Снощи пих малко повече...

  • 851
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Оф...много съм се притеснила от собствената си глупост-снощи си направихме парти, изпила 2-3 чаши шампанско. Embarassed..и сега м...а му много съм смотана и не мога да си намеря място цял ден...ама толкова ми се е пиеше все едно никога няма да пия повече...
Споделете ако и вие сте имали такава случка,чувствам се ужасно винавна и а бе ваобще.............. Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 5 228
Станалото - станало. И да се самообвиняваш - вече си ги изпила. По принцип 1 чаша вино седмично не вреди на плода, така че 2-3 чаши шампанско едва ли са навредили на бебо. Все пак става въпрос за шампанско, но по-нататък гледай да избягваш алкохола. Чела съм, че по време на бременността, когато много ти се пие или яде нещо, значи твоя или на бебето  организъм имат нужда от него  Wink.

# 2
  • Мнения: 7 186
Нищо ти няма, спокойно. Peace
Знаеш ли колко жени са пили алкохол още в началото, без да знаят че са бременни. Wink
За в бъдеще се въздържай обаче. Или пийвай биричка. cheers

# 3
  • Мнения: 5 577
 newsm24

Бъди спокойна, на бебо му се е пиело.

# 4
  • Мнения: 877
Аз докато още не знаех за това чудно бебенце в мен така се усмъртих ...., че цялата бременност треперих и съм направила всички възможни прегледи, повярвай ми мноооого е гадно да живееш в страх. Показтелите бяха повече от добри, но аз до последно умирах от страх.
Имяхме женски купон и пихме водка и на тръгване от диското бира, е бях ужасна. Прибрах се по светло, мъжът ми как ме е издържал незнам. И трябваше и на работа да ходя. А ние работим заедно, наша е фирмата. Отидох на обяд и цял ден ми беше лошо. все едно съм на 15 години и имах първа среща с алкохола...абе свинщина.
И се зарекох следващата бременност ще е планирана и няма да близна алкохол.
Гледай да се пазиш и такива изцепки и всички де...
Но, плодът в началото е защитен.

# 5
  • Мнения: 5 370
Аз също съм си пийвала,без да знам,че съм бременна #Crazy
Ама биричка приоритетно и чашка винце-а и как да не пийнеш на морето?
После бяхме на гости на едни братовчеди на мъжа-тъъъъъкмо извадили червено вино.ЛЕлееееее..любииимото ми.Позволих си половин чаша и после посред нощ ставах да чакам беббо да мръдне.А и какви глупости четох за танина..........и после стисках зъби,докато се роди,да ама не. Нали се кърмихме малко........и пак не можеше,пусто.Накрая и кърмата спря,и вече можеше,а пък тогава.........на мен не ми се пиеше Mr. Green

# 6
  • Варна
  • Мнения: 440
Не се тревожи . Аз точно като съм забременяла и празнувахме Нова година. Ееееееее почерпихме се ...добре  Whistling

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И аз в началото не знаех че съм бременна и пих петдесетина грама водка. По време на бременността си позволявах 50 гр. червено вино на 2-3 дни разредено със сок или компот.

# 8
  • Мнения: 804
 Не се тревожи, твоето нищо не е. Имах една "позната", която до края на бременноста не спираше да пие ракия, по-вече от мъжа си и цигари също дънеше какато обикновенно си пуши. Сега има здраво бебче, явно Господ е бдял над него,а  между другото тя е над 35. Направо ми идеше да smile3514 , толкова беше грозно с този огромен корем да надига чашките като невидяла Rage

# 9
  • Мнения: 4 629
Ти вече си ги изпила чашите със шампанско. едва ли с нещо си навредила на бебето. За напред умната  LaughingА знай, че след първия триместър е допустимо да се пие по малко вино и бира - така, че алкохола по време на бременност не е табу Wink

# 10
  • Мнения: 1 170
 И аз си пийвах биричка по време на бременност,важното според мен е да не се прекалява.Може би всичко в умерено количество е позволено. Wink

# 11
  • Мнения: 2 952
   Бири4ка 1 4ашка е  едно , 3  4ашки шампанско е друго ...аз не  бих пила.Има  седмици от бремеността ,в които пиенето много силно се отразява на  етапа от развитието на   бебето.Пила си пила , не можеш го върна , ама се удържай ...какви са тия  напъни неудържими  Rolling Eyes

Другия път си удари 2 шамара пред огледалото преди да  пиеш и ще се оправиш.
 Grinning Peace
С добри 4уства, наистина .

Общи условия

Активация на акаунт