Честита нова седмичничка 12-18.09.

  • 2 337
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 010
Добро утро, за мен е голяма чест да вдигна тост за новата седмичница! С пожелание за много
 newsm17  EFP
Надявам се тази седица да има наистина много радостни новини. Успех на всички милички бъдещи маменца. И не се предавайте, но бъдете силни в тази борба, а Господ знае кога е най-подходящият момент!

Спорна седмица   newsm03

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успешна и спорна седмица и от мен на всички и нека е изпълнена само с положителни емоции и както пише dendy и  с  много EFP

# 2
  • Мнения: 7 716
Весела седмица и от мен. Успехи и късмет за всички.

# 3
  • Мнения: 508
С пожелания 3а спорна и весела седмица и от мен Laughing
А3 бях на посещение при лекаря и той не намира крьвоте4енито 3а нормално.
Дадох крьв 3а иследване и ако хормоньт на бременноста е по малко от 5 продьлжавам с противо3а4ать4ните още 10 дни.Ако е висока стойноста утре сьм пак при него.Това ще ра3бера едва след обед.
На вси4ки вас успех Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 4 272
Стискам ти палци, Перла!
На всички момичета - много положителни емоции през новата седмица и положителни тестчета!
На мен днес ми е 24 ден, но си знам, че нищо не е станало и този месец. Още не ме болят гърдите и нямам никакви признаци за каквото и да било. Но след края на ремонта ще подновя изследванията.
На всички, които чакат резултати от изследвания - успех!
Момиче, реши ли при кого ще правиш лапаро? А настроението как е тази седмица?

# 5
  • Мнения: 1 320
Благодаря на Леа и на всички за загрижеността.
Ами още не съм решила твърдо-всичко е 50:50, но ми предстоят още консултации-с д-р Райчева, която ми е гинеколога и със самия д-р Стаменов. После ще реша.
Настроението ми се подобрява, къде ще ходи.

Апропо търся добър адвокат-ще решавам имотни спорове. Ако някой може да ми препоръча някого-моля пишете ми! Имам и насрочено дело, а моят адвокат ми връзва тенекия след тенекия.

# 6
Успешна, слънчева и изпълнена с хубави вести седмичка и от мен.
За съжаление не мога да помогна за адвоката Момиче, но ти стискам палци, каквото и да решиш да направиш, да излезе с успешен край.

Но след края на ремонта ще подновя изследванията.
Леа, и аз така реших да се заема сериозно Wink пък да видим до къде ще го докараме. Днес съпруга е на преглед при уролог, а аз имам час за преглед за утре (не при уролог, разбира се Laughing).
Перла, дано резултатите от изследването са добри  Praynig.
 newsm51

# 7
  • Мнения: 3 010
Аз пък да Ви кажа честно, реших да се заловя сериозно, ама с бебеправенето. Тоя месец реших да зачестя  luvbed пък каквото сабя покаже. От днес май влизам във фертилните дни - ще ги използваме качествено  smile3521. До сега все си мислех, че не много хубаво така на често със секса, ама променям тактиката smile3508

Мимето, какво става с теб? Дано чертичките да станат по-тлъстички, пожелавам ти го от сърце  newsm17

# 8
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Хей, красавици  bouquet
Успешна седмица ви желая и много да сте усмихнати.
Перла, стискам палци мила! Hug
На всички желая много късмет Heart Eyes

# 9
  • Русе
  • Мнения: 526
  Нищо ново засега. Много ме сърбят ръцете да повторя теста, ама трябва да почакам още. Даже гледам като се прибирам от работа да не минавам край аптека, защото мина ли - ще вляза и ще си купя тест Grinning
  Имам странни усещания по средата на корема - леки болки, тежест и дори сърбежи по кожата под пъпа. През деня ту ми е лошо, ту ме мъчи глад. Уж приличат на симптоми за бременност, ама докато не видя еднаквите чертички - няма да повярвам! Не че не искам, ама така, да не се разочаровам после.
  Като има новини ще пиша веднага Grinning

# 10
  • Мнения: 3 010
Mimeto78 , ти тоя месец вземаше ли някакви лекарства и какви?

# 11
  • Русе
  • Мнения: 526
   Бромокриптин и Фолиева киселина

# 12
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Здравейте и от мен, вече от Враца. Днес си пристигнахме благополучно, даже сме леко на работа ooooh!, но така е като си взимам такива дъълги почивки.
Поздрави

# 13
  • Мнения: 508
Благодаря на вси4ки 3а пожеланията Simple Smile
Hcg е сьс стойност1.25.Сега ще я карам на противо3а4ать4ни и след 2 седмици ще видим ре3ултата.
Приятно на бебеправещите.
Стиснати палци на Мимето78
И на вси4ки добри ре3ултати Heart Eyes

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Здравейте девойки  Hug
Добре завърнала се на Ва  HugУспех на Перла Hug и Момиче  Hug
Аз съм болна  Twisted Evil и сега съм в къщи на антибиотици ама ще се оправя...де ще ходя Mr. Green За сметка на това пък мама ме глези тука, че мъжО на работа.

Общи условия

Активация на акаунт