще съм благодарна ако споделите  bouquet

Д-р Жекова е началник на родилното отделение на Окръжна болница и НЕ води ЖК.
Телефонът й е 0888 929389
Принципно можеш да се видиш с нея в отделението в Окръжна болница всеки ден от 8 до 14 часа. Разбира се, ако не е в раждане или операция.
Иначе има частен кабинет в центъра, в който ходи само в петък следобяд.
Аз съм раждала при нея, но ЖК-то ми е водено при д-р Елица Иванова от 17-та поликлиника. Жекова работи с нея. И всеки месец отделно съм си ходила и при Жекова на прегледи.

# 2
  • Мнения: 414
аз я избрах да води раждането ми което трябва да е тези дни разбрах от форума за нея-влез в темата за Окръжна и прочети също така нана е много запозната  нея също можеш да питаш срещнах се с нея няколко пъти в четвъртък пак ще ходя да ти кажа страхотно доверие ми вдъхва въпреки че толкова ме е страх че не знам как ще се представя Grinning

# 3
  • Мнения: 60
Момичета знае ли някой координатите на д-р Жекова от Окръжна болница-телефон,приемно време и кабинет.И ако някоя мама си е водила ЖК при нея-доволна ли е.Предстой ми смяна на лекар по ЖК и ми препоръчаха нея-била мн внимателна и заинтересована Thinking
Ако знаете ще съм благодарна ако споделите  bouquet

Д-р Жекова е началник на родилното отделение на Окръжна болница и НЕ води ЖК.
Телефонът й е 0888 929389
Принципно можеш да се видиш с нея в отделението в Окръжна болница всеки ден от 8 до 14 часа. Разбира се, ако не е в раждане или операция.
Иначе има частен кабинет в центъра, в който ходи само в петък следобяд.
Аз съм раждала при нея, но ЖК-то ми е водено при д-р Елица Иванова от 17-та поликлиника. Жекова работи с нея. И всеки месец отделно съм си ходила и при Жекова на прегледи.

Хм странно понеже една позната преди 2-3 години си е водилила ЖК при нея  и е останала мн доволна и затова ми я препоръча.А за Елица Иванова знам аз исках при нея да се запиша още в началото но тя каза че не приема вече бременни.Трябва да се обадя да видя за октомври дали има места при нея ако има ще се запиша там.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 543
Момичета знае ли някой координатите на д-р Жекова от Окръжна болница-телефон,приемно време и кабинет.И ако някоя мама си е водила ЖК при нея-доволна ли е.Предстой ми смяна на лекар по ЖК и ми препоръчаха нея-била мн внимателна и заинтересована Thinking
Ако знаете ще съм благодарна ако споделите  bouquet

Д-р Жекова е началник на родилното отделение на Окръжна болница и НЕ води ЖК.
Телефонът й е 0888 929389
Принципно можеш да се видиш с нея в отделението в Окръжна болница всеки ден от 8 до 14 часа. Разбира се, ако не е в раждане или операция.
Иначе има частен кабинет в центъра, в който ходи само в петък следобяд.
Аз съм раждала при нея, но ЖК-то ми е водено при д-р Елица Иванова от 17-та поликлиника. Жекова работи с нея. И всеки месец отделно съм си ходила и при Жекова на прегледи.

Хм странно понеже една позната преди 2-3 години си е водилила ЖК при нея  и е останала мн доволна и затова ми я препоръча.А за Елица Иванова знам аз исках при нея да се запиша още в началото но тя каза че не приема вече бременни.Трябва да се обадя да видя за октомври дали има места при нея ако има ще се запиша там.

Може би е имала предвид, че е ходила на частно при нея всеки месец. Но Жекова ЖК не води! Не пуска изследвания и т.н

# 5
  • Мнения: 60
Ами знам че си е ходила по здравната каса в окръжна болница ThinkingТака поне ми е казала,но явно сега вече не е така.ОК мерси за инфото  bouquet

# 6
  • Мнения: 10
Здравейте,извинявайте че Ви се меся в темата ,но адски ме вълнува въпроса с раждане при д-р Жекова.Прочетох всичко във форума и не разбрах как мога да се разбера с нея.Доколкото разбрах не води ЖК,а тази дето е с нея пък нямала място в графика си.Та в крайна сметка излиза ,че си ходиш където си искаш и с нея само се разбирате ,че искаш да раждаш при нея-така ли?И още нещо ако можете да ми препоръчате някой да ми води ЖК през здравната в кварталите около ОБ,досега ходих в Щерев,но там едно че ми е далеч и друго - неискам да плащам за всеки преглед или изследване.Благодаря ВИ предварително.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 543
Здравейте,извинявайте че Ви се меся в темата ,но адски ме вълнува въпроса с раждане при д-р Жекова.Прочетох всичко във форума и не разбрах как мога да се разбера с нея.Доколкото разбрах не води ЖК,а тази дето е с нея пък нямала място в графика си.Та в крайна сметка излиза ,че си ходиш където си искаш и с нея само се разбирате ,че искаш да раждаш при нея-така ли?И още нещо ако можете да ми препоръчате някой да ми води ЖК през здравната в кварталите около ОБ,досега ходих в Щерев,но там едно че ми е далеч и друго - неискам да плащам за всеки преглед или изследване.Благодаря ВИ предварително.

Не точно. Бременните на Жекова, ако са нейни стари пациентки или са отишли при нея за регистриране на бременността се насочват за ЖК при д-р Елица Иванова в 17-та поликлиника. Двете поддържат връзка по телефона и така Жекова е наясно със състоянието на бременната.
Ако разбира се искаш - можеш да се запишеш на ЖК при когото искаш, но и да отидеш да се запознаеш с Жекова и да й кажеш, че искаш да раждаш при нея. По време на бременността тя ще те вика няколко пъти за прегледи, както и да преглежда всички важни изследвания.
Това е всичко.

# 8
  • Мнения: 10
Благодаря ти за бързия отговор.

Общи условия

Активация на акаунт