Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 341
  • 865
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 360
Ние отменихме резервацията за х-л Никол в Долна баня, ще остане за следващата седмица поне да спре да вали сняг.

# 601
  • Мнения: 236
Galinals, сподели ,моля те, после отзиви.Ние сме ходили отдавна,когато водата беше студена.Иначе хубав интериор,топъл хотел и сравнително добра кухня.Весело изкарване 😊
Благодаря за пожеланието.Със сигурност ще споделя(дано мога и аз да помогна с нещо),почивката ни обаче е чак към края на март.

# 602
  • Мнения: 3 944
Здравейте,
Знаете ли дали има някой хотел в Огняново или околността със свободен достъп до басейна?

# 603
  • Мнения: 6 298
]Идвам да споделя отзиви от басейна на хотел Казанлък в гр. Казанлък. СПА - центърът е реновиран  и е с минерална вода от с. Овощник. Таксата за външни е 15 лв. за възрастен и 6 лв. за дете и включва ползване на басейн - средно голям с температура на водата 34 градуса(много приятно топла). Джакузи с по-ниска температура от тази на басейна (не съм го ползвала). Сауна и парна баня, което също не съм ползвала, но беше пълно с хора, така че предполагам, че и там нещата са ок. Ние отидохме към 11.30 часа и беше пълно с хора, както от хотела, така и външни. За наш късмет почти веднага запознаха да се разотиват за обяд и стана почти празно. С две думи от обяд натам е по-спокойно. От рецепцията на хотела ни увериха, че събота и неделя се пълни, но през седмица нямало почти никой.



Последна редакция: вт, 06 мар 2018, 09:55 от fatalina

# 604
  • Мнения: 4 739
Басейна колко е голям?

# 605
  • Мнения: 6 298
Горе на снимката се вижда. Може би 20/20 м Не мога да кажа с точност. Не е като плувните, но не е и малък.

# 606
  • България
  • Мнения: 987
Не мога да реша все още - Фея, Острова, Елени Палас, Боженци в Черневци или нещо друго.
Изискванията ми са като на момичетата от Варна - в този район да бъде. С младеж на 1,5 год. сме. 😉 Държа на вътрешен басейн.
Galinals, на Острова ли се спряхте?
Yasmina вие избрахте ли?
Много ми харесаха Костадинови къщи, но няма вътрешен басейн.

# 607
  • Мнения: 1 613
Била съм във всички изброени хотели и съм с две ръце за "Боженци",класата на хотела е без аналог пред останалите.Всичко е на ниво,вкл.и вътрешния басейн.

# 608
  • Мнения: 236
Да. Спряхме се на Острова , но ще мога да дам отзиви към края на месеца.

# 609
  • Мнения: 853
В Елена- лично мое мнение най-добрия хотел е"Елени палас" ...той е с вътрешен басейн -но температурата на водата е за плуване /друг е въпроса че басейна не е от най големите /. На мен градчето ми е любимо , има доста за обикаляне - ползвали сме го като отправна точка и за В Търново.Някъде из форума съм писала за кръчмите и ресторантите.За толкова малко дете не съм сигурна дали водата е достатъчно топла.За Боженци - в хотела само съм се отбивала на кафе , но района не ми хареса - доста е комерсиализиран и освен едно Боженци друго ...няма- предпочитам Елена там има какво да се види.За Вонеща вода -преди години бяхме в Димина - хотела е на самия път -за мен е твэрде  шумно, вътрешните "басейни " са тип топила и са по скоро за процедури,не за киснене .другите са външни -но това бе отдавна може да има промени.В Чифлика - топла и то минерална вода има - но курорта е доста комерсиализиран /скъп/ и хотелите с някои изключения са не особено качествени - но пък има много за гледане - въобще от посочените дестинации през зимата Елена и Чифлика

# 610
  • Варна
  • Мнения: 3 940
Никой ли не е ходил в този район?Моля,помагайте! Hug

 В момена сме в Стрелча - Митьова къща .Засега всичко е добре.Чисто и топло навсякъде.Задайте конкретни въпроси.Външния басейн и джакузито е 35 градуса и има топило 42 - 44  градуса.Храната е вкусна  и достатъчна - закуска и обяд  каквото ни дадат,  а вечерята - избор от 7 възможности  , а и от цялото доста богато  и интересно меню.

# 611
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Да. Спряхме се на Острова , но ще мога да дам отзиви към края на месеца.
Острова обаче не е с минерална вода басейна.

# 612
  • Мнения: 236
Да. Спряхме се на Острова , но ще мога да дам отзиви към края на месеца.
Острова обаче не е с минерална вода басейна.
.   Да. Разбрахме го в последствие,но може пък да е по-добре за нас,защото сме с малко дете и ако наистина водата е топла ще може по- дълго време да си играе в нея.

# 613
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Да. Спряхме се на Острова , но ще мога да дам отзиви към края на месеца.
Острова обаче не е с минерална вода басейна.
.   Да. Разбрахме го в последствие,но може пък да е по-добре за нас,защото сме с малко дете и ако наистина водата е топла ще може по- дълго време да си играе в нея.
Ще чакам отзиви. Simple Smile

# 614
  • Мнения: 236
Четвъртък ще сме там . При първа възможност ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт