вакумирани пликове за дрехи и др.

  • 16 533
  • 64
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 26 337
Използвате ли ги newsm78,доволни ли сте....Миналата година си купих няколко от маг.за левче,бяха по 4-5лв.бройката/по приемлива цена от ТВшоп/много нещо събраха,но след няколко дни установих,че плика е изпуснал въздуха и при повторното всмукване с прахосмукачката видях,че има малки дупчици като от игла и си мисля дали тези в магазина не са ги направили. #2gunfire...Купих и от Джъмбо и там същия проблем #2gunfire...Иначе ми се струват удобни,пестят място ,не се умирисват...Ако имате и сте доволни,откъде сте си ги купили newsm10

# 1
  • Мнения: 206
Ползвам такива пликове, много са ми удобни. Не изпускат въздух, малко по-скъпички  ги взех - от магазини ТСМ в софия.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 3 711
А в някои от големите вериги дали ги няма, че май и на мен ми се иска да посъбера малко дрехи, че и без това ще правим разместване малко и ми се иска да поподредя по друг начин. Стават ли за одеяла например?

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 570
Баш за одеала, олекотени завивки и т.н. са екстра. Ама не за родопски одеала, де. Grinning

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 841
А в някои от големите вериги дали ги няма, че май и на мен ми се иска да посъбера малко дрехи, че и без това ще правим разместване малко и ми се иска да поподредя по друг начин. Стават ли за одеяла например?
Моите са от Практикер.Около 5-6 лв. струваше големия размер.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Баш за одеала, олекотени завивки и т.н. са екстра. Ама не за родопски одеала, де. Grinning

Не, не, за родопски Simple Smile.

Вчера бях В Практикер, но хич не се сетих да проверя, а вече не мога да ходя много много, но да поръчам да ми вземат.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 1 841
Meggysan, дописах в горния пост  Peace

# 7
  • Мнения: 2 926
Не използвам такива джаджи, но моята приятелка твърди, че евтините изпускат въздух.
Тя си купува само от тези на Метро.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Meggysan, дописах в горния пост  Peace

Аз тъкмо докато писах и питах за цената и ще публикувам, гледам цена. Викам си, бреее, че съм зле, не съм дочела поста и щях да питам пак. Мерси. Предполагам, че си доволна, нали. А и да питам къде горе-долу в практикер или метро да ги търся?

# 9
  • Мнения: 11 637
Вчера от Кауфланд. Среден размер 5.50лв. В един плик успях да събера всички летни дрехи на дечурлигата. От четири огромни купа накрая остана куб с височина не повече от 10-тина сантиметра. И най-важното виждаш какво има вътре, а не да ровиш във всеки чувал и да търсиш  Laughing

# 10
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Вчера от Кауфланд. Среден размер 5.50лв. В един плик успях да събера всички летни дрехи на дечурлигата. От четири огромни купа накрая остана куб с височина не повече от 10-тина сантиметра. И най-важното виждаш какво има вътре, а не да ровиш във всеки чувал и да търсиш  Laughing
.


Еееееее, вече много ме зарибихте. Довечера ще говоря с мъжя да ме закара да си купя, сега остава да избера откъде - Практикер, Метро, Кауфланд. КОлко големи са големите и средните размери, имате ли някаква идея?

# 11
  • Мнения: 11 637
Средните при мен 80/60 (ама по памет говоря  Embarassed )

# 12
  • Мнения: 1 788
Аз ползвам такива от магазините за лев.
До сега нито една не ми е изпуснала въздух, нито пък се е повредила по някакъв начин.
Другото е, че не очаквам нещо, което е от пластмаса да е вечно - все пак, тя старее и рано или късно ще има нужда от подмяна.
Побират страшно много дрехи и определено е огромно улеснение.
А и остава доста свободно място в гардероба.
Доволна съм много.
Проблемът е, че като се напълнят качествено (ако са от големите), тежат доста и все пак - не можеш да ги "подмяташ" както ти е удобно.

# 13
  • Мнения: 1 677
Аз миналата година си купих един комплект от Метро и съм доволна, не са ми пропускали въздух.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 1 841
В Практикер се намират от входа,в лявата част на магазина до металните поставчици за плот в кухнята и пластмасовите изделия /дано си ме разбрала/.Размерът на големия плик е ориентировъчно 1/50-60 см.В Метро съм виждала само комплекти по 4-5 торби с различни размери,а в Кауфланд съм търсила,но никога не съм откривала.
Надявам се да съм ти помогнала!

Общи условия

Активация на акаунт