Хубави анцузи

  • 3 198
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 556
Може би много то вас ще кажат "Пълно е навсякъде с анцузи, какъв ти е проблема" - Ами, проблема ми е , че не мога да си харесам нищо от предлаганото, защото по мои наблюдения 99,99% от дамските анцузите са за  девойчета с тегло не повече от 50кг. Всички модели на които се натъквам са с къси горнища /пъпчето отвън/ и долнища с ниски талии /които са ми крайно неудобни/. Не съм дебела, но не съм и с фигура на манекенка и съответните модели не ми отиват. Долнищата освен, че са с ниска талия , са страшно впити в бедрата и ме правят пълна. Та да обобщя - това, което виждам по магазините не ми харесва. Анцузите, които харесвам и в момента нося са производство на "Заря" Дряново, но никъде не ги срещам. Днес си викам ще отскочим , ако трябва и до Дряново, но да си купя нещо, което ще нося с мерак. Поразрових се в Гугъл и видях че завода е в ликвидация от 2г. Някой запознат ли е дали някоя друга фирма е поела производството на "Заря" Дряново  и въобще ако сте срещнали сайт където се предлагат анцузи, които да отговарят на описаните от мен модели ще ви бъда благодарна да споделите.

# 1
  • Мнения: 89
ако имаш път към Димитровград Simple Smile на пазара

# 2
  • Мнения: 556
Честно казано далеко ми е.  Но пък съм наобикаляла нашия пазар, където всичко предполагам е от Димитровград и определено нищо не си харесвам

# 3
  • Мнения: 89
хммм ами не знам Simple Smile проверявала ли си навсякъде. прави ми впечатление че не само в спорните магазини има и в такива като теранова, манго, ну йоркер Simple Smileще потърся и сега и снимки.СПОКО ЩЕ НАМЕРИМ АНЗУНГ Grinning

# 4
  • Мнения: 22 427
Аз също имах този проблеми преди 1-2години (а хем ми трябва за в къщи).
С малко по-голям бюст съм, а дори и най-големият номер от дамските не ми става, едвам го закопчавам.
Горнищата наистина са къси, стигат до пъпа, че и над него.
С долнището нямам проблем, но горе като не ми става, работа не ми върши.
Накрая се насочих към интернет и ибей.

# 5
  • Мнения: 556
Аз също го искам за вкъщи. Просто Дряновските анцузи най-ми харесват. Допада ми при тях и това, че модела в края на ръкавите и крачолите е със стеснение тип ластик. Но, пусто вече никъде не виждам такива модели.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Вярно е това за анцузите, но аз не бях го забелязвала, докато не се оказах с близо 15 наднормени килограма след раждането Confused И не са само те - всичко у нас се шие/внася за слаби жени! Голямо търсене падна, но в крайна сметка мога да ти препоръчам марката Чемпиън, има ги в Интерспорт магазините/ така ли се казваше този синьо-червения в мола, горе до детския кът newsm78/. Долнищата са широчки, мекички, много приятни за носене. Аз лично си взех плюшен, сладурест е Peace
Лошото е, че като за вкъщи идват малко скъпички, но пък то ако за собствения си комфорт човек не похарчи, за кое Simple Smile

# 7
  • Мнения: 556
Аз май сгреших като сложих темата тук. Чак след като я отворих видях, че има подфорум "На пазар" /макар че от доста време съм във Форума в този подфорум не бях влизала/. Мисля, че е по-подходящо да си преместя темата там. Благодаря на тези, които се включиха.

Общи условия

Активация на акаунт