СОЛАРИУМ ЗА ЛИЦЕ !!!!!!!

  • 6 106
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Здравейте хора! Simple Smile
Наскоро научих,че има солариуми за тен само в областта на лицето,но никъде в интернет не намерих информация за такива в София.Ако някой от Вас знае,моля да споделите !

# 1
  • Мнения: 40
точно като теб и аз скоро научих. До колкото намерих информация в интернет няма място на което да се предлага услугата ,но се продават лампи за лице.около 200лева са ,но аз все още не мога да си намеря.Някой да знае къде може да се закупи?

# 2
  • Мнения: 226
Иха,май удрям на греда  Tired Никой ли не се сеща за такъв солариум... Моля ви,ако някой знае да не си мълчи,а да споделя,че в лицето съм като сиренце и много искам да променя това...

# 3
  • Мнения: 4 785
Аз лично ползвам това Loreal Nutrisummer хидратиращ флуид за постепенно потъмняване. Изобщо не е скъпо, а е интересно, че придава тен и то не оранжев  Peace За 7 дена действително потъмнях в лице, защото само там не мога да потъмнени - е аз имах и тен от плаж, но в лице беше нищожен.

# 4
  • Мнения: 226
Аз също имам това кремче на лореал,но с него няма как да стане....то се маже постоянно и се чака седмица за тен,а аз не мога като се къпя да не си мокря лицето и то всичко пада...реално погледнато никога не мога да направя тен с него,но благодаря все пак  Peace

# 5
  • Viena
  • Мнения: 3 579
приятелка ми е казвала,че на бул.Витоша,но не знам номера в соларно студио    Beauty Forever имало солариум само за лице и ръце

# 6
# 7
  • Мнения: 928
Имам мини солариум от 2 години  http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09035236 и съм доволна като цяло, но става доста по-бавно отколкото при нормалните.Има няколко модела на пазара в БГ и са на достъпни цени.

# 8
  • Мнения: 211
Стига сте се пекли на вече доказано-ужасно-вредните-и-канцерогенни! UV лъчи на солариума Mr. Green
Нали е модерно да си бял вече?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Как съм пропуснала тази тема  ooooh!
... аз също много трудно почернявам в областта на лицето  Peace
chocolate_girl, това е супер идея ... не се бях сещала изобщо за това  Blush ...ти си доволна значи... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 28
В Пловдив знам,че има със сигурност,но за София не мога да  ти помогна.В Пл-в е в Капана,под хотел Брайт Хаус се намира цяло соларно студио с много видове солариуми,дори има и такъв за моментен тен Flutter

Общи условия

Активация на акаунт