онколог - гинеколог + ВАРНА

  • 9 611
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 211
Здравейте момичета,
 имам проблемна раничка, плануваме бебе, нуждая се от добър онколог гинеколог за колпоскопия....Ходила съм при Узунов той ми каза раничката да не се пипа по никакъв начин...искам да отида и при друг за второ мнение, защото раничката е червена и не е много малка, освен това ми прави такива бактерии и гъбички....ужас иначе е ПАП 2

Можете ли във Варна да ме насочите към друг добър специалист онколог гинеколог за колпоскопия за второ мнение....по възможност да ми дадете и координати
Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 153
да доцент Стефан Иванов  . той е завеждащ аг отделение в Варненска аг болница . Миналата година ме оперира за същото . Доволна съм , пипа леко и прави пластики на матката . ако имаш въпроси относно проблема си пиши на лични Wink

# 2
  • Мнения: 1 586
... Миналата година ме оперира за същото ...
Не съм спец и въпросът ми не съдържа и грам ирония или нещо такова - Операция? Не е ли прекалено "за същото"?!?

# 3
  • Мнения: 153
... Миналата година ме оперира за същото ...
Не съм спец и въпросът ми не съдържа и грам ирония или нещо такова - Операция? Не е ли прекалено "за същото"?!?
не беше баШ същото .. ами малко по лошо .. но пък веднага след тва забременях и износих без проблем .. не е казано че и при нея ще стане така може да мине с горене или още по леко намазване с нещо ... но определно не трябва да се оставят така нещата ! ... Тя пита за онко-гинеколог .. аз отговорих

# 4
  • Мнения: 21
zdravey,  prepori4vam ti  d-r. yavor kornovski v okrijna bolnitsa  zavejda6t e v ginekologiyata.

# 5
  • Мнения: 211
Чувала съм добри неща за Хинев, но незнам дали не се бъркам дали е онколог гинеколог, за него можете ли да ми дадете малко информация.....
Трябва ми добра диагноза на колпоскоп
Да се доверя ли отново на Узунов

# 6
  • Мнения: 153
Чувала съм добри неща за Хинев
Shocked той е башШШ уролог  Hug и е завеждащ урология в т.нар. "Терапия" ... при него пък водих мъжо .. иначе спор няма ..ако търсите уролог .. той е човека ...страшно любезен и обръща внимание  Hug . При него пък ни прати моя доцент Стефан Иванов  Wink . Те са кат краставите магарета доцентите...  Laughing подушват се от девет села в десето  Whistling .

# 7
  • Мнения: 221
Мога да ти дам номер на генеколог - онколог, но в София.Ако искаш кажи.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 801
аз не ти препоръчвам да се довериш на Узунов защото цяла година и половина ме мъкна по изследвания без диагноза смених го и сега съм добре

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
аз не ти препоръчвам да се довериш на Узунов защото цяла година и половина ме мъкна по изследвания без диагноза смених го и сега съм добре

това малко не го вярвам  Peace

май доста лекари с фамилия Хиневи има  Crazy

# 10
  • Мнения: 4
Zdr momi4eta!Nai-posle se re6ih da pi6a......Moje li da mi kajete ne6to za  d-r S.Filev ginekolog-onkolog ,Varna.Predvaritelno mnogo vi blagodarq Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 16
Ако не си раждала, даже през главата не трябва да ти минава да гориш ранички. Правилно ти е казал Узунов. Явно искаш и второ мнение, аз препоръчвам Доц. Стефан Иванов също, мога да ти дам и телефон

# 12
  • Мнения: 153
Ако не си раждала, даже през главата не трябва да ти минава да гориш ранички

яяя и що ????????  newsm78
заради точно ето такова мнение стигнах до
РАККК защото можеше да мина с горене ..... но се наложи операция ! И между другото аз споменах но пак ще повторя - операцията се нарича  конизация ( по точно е даже диагностична процедура или манипулация ..както искаш го наречи ) и е много лека ..... не бях раждала като ми я правиха месец след това забременях , износих ( без проблем) и родих здраво и хубаво момиченце ! Не подвеждай моля те с мнението си други хора .... обричаш ги ........ повярвай ми !!!!!!!!  
Горенето не прави сраствания ... това е отживелица ... говорих с много жени обгорени преди раждане говорих и с много гинеколози .... всики са на едно мнение - отживелица е ! А и можеш да говориш така само ако си го преживяла .... има единични случаи на сраствания да но гинеколога тра да е е***си некадърника който го е правил . Правилно си препоръчала Стефан Иванов  той е факир в тази област , малко хаплив език има но ако го изтраеш ще свърши чудесна работа .

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 17:20 от Ashanti79

# 13
  • Мнения: 22 516
Диспазиите/раничките/ задължително се ИЗСЛЕДВАТ ,ДИАГНОСТИЦИРАТ и ТРЕТИРАТ преди бременност,а и по принцип,защото от диплазия до рак границата е малка.Аз съм с две термокоагулации/горене/ + една конизация с ел.Бримка и забременях без проблем,а както виждате и износих цяла бременност.При мен имаше само предракови промени,слава Богу.

Общи условия

Активация на акаунт