цикъл след раждане

  • 6 460
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 299
Здравейте, може би се повтарям, но не открих подобна тема, искам да попитам колко по-обилен беше цикълът ви след раждане, при мен е много, много силен и се притеснявам джи пи то ми каза, че е нормално и  ми изписа дицинон, но няма голям ефект????

# 1
  • Мнения: 45
при мен ситуацията е почти същата /без дицинон-а/.
не само по-обилен, а и по-дълъг  ooooh!
аз все чакам да мине малко време и уж да се нормализират нещата, само 4е да не си чакам до следващо раждане  Mr. Green Laughing така или иначе и на мен ми каза доки, че е нормално. не мисля, че има повод за притеснение. Ако наистина мн те притеснява, може да потърсиш др мнение  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ужааааааасно обилен беше

не се притеснявай нормално е-дай възможност на организма да се изчисти

# 3
  • Мнения: 2 447
В интерес на истината и моят първият беше доста по-обилен от обикновено..Но следващите вече си бяха както преди..

# 4
  • Мнения: 2 013
И при мен първия МЦ след раждането беше страшно обилен.Даже се бях изплашила по едно време,но гинеколкога ми ме предопреди за това.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 969
И моя цикъл първите 2-3 пъти след раждането беше по-обилен и след това си се нормализира. Не се притеснявай ще си влезе в нормите

# 6
  • София
  • Мнения: 504
На мен не ми е по-обилен, или поне не чак толкова, че да ми направи впечатление, но определено ми идва много по-често. Преди ми беше на 30-31 дни, сега е на 24-28 дни. Различно.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Моя първи цикъл беше много оскъден , но пък следващите невероятни обилни.

# 8
  • Мнения: 9 382
И моят първи цикъл след раждане беше доста оскъден!

# 9
  • Разград
  • Мнения: 518
Първия МЦ беше по-обилен от обикновенно, а следващите нормални като отпреди да забременея с тази разлика, че нямам никакви болки  Peace

# 10
  • Мнения: 3 092
Беше нормален като количество и не ме болеше както обикновено , но това само първите няколко пъти , после всичко си беше по старому  Sad
Не се притеснявай , нали си се консултирала с доктор!

# 11
  • Мнения: 371
При мен е ужасно по-силен. Направо реки текат от мен. Напоявам нощтна превръзка за около час. Охх бях забравила каква гадост е да имаш цикъл

# 12
  • Мнения: 30
здравейте на мен оште не ми е идвало от както сам родилал. Аз родих на 17 юни и чакам да ми дойде.ИмАлИ НЯКОЙ С ПОДОбЕН ПрОблЕм.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Моя беше доста оскъден след раждането.

# 14
  • Мнения: 22
При мен беше ужасно силен и така до 22 ден а после гадното кафяво до 42 дни...Но пък после кърмих малката до края на 7 месец и първия цикъл след този след раждането ми беше чак към края на 8мия месец на детето Simple Smile
Затова пък като родих в стаята с мен имаше една мама с 2 дете - на нея и спря на 3 ден и каза че и припървото билапак така..
Явно при всяка е строго индиидуално.

Общи условия

Активация на акаунт