Penny Market

  • 20 632
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 647
Здравейте, не знам дали темата е за тук, но бих искала да попитам дали някой знае кога ще отварят. В нета няма много информация, в официалния им сайт нищо не пише за откриване, за това реших да витам вас.   bouquet
Благодаря предварително.

# 1
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
За всеки град датата е различна .За Свищов е 19 октомври, но дали ще отворят не знам.

# 2
Пени е по-малката сестра на Била. И двете к.рви са собственост на концерна РЕВЕ ( най-неуспешен бизнес - дискаунт храни). Експлоаторска немска фирма. В магазините най-високата заплата ще бъде 400 лева бруто за работа по 12 часа. Бягайте далече от такива фирми. На всичкото отгоре фирмата се управлява от хищни български и чешки гаулайтери водени от чешко жуже.

# 3
На започвайте в шибаната фирма ще плачете и ще се псувате.
Ако смятате да не работите и да крадете това е друг въпрос.
Защото за да оживееш при заплата чисто 260 лева трябва да откраднеш още толкова.

# 4
  • Мнения: 5 647
Въобще нямам намерение да работя там. Интересувам се само дали имат открит работещ магазин.
Благодаря.

# 5
  • София
  • Мнения: 8 275
Леле, че език...
Вие там ли се научихте да псувате  newsm78
Че туй по зле от Джъмбото.

# 6
  • Мнения: 454
Въобще нямам намерение да работя там. Интересувам се само дали имат открит работещ магазин.
Благодаря.

Ти за къде питаш? Доколкото знам има открит магазин в Свиленград.

# 7
  • Мнения: 5 647
Въобще нямам намерение да работя там. Интересувам се само дали имат открит работещ магазин.
Благодаря.

Ти за къде питаш? Доколкото знам има открит магазин в Свиленград.

Ами не знам дали там е открит. Дори и да е така, странното е, че нямат никакви реклами, нито съобщения кога и къде откриват. Ето например Плюс започнаха с рекламите, Меркатор-също пуснаха платени съобщения по ТВ-то, че са открили магазин в Ст. Загора, но Пени...  Thinking

# 8
  • Мнения: 454
Честно казано, не съм сигурна. Една приятелка, която е родом от Свиленград, но не живее там ми каза "В Свиленград са направили някакъв Penny Market", от което не става ясно, дали само са го построили или вече функционира. Аз даже не се заинтересувах, защото нито го бях чувала този Penny Market, нито ме интересува, какви магазини има в Свиленград. Сега ми стана любопитно и ще взема да я питам

# 9
  • София
  • Мнения: 2 842
 Rolling Eyes В Пени Маркет съм пазарувала в Прага и във Виена ако не се лъжа.
Ще ми е интересно да видя какво ще се получи тук като обслужване и цени.

# 10
******************or Forum na PENNY v Kapital*****************

ЗДРАВЕЙТЕ СКЪПИ ХОРА ТУРСЕщИ РАБОТА В ПЕНИ МАРКЕТ. МОЛЯ ВИ НЕ ХОДЕТЕ ДА РАБОТИТЕ ПРИ ТЯХ. БЯХ НА РАБОТА ПРИ ТЯХ И СЪМ КРАЙНО РАЗОчАРОВАН. ПЪРВО ТЕ ПРАщАТ НА ОБУчЕНИЕ НА П****А СИ МАЙНА - КОМАНДИРОВКА Ж НЯКОИ ГРАД И ТИ ОБЕщАВАТ чЕ щЕ ТИ СЕ ПЛАщА ПРЕСТОЯ НА КРАЯ НА СЕДМИЦАТА - ТАКОВА НЕщО НЯМА . ОТИВАш СЪС СВОИ СРЕДСТВА МИЗЕРСТВАш И СЕ чУДИш КАК ДА ИЗКАРАш СЕДМИЦАТА ЗАщОТО ТРЯБВА ВСЕ ПАК ДА ТИ СЕ ОСИГУРИ И ХРАНА И Т.Н. ТАКОВА НЕщО НЯМА . ОСТАВЯТ ТЕ НА ПРОИЗВОЛА НА СЪДБАТА И СЕ СПАСЯВАЙ КАК МОЖЕш. НИКОЙ НЕ ТЕ ПИТА ИМАш ЛИ НУЖДА ОТ ПАРИ И Т.Н. КОМАНДИРОВЪчНИТЕ ТИ ГИ БАВЯТ СЪС СЕДМИЦИ И Т.Н. МОЛЯ ВИ НЕ СЕ ПОДВЕЖДАЙТЕ- щЕ СЪЖЕЛЯВАТЕ ГОРчИВО - АЗ ВЕчЕ СЪЖЕЛЯВАМ чЕ ИЗОБщТО СИ ГУБИХ ВРЕМЕТО СЪС ТЯХ. МОЛЯ ВИ БЯГАЙТЕ КАКТО СЕ КАЗВА В ПОГОВОРКАТА - КАТО ДЯВОЛ ОТ ТАМЯН. ЗА ЗАПЛАТА КАТО ТИ УДЪРЖАТ ДАНЪКА ВЗВМА6 250 ЛВ.

НЕДЕЙТЕ СЕ ХВАщАЙТЕ НА РАБОТА ЗАПЛАТИТЕ СА ОТ 300 ДО 400 ЛВ.щЕ СЪЖЕЛЯВАТЕ

НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ ВИ ПОМОГНАЛ ПО НЯКАКЪВ НАчИН.
одобрение

# 11
  • София
  • Мнения: 973
За София в кв. "Хаджи Димитър" на ул. "Резбарска" по линията на автобус 86 усилено от 2 месеца се строи една сграда. По слухове от комшии дочух, че щяло да бъде Penny Market. И аз се разрових в нета, но никъде не пише къде и кога откриват магазините си, само информация намерих за наскоро отворения логистичен център. Когато отворят магазина щее докладвам какъв е  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 426
В Нова Загора гледах, че са почти готови преди месеци, дали са го пуснали?

# 13
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Ами ако се съди по тия дебелани с връзки, които се обучават в Билла Ловеч и ще работят в Пени маркет и 260лв са им много! Не ми се иска да съм им клиент в първите дни на откриването. А ако се съди по това какво са научили като касиерки по време на обучението внимателно си гледайте какво ви връщат, че незнаят на кой свят са  Cry

# 14
  • сусурлево
  • Мнения: 474
складовете на Пени маркет са в с.Столник (Софийско) да в София ще има такъв маркет ,но кога ?
Относно работата в складовете , иамам познат в човешки ресурси и заплатата му е над 1000лв. И ДР.обикновенна работничка с 700лв. чисто

Общи условия

Активация на акаунт