готово тесто- кошнички

  • 3 382
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 123
мили момичета, преди месеци един анонимен потребител написа във форума, че често купува готово  замръзено тесто за пай във формата на кошнички, които след кат озапече пълни с различни солени плънки /руска салата, пастети и т.н./
Много ви моля да ми кажете - от къде да си купя таки готови кошнички? - биха ме облекчили много в подготовката на едно детско парти...

благодаря ви, предварително Wink

# 1
Май името "МЕТРО" беше споменато  Embarassed Embarassed Thinking
За извън Б-я веднага иначе мога да те светна Flutter

# 2
  • Мнения: 2 123
не, не е метро...
аз го намерих съобщението и то гласи, че "по повод еди каква си рецепта аз кошничките си ги купувам готови замръзени..." без да се споменава от къде Thinking

# 3
  • Мнения: 5 183
и аз си мисля за МЕТРО и Билла
Но защо не вземеш да напишеш едно Ли4но Съобщение с питане до тази дама, която е писала по темата?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781
и аз си мисля за МЕТРО и Билла
Но защо не вземеш да напишеш едно Ли4но Съобщение с питане до тази дама, която е писала по темата?

Доколкото разбрах, е бил анонимен, и няма как да му прати ЛС.

# 5
  • Мнения: 6 243
В Старозагорските Метро и Билла не съм виждала такива кошнички. И аз съм любопитна да разбера къде ги има.

# 6
  • Мнения: 3 211
Някоя чужбинска майка ще да е била. В БГ такова нещо няма(така си мисля де Laughing)

# 7
  • Мнения: 1 399
Аз я намерих тази тема, ама то госта може и да не е вообще от България. Защото тука такова понятие като "тесто за пай" не съм чувала Rolling Eyes
Може би става въпрос за бутер тесто, но просто израза не е много характерен Rolling Eyes
Ето я - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=25776.msg505653#msg505653

# 8
  • Мнения: 1 399
Ирини, ето още една подобна тема, ако може да ти помогне с нещо

# 9
Аз я намерих тази тема, ама то госта може и да не е вообще от България. ...
Не е - вярно е Wink Grinning

# 10
  • Мнения: 2 123
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА!МАЙ ЩЕ МИНА НА ВАРИАНТА САМА ДА СИ ГИ НАПРАВЯ ОТ РОНЛИВО ТЕСТО... майка ми има таки формички...

Общи условия

Активация на акаунт