Снимки от България

  • 1 982
  • 37
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
http://community.webshots.com/user/jara0001

 каня ви на кафе със снимки и 4ерпя с морени Laughing. много поздрави от българия!
и се  насладете на снимки от родината Mr. Green

за две седмици с половинката пообиколихме и сме много доволни от разходките, които направихме.
посетените места от нас бяха видин, петри4 , мелник, рупите, рилския манастир, варна, созопол, несебър ...така набързо, но времето е кът.
имахме и други места запланувани,  но догодина Sunglasses
прекарахме 4удесно лято . имаше и непредвидени  не толкова приятни ситуации , които объркаха първона4алните ми планове, но вси4ко е добре, когато свършва добре.
посетихме разбира се и домът за сираци в сливен както ви бях казала, о4арована съм от персонала там Heart Eyes, много приятни жени и си ли4и, 4е децата са обградени от истински грижи. гушкаха се и се целуваха като истинско семейство . тръгнах си развълнувана от там.
 също ходихме и в дом за юноши, който е в  град кермен.
доволна съм  Grinning Grinning
понапълнях, но не се оплаквам много. имам цяла година до лятото Wink

# 1
  • Мнения: 1 220
Jara, снимките са страхотни! И двете ти бобулечки са много сладки!!!
 Разкажи повече за дома в Сливен! Напълни ми душата, че си била там! newsm51

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Много хубави снимки! И си имате същите чинии с панирани филийки като при нас Party

# 3
Много хубави снимки!
Лъжа ли се, или няколко са от Видин?

# 4
  • Мнения: 1 854
jara,благодаря за кефенцето и морената Hug
Снимките Ви са много хубави-благодаря ти за виртуалната разходка из Рилският манастир,Старият Несебьр,запивките и папането по трапезите/позволих си да надзьрна и по-стари снимки....онези с пьржените филийки с яйце в близьк план....ням-ням-ням,вкусни снимки Grinning/.
Много готино семейство сте!А това което сте сторили с посещението на специализираните домове е повече от благородно!  bouquet

Последна редакция: ср, 14 сеп 2005, 22:35 от Оранжево небето

# 5
Харичка, аз на части ще се включа, че много материал си ни раздала  Crazy Grinning (за което сме мнооого доволни)

Я разкажи сега какви са тия мутанти смокини - потекоха ми лигите като гледах малкият пъпеш как се бори с една  eat А между другото мнооого е пораснала (пък даже и без памперс вече Flutter)
Охаааааа, а тук да не би да ни черпиш с виртуална ракийка  Drunk
Ама кучето голям игнор на котето. Пък то милото какво рови в кофата Laughing Laughing

Сега преминавам към вторият албум...........

# 6
  • usa
  • Мнения: 2 113
jara, чудесни снимки! благодаря ти за хубавата виртуална разходка из българия! щерките ви са прекрасни, а каква млада баба си имат Simple Smile! а ти как да не напълнееш с тия порции, които си наснимала? макар на плажните ти снимки не забелязах дебелини струващи си специално отбелязване...

# 7
  • Франция
  • Мнения: 152
Мнооого са ти сладки моми4енцата  Heart Eyes
Снимките са невероятни!

# 8
Алиооооооооо, ти милост към нас имаш ли. Сега ме кара да ходя и ровя в хладилника  newsm55
А гайдара в Несебър нямаше ли го (един циганин - това лято беше същият и от преди 3 години) - току що го видях в последният албум  Grinning
Страхотни снимки. Напълних си душата. Гледам и вие сте си мъкнали (както и си каза де) сгъваемото легло Crazy Laughing (добре сгъстени в колата  Laughing)
Харичка, а от българските носийки дето ги оглеждате купихте ли си, или цепят глави  Whistling
Я кажи сега, при толкова оглеждане на сувенири какви щвъчки си закупи  Flutter
Децата иначе гледам са слушали. Моите и на снимките не изглеждат слушливи  Laughing Laughing
Хихи, абе вие с малката "пикла" фенове на "Пума" ли сте? Че и двете с чИрвени  Laughing
Голфа научи ли го? Айде ще ти направя едно турнирче, като се видим някога си на живо  Whistling Mr. Green

Удоволствие беше да изгледам всичките снимки  Hug

# 9
  • Мнения: 7 430
Страхотни снимки...поразгледах си и Сливен и морето и Рилския Mr. Green...Благодарско за обширния репортаж  smile3503 накефих се Hug  bouquet

