Препоръчайте ми тапицер във Варна

  • 31 707
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте  Wink Искам да си направя тапицирано с кожа легло, но не знам добър тапицер във Варна. Ако може да ми препоръчате ще бъда мнооооого благодарна и посла ще покажа и снимчици  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 110
Наскоро си претапицирах дивана в хола.
Доволна съм от жената. Справи се много добре. Казва се Надя и отговаря на 0877323532.
От магазина за дамаски, който ползвах ми дадоха координати на още две още дами - Нина (0887140980) и Милена (0887875562).
Успех!

# 2
  • Мнения: 22
Много, много благодаря информацията.  Hug

# 3
  • Мнения: 1 312
И на мен ми трябва тапицер, но проблема е, че искам да ми претапицират на място само двете страници на диваните и това трябва да стане на място.
Просто няма как да местим два дивана заради едни нищо и никакви страници.
Пък такава услуга вече 3ма тапицери ми отказаха.
При вас на място ли работеха или носихте мебелите в ателието им?

# 4
  • Мнения: 1 110
Бръмбофръц, Надя работи на място у нас. Ние претапицирахме голям ъглов диван и имахме същият проблем като вашия. Доколкото знам другите две жени също могат да работят на място. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 22
А има ли снимки на нещата, които е изработила и дали ще се справи с тапициране на спалня? И последен въпрос скъпо ли взема?

# 6
  • Мнения: 1 254
И аз се интересувам от тапицер. Как вървят цените?

# 7
  • Мнения: 1 110
Снимки не мога да кача.
За претапициране на голям ъглов диван (страни 1,90 на 1,80м.) със страници и гърбове Надя ни взе 200 лв. Имам и 6 големи възглавници, за които ни уши калъфи (включени в цената).
Единственото неудобствоу което изпитах е, че няма как да се ползва стаята, докато се работи (при нас за два дни) и си е доста прашно и мръсно занимание.

# 8
  • Мнения: 0
                                                                            НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!!!!!!!!!    ooooh!
Преди 4 седмици реших да се доверя на БГ МАМА , за сетен път(ДОСТА, ОТ КОИТО УСПЕШНИ).....и...ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ОГРОМНОТО НЕДОВОЛСТВО ОТ РАБОТАТА НА ТАЗИ НАДЯ, ЗА КОЯТО СЕ ПИШЕ В САМОТО НАЧАЛО, наречена "Тапицер".....правя го единствено, за да предпазя други хора от некадърници и лъжци, ако можех да си позволя нови мебели, бих изхвърлила  мебелите  си, тапицирани от тази жена   , защото, това е  най грозното нещо, за което съм платила толкова много пари......но вече няма връщане назад. Може би преди време жената си е вършила добре работата, но сега е пълен ужас, да не говорим за това, че не дава никакъв касов бон или нещо подобно....потресена съм, че се излъгах така.........                                           

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 22:46 от vselenoyad

# 9
  • Мнения: 22
Здравей   bouquet Може ли да видим снимки, че много ме заинтригува поста ти.

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета, наскоро и на мен ми се наложи да ползам тапицерски услуги. Но този път ползвах фирма и съм доволна от избора си, защото: идват на място, вземат размери, предлагат голям избор от дамаски, договарят цената за труд, взимат мебелите и ги връщат претапицирани в рамките на 3 дни. Много удобно, спестяваш си чистенето и най-вече досадното обикаляне на майстора през деня. Тапицера, който ми свърши работата се казва Петър -0897 230 333, а снимки на работата му могат да се видят http://www.tapiciram.com/g1.php.

# 11
  • Мнения: 82
 plamcheto  , колко ти излезе претапицирането ?

# 12
  • Мнения: 129
и аз ще давам да претапицирам , но не целия. Гърба няма да го пипам. Само възглавниците , подлакътниците и седалките. За средно голям ъгъл с допълнително вкарване на силикон ми искат за труд 170,00 лв. Другата седмица ще го вземат и за два дни ще го направят. После ще пиша отзиви.

# 13
  • Мнения: 1 312
Аз пък трябва да си претапицирам тавана на колата и ми искат 350 лева ooooh!
Кажете къде да отида да ми го направят по-евтино, че такива суми не ми се плащат.

# 14
  • Мнения: 129
Тази цена предполагам е за специализиран авто тапицер или ?

Общи условия

Активация на акаунт