Мека мебел "Начеви" - отзиви?

  • 3 654
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Чета много противоречиви отзиви за меката мебел на Начеви, та ще съм благодарна на вече притежаващите такива дивани да споделят мнение. Лично аз съм си харесала  модел Малага (полукръглия вариант) http://www.nachevi.com/bg/ind-col.htm 

# 1
  • Мнения: 117
Никой ли не си е купувал от "Начеви"?  newsm78

# 2
  • Мнения: 30
ние преди  десет години си взехме мека мебел от начеви , верно че бяха малко по-скъпи но не са мръднали изобщо
сега обзавеждаме ново жилище и тези дни ще отида да погледна какво предлагат в магазина и ако нещо си харесаме може пак от тях да вземем  Wink

# 3
  • Мнения: 634
Моите са на 3 години от Начеви, не са мръднали, но си спомням, че при доставката им бяха свършили колелцата и ги бяха докарали без колелца, та ходихме да се разправяме малко, но всичко се оправи бързо

# 4
  • Мнения: 4 460
В Тес-а има намаление на диваните на Начеви с 10% до края на октомври.

# 5
  • Мнения: 156
Нашият е модел Невада, взехме го преди 2 год. доволна съм и е удобен.

# 6
  • Мнения: 117
Много ви благодаря за отговорите, момичета   bouquet  Везните наклониха и ще го вземаме диванчето  Laughing Сега обаче чувенката ни е с каква дамаска да е или пък да е с естествена кожа  newsm78 Какво ще кажете за дамаска елефант или както там се нарича?

# 7
  • Мнения: 30
и при нас стои тази дилема за кожа или дамаска
лично аз мн харесвам кожата но ни посъветваха по добре да е дамаска, защото през зимата кожата държи студено а през лятото мн спарвала.......

# 8
  • Мнения: 234
Привет!
Моите дивани също са от "Начеви"-модел Етна.Доволна съм,доста са практични.В офиса имаме също техни дивани вече 5г.Засега нямам забележки.

Общи условия

Активация на акаунт