Пералня AEG, Bosch или Electrolux

  • 80 344
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
AEG разбира се newsm10

# 31
  • Мнения: 13
Защо пералня AEG, Bosch или Electrolux?! Няма ли други производители.
Ние примерно използваме Whirlpool от новата линия на Carisma, която е страхотна, 8кг, клас А+, 1400 оборота. Да не говорим , че съществуват  и други качествени производители.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ами защото авторката се колебае точно между тези три марки, а не за Whirlpool примерно Wink

# 33
  • Мнения: 187
с 2 ръце съм за АЕГ   bouquet

# 34
  • Мнения: 3
Dnes sled daalgo umuvane,rovene po saitovete si kupihme peralnya Electrolux EWF 10771 W ot Tehnomarket-dano sme napravili dobriya izbor....Tova e markata,koyato vaobshte ne se nadyavah da kupim-iskah Whirlpool,Gorenje,Bocsh ili AEG no sled tolkova razlichni mneniya vav forumite se obarkah i nakraya se hvarlin na tazi,koyato e nov model nedokazan,no s mnogo dobri harakteristiko,nop da vidim....Sled nyakoi mesets shte dam otzivi.Mnogo trudno se izbira peralnya...

# 35
  • Мнения: 164
AEG Peace

Electrolux, истина е, че са шумни.. казвам го от личен опит..

# 36
# 37
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575

Бих избрала тази Електролукс, заради инвенторния мотор.
Аристона също е с хубави показатели, но отзивите за тази марка не са много добри. Справка - виж във форума setcom.com

# 38
  • Мнения: 9
Благодаря ти Скубиду. Мен също ме влече към този модел, но какво ли не прочетах по форумите и вече незнам...
Още веднъж мерси и Весело посрещане на Новата Година!!!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Точно този модел купих аз и съм страшно разочарована. По принцип предишната ми пералня беше електролукс 12години и още работи но лагерите и са за смяна и затова реших да я сменя. Три пъти работи без проблем . Днес сутринта я пуснах за 4 ти път и не спира да изпомва водата зацикля на този етап и въобще не тръгва да пълни вода или да взима препарата. В понеделник ще викам човек от сервиза и ако ми каже да чакам 1 месец за части такъв скандал ще им вдигна .......Много съм разочароваана..

# 40
  • Мнения: 9
Егати боклуците продават.... полудях с тея перални... за щастие оправихме стара и имам още време за проучвания (ако това изобщо ще ми помогне). Успех на теб с поправката. Кажи след това какво е станало.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Лошото е че съвременните перални са ги напълнили с датчици и електроника и един да се развали пералнята спира. Не мога да разбера толкова ли е трудно да направят като старите перални с механичен програматор и здрави . Сегашните ги правят с чувства с везни и не знам още какви простотии. Не искам да чувства и мери искам да пере. Съжалявам че звуча ядосано но просто ме е яд че изоставих работеща пералня за този електронен боклук.

П.П Пералнята е модел EWF-10771W

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Аз да се оплача одисеята ми продължава с прословутата пералня. Оказа се че тъй като моята била с 5 годишна гаранция само един сервиз имали право да я ремонтират. И след като дойде техника от друг сервиз обясни че нямал право да я отваря. Така..... сега се обаждам да въпросния оторизизан сервиз и те ми записват час за след 2дни дотук 5дни без пералня. за която съм платила 700лв и която се развали на  4тия път и  се оказа пълен боклук.


Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 13:21 от mdonkova

# 43
  • Мнения: 0
daide mnenie za peralnq whirpool

# 44
  • Мнения: 0
Решил съм да взема AEG Lavamat 14950 A със сушилня  http://www.technomarket.bg/products/09077170/aeg-l-14950-a  но вносът в България е от Полша и Италия. Кое производство е по добро според Вас. Ако имате някакви мнения за предимства и недостатъци за този модел пишете.


ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт