Шампоан за чуплива коса?

  • 3 288
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 743
Надявам се тази тема да не повтаря друга подобна Embarassed

Та това е въпроса. Моля, препоръчайте ми шампоан, който добре да оформя чуплива коса. Мисля, че притежателките на такъв тип коса ме разбират много добре Wink
Аз в момента ползвам Wash & Go, обем има, но форма на чупките никаква ooooh!

Приветствам всякакви идеи, а ако има и снимков материал /на продукта или на постигнатия резултат/ още по-добре Flutter

# 1
  • Мнения: 1 416
Ооо, Wash and Go  за мен е под всякаква критика. На мен ми правеше УЖАСНА косата Sick По-добре даже някой български, вместо него. Ти не казваш каква ти е косата, освен, че е чуплива Grinning? Суха, смесена(с мазни корени и сухи краища), боядисвана... И понеже аз също съм с чуплива коса ще кажа, че не съм успявала досега да намеря шампоан, който да ми я оформя. Оформянето идва при мен от маската, пяната, дифузера или ако спя с мокра коса на другия ден е добре начупена с пооформени къдрици, но като се среша и пак се развалят. Добре ми действа на косата един професионален на Лореал - Vitamino color. Той е щадящ по принцип, за боядисана коса е, внимателно измива, не е агресивен и придава блясък. Много съм доволна от него, ползвах вече 2 опаковки, но реших да го сменя, че да не почне да ми свиква косата с него. Сега и аз съм в търсене какъв да си купя Grinning Ако искаш го пробвай този на Лореал, аз бях доволна, икономичен е.

# 2
  • Мнения: 594
Аз досега не съм случила на хубав шампоан - все още го търся... Но пък попаднах на един стилизант за чуплива коса, който се нанася най-накрая, след балсам или маска, и след като косата е вече измита и леко подсушена. Казва се Framesi Frozen Glaze. Нанася се по малко на косата и много добре оформя къдриците. Аз моя си го бях купила от фризьорски салон. Ето този е

# 3
  • Мнения: 2 110
Нивея -шампоан и балсам за къдрава коса . Намира се трудно ,но си заслужава . Ще останеш доволна !И цената е много прилична ,около 5лв. за шампоана и 5 лв. за балсама.
http://www.ivis.bg/img_tools.php?img=./products_images/curls.jpg … p;h=100&w=100

# 4
  • Мнения: 3 743
Нивея -шампоан и балсам за къдрава коса . Намира се трудно ,но си заслужава . Ще останеш доволна !И цената е много прилична ,около 5лв. за шампоана и 5 лв. за балсама.
http://www.ivis.bg/img_tools.php?img=./products_images/curls.jpg … p;h=100&w=100

благодаря, ще пробвам да го намеря Hug

Общи условия

Активация на акаунт