Филия?

  • 14 007
  • 180
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
какво най-често намазвате на филия на вашите малки деца? Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Синът ми обожава филия с маргарин и чубрица - ако може ще яде това постоянно.
Иначе му правя принцеси с кайма, или сандвич с шунка и кашкавал - запечени на тостера.

# 2
  • Мнения: 1 763
Аз му правя запечен сандвич с кашкавал или яйце и сирене. Само филия намазана с нещо не иска, освен ако нещото не е луканка. Но това вече си е хляб и луканка.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Въобще не мога да определя колко често.Когато иска му мажа с топ.сирене, шоколад, крема сирене или сандвичи с каквото и да било.Не го задължавам да яде нещо, което не иска или ако не е гладен.Още си спомням как ме тормозеше майка ми като дете, в резултата на което съм изсипвала храната през терасата, изливала съм чай в саксиите  Laughing
Ама и моя синковец не приритва всеки ден за суха храна.Смятам, че се храни добре и разнообразно.

# 4
  • Мнения: 46 477
Нищо, не давам филии, насочвам вкуса й далеч от сухата храна Peace
За съжаление в градината присъства редовно ...

# 5
  • Мнения: 2 821
Дааа....а за жалост по-голяма част от деня прекарват в детската...и там така ги хранят - питки, филии, козунаци...

# 6
  • Мнения: 14 133
Сашко понякога похапва филийка с краве масло и различни допълнения: кашквал, сирене, мед , шунка за сутрешна закуска. Похапва с удоволствие и говена храна / супи и ястия/, плодове, зеленчуци. Филийките не са му основната храна.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 013
От детската градина много е заобичал да хапва филийка с шарена сол и филийка с пастет. Аз му правя принцеси, но по принцип избягвам филиите. Даже не предлагам филии хляб на обяд и вечеря и синът ми рядко яде хляб.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 070
масло, пастет, шоколад, топено сирене

# 9
  • Мнения: 720
Кашкавал, шпек и кашкавал, яйца и сирене и мятам на грила. Иначе лютеница и сирене, масло и мед, масло и сладко, пастет.
Зълва ми (ако не се лъжа ми се пада зълва  newsm78) прави сандвич мозайка. Обърква рендосано варено яйце, ронено сирене, масло и салам на дребно и го маже на филийката.
Гледам да не прекалявам, но поне два пъти седмично му мажа по една филиика.

# 10
  • Мнения: 256
По принцип сме леко скарани с хляба  ooooh!, но от градината е заобичала филийка с масло и чубричка и филийка с масло и халва.

# 11
  • Мнения: 1 596
Благодаря момичета Heart Eyes
Попитах ви защото,аз пък искам да приуча мойто момче да яде хляб,ей така сух.
Яде когато е надробен в супа или попара.2-3 филийки в седмицата не е вредно,даже е полезно според мен.Но не ще да го яде така сух.Е,яде ама с 300 зора.
Все пак има нужда и от въглехидрати нали?
Иначе ми яде манджите,ама все си викам така без хляб дали е достатъчно.
Пък някой път искам да му направя една филийка ръжен хляб с нещо за закуска,че да не му омръзнат все овесени ядки,елда,грис и т.н за следобед.
Та затова се допитах до вас Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 720
Дидо също яде хляб само надробен в супа или на сандвич. С основното хич и не му го предлагам, само ако си поиска му давам. Въглехидрати има в картофите, ориза, фиде, спагети, плодове, сладкиши. Пълнозърнестият хляб е по-добрият вариянт, но не винаги мога да го набавя.  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 2 271
mamma_mia, пробвай с препечена филийка, или сухар - повечето деца много обичат да гризат нещо.

# 14
  • Мнения: 82
Със сирене, пастет, салам.

Общи условия

Активация на акаунт