Травестити

  • 51 148
  • 185
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 182
Ясно.
Друга разбрах, че е поантата - от встъпителното изречение.  Mr. Green
В интерес на истината през последните години най-редовно си спестявам филми и книги с негативни емоции.
Сега за нищо на света няма да се хвана да чета Берлин-Александерплац примерно.
Та в тоя ред на мисли горепосочените филми на Алмодовар директно ги пропуснах.
Фен съм му на старите комедийни идиотизми.

И аз сори за спама.
Спирам.

# 76
  • Мнения: 740
Имам някакви бегли спомени, че Елза - Иво всъщност е най-обикновен мъж и даже е женен Thinking

# 77
  • Мнения: 17 546
Урсула например 100% има висше по ядрена физика, и просто в някакъв момент за кеф е станал(а) травестит...
Чета наред, защото ми е интересна темата, но се спрях тук да отговоря.
Не мисля, че е за кеф. Не съм в детайли запозната с историята му (за мен Боби си е 100% готин мъж). В началото може да е било на шега, за пари или нещо такова. Но попадайки в плен на онези две отвратителни вампироподобни същества Кристина и … 90;ин, нещата излизат от контрол до почти фатален край. Добре, че се измъкна от лапите на подобно съществуване това момче, защото щеше да се погуби. Между другото като жена не беше хубав, с изключение на дългите крака. Но сега явно не му липсва женско внимание.
Освен това има няколко вида мъже обличащи се като жени. Сrossdresser-ите, повечето от тях са си 100% хетеросексуални мъже, които просто обичат женски дрехи и се обличат така за собствено удоволствие. Следващите са drag queen. Те са артисти. Може да са хомо, или хетеро. А третите са откровени педали, които се обличат като жени, защото се изживяват като такива или заработват като такива.

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 16:02 от Бижy

# 78
  • София
  • Мнения: 7 182

Аз изобщо не съм запозната с историята на този човек, но именно иронизирах тезата за това колко весели и щастливи хора са травеститите.
Убедена съм, че не е за кеф. А че има нещо друго, нещо тъжно и нещо нещастно в живота му, което го е тикнало към това поприще.
 Peace

# 79
  • Мнения: 17 546
Малко история от преди(въпреки, че темата не е за него лично, както още в първия пост отбеляза авторката и, за което се извинявам!)
http://old.eva.bg/index.php?option=com_content&task=view& … =100&Itemid=7
http://old.eva.bg/index.php?option=com_content&task=view& … =690&Itemid=7
http://www.pikantno.eu/viewnews.php?id=1999
Поне е историята на човек, който сте виждали преди, облечен като жена и сега, когато на повечето хора им се иска да го познават и да му стиснат ръката. Защо ли?
И онова, за задължителния проблем в детството, май не е правило, което да те оправдава, ако избереш да станеш един от тях.

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 16:12 от Бижy

# 80
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не искам да го познавам, а още по малко и/му стисна ръката ...

# 81
  • София
  • Мнения: 7 182
Прочетох по диагонал - пак е преживял нещо тежко - загубил е майка си като малък.
Човек с по-лиричен и по-емоционален характер...

# 82
  • Мнения: 1 008
http://old.eva.bg/index.php?option=com_content&task=view& … =100&Itemid=7
http://old.eva.bg/index.php?option=com_content&task=view& … =690&Itemid=7
Поне е историята на човек, който сте виждали преди, облечен като жена и сега, когато на повечето хора им се иска да го познават и да му стиснат ръката. Защо ли?

ooooh!  Shocked
Кой пък толкоз иска да стиска
на урсула ръката?

# 83
  • Мнения: 17 546
Това по повод на какво?

# 84
  • Мнения: 1 008
По повод това,че ми е интересно
за множеството искащи да познават
урсула.

# 85
  • Мнения: 740
Аз искам да му стисна ръката, че е намерил сили да се пребори с наркотиците
Също така, че е отворил сърцето си за да опознае баща си.

# 86
  • Мнения: 17 546
Е, не съм писала, че съм от тях, но чух доста такива желания, откакто се появи в танцувалното шоу по Нова. А пък след "наркотичния" танц, направо трябва да си записват ред за това...
Иначе, за това, че се е отказал от наркотиците, е похвално за всеки успял, мисля!

# 87
  • Мнения: 2 448
Гадно и тъжно ... това са усещанията, които оставя в мен гледката на травестит. Не искам да ги познавам, не искам да се опитвам да ги разбирам, нямаме нищо общо.

# 88
  • Мнения: 4 292
Всеки да прави с живота си каквото иска. Аз не се виждам седнала до травестит на чаша кафе и да си лафим "по женски''. Вероятно не съм дорасла за такава толерантност. Иначе не ми пречат.
По повод Урсула/Борислав: Не съм много сигурна, че е отказал наркотиците напълно. Но хайде, може и да е така. Освен това смятам, че вече не е травестит, защото Кристина и Константин просто са го изритали. Урсула беше много скъп проект и без тяхната протекция трудно можеше да просъществува. Сега му е по-евтино и изгодно да е Борислав и всички припадат по образа му. Добра стратегия, едва ли и сам е очаквал този успех.

# 89
  • Мнения: 3 826
Урсула беше много скъп проект и без тяхната протекция трудно можеше да просъществува. Сега му е по-евтино и изгодно да е Борислав и всички припадат по образа му. Добра стратегия, едва ли и сам е очаквал този успех.
какво им е творчеството на двамата другари и какво значи думата проект в случая  ?
знам , че той е продал една къща и те са получили парите , лесно манипулируем 18 годишен младеж , не е трудно ...

Всъщност знаеш ли, че аз чак сега се запознах с баща си. Оказа се, че е единственият човек, когото го боли за мен. Кристина не дойде нито веднъж, нито веднъж не ми се обадиха. На практика от опита ми да свърша със себе си не съм ги виждал. Хайде, с Константин не сме били никога близки, за десет години да има два часа да сме си говорили. Но Кристина... Карай, завърнах се в истинския свят. Защото съм живял и в другия - на звездите. Какви звезди, това са черни дупки от фалш. Сега животът ми харесва повече.

Общи условия

Активация на акаунт