Къде в Бургас - 20

  • 69 411
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 577
Да питам и аз
Виждали ли сте някъде кукла за куклен театър. Как да го обясна? Значи не марионетка, ами такава, в която си пъхаш ръката и пръстите, съответно в ръчичките и главата... и си правиш театър.
Аз като дете имах героите от "Червената шапчица" и много се забавлявах /но майка ми ги изхвърлила  Cry/
От магазин на Дисни /не в Бг/ купих един Мечо Пух, но детенце иска от дядо Коледа и други герои за театър

Н О В А   Т Е М А

# 751
  • Бургас
  • Мнения: 290
Единственията златарски магазин в Меден Рудник е наистина на т.нар. битак ....преди известно време го реновираха , стана просторен и светъл , не както преди . Винаги когато ми се е случвало да купувам злато ( а то е рядко ) съм ходила до там, по простата причина ,че поддържаха ниски цени на грам .

Сега пак въпрос - няколко поста по назад бях попитала къде да потърся ерни сатенени ръкавици ...еми днес се сбърках от обикаляне , няма и няма  ooooh!
Моля , някоя от вас ако знае - да ми помогне ... или ако притежава такива ръкавици - съгласна съм да ги купя !

# 752
  • Мнения: 84
много ви благодаря, утре ще отида да видя на битака, надявам се да е същото, което търся.
Относно сатенените ръкавици, днес видях в мола такива, но не къси, а по-дълги почти до средата на ръката. Мисля, че бяха в калиопето на първия етаж. Има една закачалка с шапки, ръкавици... Надявам се да не греша, но със сигурност има в мола.

# 753
  • Бургас
  • Мнения: 290
много ви благодаря, утре ще отида да видя на битака, надявам се да е същото, което търся.
Относно сатенените ръкавици, днес видях в мола такива, но не къси, а по-дълги почти до средата на ръката. Мисля, че бяха в калиопето на първия етаж. Има една закачалка с шапки, ръкавици... Надявам се да не греша, но със сигурност има в мола.
Днес до Плаза не стигнах ... надявам се утре да успея !

# 754
  • Мнения: 80
Интересува ме в МОЛ-а разпродажбите тоя месец ли ще започнат или януари на зимните стоки?

Общи условия

Активация на акаунт