Дан Браун - "Изгубеният символ"

  • 27 793
  • 149
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 109
В книжарниците е по 19.90 лв.

# 31
  • Мнения: 8
Точно така, по книжарниците е 18.99 лв, но като Ви слушам как говорите за книгите, как се пазарите и ги сравнявате със скара и бира. ooooh!
Никоя книга не е толкова скъпа ако ти харесва.

# 32
  • София
  • Мнения: 8 109
Аз затова смятам да си я купя, чела съм му и другите книги, и тази искам да прочета. А и не ми харесва да чета на компютъра книги, друго си е да я държиш в ръка.

# 33
  • Мнения: 136
От една седмица я имам, но съм стигнала до 80 страница, наистина е пълна боза. Значи затова била толкова рекламата. Ако не беше тя щеше да мине и замине. Повече ми хареса Цифрова крепост, макар че нея не я рекламираха.

# 34
  • Мнения: 31 165
Прочетох я. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 183
Аз с мъка я чета,предишните за ден,максимум 2 ги прочитах,а тази ........  Tired

# 36
  • Мнения: 2 093
може би няма и месец от излизането на книгата и ми стана ясно че е голяма боза. Почти се бях навила да си я купя, дори гледам че сьм писала в сьщата тема, но се радвам че не се поддадох на импулса. Порьчах си я от библиотеката и сега се чудя дали да не я откажа. Тази книга е голям автогол за Дан Браун.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 828
А какво стана с Дан Браун??
Аз преди да съм прочела книгата съм сигурна, че главният герой ще разплете дори и степаните чорапи на баба ми, докато някъде по средата на книгата го набиват, но пък накрая ще е почти влюбен / при ДБ няма типичният хепи- енд/.
Моля да ме опровегаете.
`Щото аз за тази книга 20- 25 лв няма да дам. Няма и да си кьоря очите пред комп-а.

Няма да те опровергая, точно си го описала  Grinning
И все пак не съжалявам за парите, има какво да се научи от книгата.
Понеже не съм била във Вашингтон, ми беше много интересно да търся из интернет сградите, скулптурите и картините, описани в книгата.
Даже не знаех, че съществува въпросната скулптура Криптос в двора на ЦРУ и загадката върху нея  Crazy

# 38
  • Мнения: 914
Толкова ли е зле тази книга? Аз мислех да я купувам за подарък...

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 311
И все пак не съжалявам за парите, има какво да се научи от книгата.
Понеже не съм била във Вашингтон, ми беше много интересно да търся из интернет сградите, скулптурите и картините, описани в книгата.
Даже не знаех, че съществува въпросната скулптура Криптос в двора на ЦРУ и загадката върху нея  Crazy
Аз чета книгите на Дан Браун основно заради нещата, които могат да се научат. А и историите са лесносмилаеми, като в същото време те карат да се замислиш дали пък наистина това не е вярно. Wink Но основно заради новите неща  Grinning
Снощи я започнах, 150 страници ги изядох за 1 вечер.. След още 2 сигурно ще съм я приключила. До тук ми харесва, наистина е мнооого подобна на "Шифъра", но какво от това?! Wink Като я приключа ще коментирам пак Simple Smile

# 40
  • Мнения: 7 837

Даже не знаех, че съществува въпросната скулптура Криптос в двора на ЦРУ и загадката върху нея  Crazy

Само че, Дан Браун, доста е поомешал нещата и естествено направил своя интерпретация, така че, ако сте заинтересувани от Криптос, по-добре пуснете търсачката- Kryptos, Kryptos Group, Cyrillic Projector Code или Elonka Dunin, тя е доста популярен криптограф и автор.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 828
О, да, разгледах Elonka's Kryptos Page  Grinning
В Символа Браун прави доста четки на Санборн, който доколкото четох е бил обиден от Шифъра.

# 42
  • Мнения: 7 837
Някъде бях мернала дори закачка със сменените координати, от 38 на 37 градуса, за да получи
W is D. O. S.
Бяха го "разшифровали" като  Writing is Dan's Original Sin.  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 125
Щом излезе книгата,веднага си я поръчах.Дойде на следващия ден(24.11 или 25.11на се сещам точно).
Още я чета ooooh! и съм меко казано разочарована.Другите му книги ги изчетох на един дъх,а тази....не върви и това е.

# 44
  • Мнения: 74
Баща ми я подари на мъжа ми за Никулден и аз моментално жадно я грабнах,но още не съм имала време да я чета.Голяма тухла си е,направо нямам търпение да я почна.Не очаквам да ме разочарова,голяма фенка съм му,но като ви чета...кой знае Grinning

Общи условия

Активация на акаунт