РУСЕнска есен, като песен...

  • 45 088
  • 744
  •   1
Отговори
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=419621.0
На добър час, за всички малки и големи ученици! Hug

# 1
# 2
  • Мнения: 4 406
"С оглед уеднаквяване максималния брой на страниците на отчетните теми и темите с продължение, вече всички подобни теми ще се заключват след 50 стр.

Дори и да не е пусната нова, ако старата тема е превишила 50 стр., то тя ще бъде заключена.

Изключения могат да бъдат теми за реалити предавания, както и спамо-чат теми, в подфорумите, в които съществуват такива. Този тип теми могат да бъдат седмични, без оглед на броя на страниците."
цитат от Мамма.

# 3
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
отчетните теми не се ли заключват на 50 стр вече?

Май да.

Ама и стига вече РУСЕнски жеги   Wink

Бумеранг, не си трий така поста, че виж моя к`ъв стана..... Laughing

# 4
# 5
  • Мнения: 946
Хайде и аз тука,и дано наистина да е есен като песен  Wink

# 6
  • Мнения: 1 043
Неделя само на личния си телефон приема за спешни случаи
А иначе пон-петък от 8.30-9.30 и от 17.30-19.30- в кабинета,през останалото време обикаля домовете
 Heart Eyes

Благодаря, Плами. Дано утре сутринта да е там Калинов, че нали е неработен ден Peace

# 7
  • Мнения: 2 019
И аз тук с надежда за по-топла есен Praynig

# 8
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
"С оглед уеднаквяване максималния брой на страниците на отчетните теми и темите с продължение, вече всички подобни теми ще се заключват след 50 стр.

Дори и да не е пусната нова, ако старата тема е превишила 50 стр., то тя ще бъде заключена.

Изключения могат да бъдат теми за реалити предавания, както и спамо-чат теми, в подфорумите, в които съществуват такива. Този тип теми могат да бъдат седмични, без оглед на броя на страниците."
цитат от Мамма.
Ей, пак не съм си прочела домашното значи. За втори път ми се случва.  hahaha

# 9
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Вместо запис да кажа Wink Благодаря на всички отзовали се на акцията"Треска за училище",организирана от ДБМ-Русе,събрахме доста неща,а най-важното е, че всички ги даряваха с усмивка Hug

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 1 287
И аз благодаря на всички вас,които дойдохте при нас и донесохте каквото можахте за децата от Брестовица!А раничките са просто страхотни!Благодарим ви ,мами!

# 13
  • Мнения: 123
Дано наистина е такава русенската есен  Grinning

# 14
  • Мнения: 61
Здравейте, мами.

Ние със сина ми сме на гости в Русе и ми трябва педиатър специалист в района на 1-ва поликлиника. Моля, дайте предложения. Благодаря ви предварително. Hug

Общи условия

Активация на акаунт