Добър ортопед -Варна,Русе,Търговище

  • 12 261
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 291
Моля ви да ми препоръчате добър ортопед от изброените градове  .Синът  ми е на 12 години и претърпя злополука, счупи си крачето -коста от коляното до глезена .Вече 3 месец е с гипс .Искам да се консултираме с още един специалист.Претесняваме толкова много време как ще се раздвижи после, да не стане по голяма беля
Благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 4 335
Гилев и Бошнаков мога да ти препорьчам от Варна.
За Гилев се чака много,часовете са му заети поне месец напред.Водила сьм малкия при него,чакахме много,но сьм много доволна от прегледа.Беше дьльг и обстоен,всичко обеснява.Отидох при него след много положителни отзиви.
А за Бошнаков сьм писала и в другата тема,брат ми имаше сериозни травми на тазобедрената става и крака след автомобилна злополука.Благодарение на вьпросния лекар дори не куца в момента(за което почити не даваха надежди)

# 2
  • Мнения: 128
Приятелката ми е лекар във Варна и от нея знам, че за такива проблеми води майка си само в Плевен-там са класа и са по цивилизовани и като внимание и като цена на услугата

# 3
  • Мнения: 291
first choice благодаря ти ,но Плевен ми е далеко немога да тръгна с малките(имам близнаци на 1.4 Simple Smileсама си гледам 3 те деца Simple Smile
ive7aaa някакви кординати на изброените лекари

# 4
  • Мнения: 4 335
Информацията ми за др.Гилев е от преди няколко месеца(дано няма промяна).Чстният му кабинет се намира на ул.Русе 25 тел.605 237.Иньче работи в ДКЦ "Св.Анна".
Доц.Бошнаков е завеждаш 6 ет. в Окрьжна болница.Нямам други координати,но ако се обадиш там предполагам ще ти кажат как да се свьржеш.
Успех!Дано да сьм ти помогнала Hug

# 5
здравеите аз сам на 15 години от русе. от 5 години имам незарастватши рани на двете ходила при4инени от остеомиелит и стафилококи.ходила сам при наи разли4ни лекари в софия,варна,плевен но на всякаде ми казват разли4но и никои не можа да ми помогне до сега.моля ако някои знае някои добар лекар нека ми пи6е на емаил адреса контактите на някои добар лекар.благодаря предварително! емаил адреса ми е iiirina@abv.bg!

# 6
  • Мнения: 898
Някой може ли да даде мнение за д-р Владислав Григоров  от окр. болница Света Анна-Варна?

Който май ще се мести да работи във Света Марина - терапията, ще откриват там отделения по ортопедия и неврохирургия

# 7
  • Мнения: 2 127
Д-р Гилев - за Варна.Идете в частния му кабинет.Не се чака за там.
Доц. Аспарухов - за Плевен.Но там се влиза само с препоръка от някой.Иначе се чака дори и за частния му кабинет.

Общи условия

Активация на акаунт