Целувки  Kissing Heart на двете ти сладуранки от един "местен" сливналия Вико Wink

П.С. Добре, че не съм бременна - с тез палачинки, филийки, рибка и шкембе....набързо щях да пометна Mr. Green

Последна редакция: вт, 13 сеп 2005, 02:59 от ДидКаТа сЪм

# 10
  • Мнения: 7 430
....Хихи, абе вие с малката "пикла" фенове на "Пума" ли сте? Че и двете с чИрвени  Laughing
..

И аз това усетих newsm78

# 11
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
мале, що не спите туй време вие бе мацки?
тя моята ..имам да наваксвам  , не съм била в 4ас от месец и кусур и сега 4ета Wink

nadq, домът в сливен е за малки де4ица, изоставени от родителите си. някъде възрастта им беше до към 5,6 годинки и са 70 на брой. тъжна картинка ти казвам. по големи4ките деца като 4уха , 4е имат посещение взеха да 4уруликат от радост. ние бяхме с мониката и те милите вси4ки до едно искаха да я пипнат , радваха  й се.
после при мъни4ките тя така се заигра, 4е 4ак не й се тръгва. а те сладур4ета , кое гушнато в някоя лелка, кое си играе на земята, кое хапва....
взех едно сладко мом4енце на  възраст около 8 месеца  ( нали си нямам мое  Embarassed ) и си го погушках . как хубаво миришеше на бебе и как си седеше спокойно в мен. после като се разделяхме се разплака.....и аз с него Embarassed Sad Sad
такива хубави деца има там!
а самото заведение ми направи впе4атление на много поддържано. 90 % се издържали от спонсорство. имаха си и коли4ки да ги извеждат бебоците навън. аз им дадох коли4ката барабар със стол4ето. когато водили децата на преглед в софия им вършело работа. и от бънджито се заинтересуваха, абе много доволни останаха хората, и аз още пове4е Grinning

pg220899 , през живота си не бях стъпвала във видин Embarassed
а и нямам никаква родствена връзка там. майка ми е от дупница и до там съм стигала. но ми хареса , особено по дунава Flutter
бяхме при родителите на наш приятел, който загина при катастрофа. тъжна история.

pepelyashka, мдаа, надявам се да са също толкова вкусни вашите филийки каквито бяха  мамините Flutter

Оранжево небето , тенкю Heart Eyes  bouquet

Хондинке, тези смокини не са мутанти, ами са булгарише смокинише Laughing
а с ракийка 4ерпи тетьо ми, той е по тази тънката 4аст.

 а гайдара циганин ли е? аз не го видях църен бе ! Wink Sunglasses
кошарата навсякъде с нас , само навръщане нямаше място и коли4ката хартиса . голямо 4удо с тез багажи. за нас само джип, ама от най големите! сакО се скъса по пътя за софето, 4е го лЕпихме  с тиксо да мой да ни докара огнената вода до испанско, 4е  Naughty
 голфа хи4 нямам и желание да го нау4а, само знам бъги и грийн Embarassed като понятия. той баща ми обясняваше , ама кой да го слуша. ина4е разполагаме с наръ4ник вкъщи.

мизке, аз реших тоя път да ям от вси4ко и по много, 4е миналата година бях от злоядите . така ме беше яд после,сънувах месести пе4ени 4ушки поляти с 4есън и олио ...та  реших да си поправя грешката това лято. ядох като за последно от вси4ко мило и родно. последните 2 дни баща ми ходеше сутрин да ми взима  топли милинки Embarassed Embarassed  chef

дидке, вси4ко си снимах аз . цяла зима от тез снимки ще се храня Laughing Mr. Green
целувки от две сливенски каки Heart Eyes

дормилонке, мерсим Hug  bouquet



имам много грешки, знам Embarassed

 


# 12
  • Мнения: 2 825
Харичка, здравей  Hug
Страхотни са ти снимките, а двете принцеси са много сладки. Да ги нацелуваш от мене  Simple Smile
Явно и ваканцийката ви е била много хубава, чак ти завидях (благородно де) Wink

# 13
  • Мнения: 2 952
морени .......разби ме , имаме  100 000   вида  вафли , оба4е морена ми се дояде !!!!!!!! #Crazy Морена с боза .....ооооооооооооооооо #2gunfire

# 14
  • Мнения: 1 777
Страхотни снимки. Simple Smile

Ама аз май ви познавам. Wink

Общи условия

Активация на акаунт