Само за пушачи.

  • 229 791
  • 626
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз да кажа..
машинката, която си взех е 3лв.Взимам си тютюн Golden Virginia, който напълно ме удовлетворява (7лв) и ми стига за 150 цигари..левче филтри и левче синьо оцб..
В този ред на мисли, смятам, че е доста изгодно да.
А свестен тютюн (джембе) има и по 4лв..

От къде си набавяш вси4ко това ?

Някой спомена и слагането на сушени билки в цигарите Rolling EyesНякой пробвал ли е?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 716
тютюн Golden Virginia,...(7лв) и ми стига за 150 цигари..
  Crazy Kак успяваш? Аз от тютюн за 7 лв (40g) изкарах много по-малко от 100 бройки?!?
А Джембе пробвах и аз (зелен) и много ми хареса.

# 47
  • Мнения: 1
На едно от предните поскъпвания на цигарите си купих машинка. След няколко опита се усъвършенствах в свиването на цигарите. Тютюна, който се продава е многократно по-добър от тютюна в продаваните марки цигари, дори и от по-скъпите. Но по това време вероятно много пушачи бяха решили да минат на свити цигари и трудно се намираха я тютюн, я филтри и пак се върнах на готовите цигари.
Напоследък се каня да откажа цигарите, някой да знае лепенките имат ли ефект и ако да, каква марка да си купя?

# 48
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 rotfImao

обикаляйте кошчетата около спирките за недопушени фасове, като ви е скъпо. също може да дебнете пред магазините някои си оставят запалени цигари ...
мангалчетата да не са проЗти от сумати време ги гледам как си събират да пушат.


# 49
  • Мнения: 194
Aре сега....много оригинално Tired

# 50
  • Мнения: 77
A най-тъжното е, че в темата пишат жени, майки, които уж би трябвало да са пример за подрастващите!  ooooh! Как обяснявате на децата си ситуацията, в която сте се надвесили над машинката за цигари и упорито навивате или тъпчете или там каквото се прави?  Thinking

# 51
  • Мнения: 194
A най-тъжното е, че в темата пишат жени, майки, които уж би трябвало да са пример за подрастващите!  ooooh! Как обяснявате на децата си ситуацията, в която сте се надвесили над машинката за цигари и упорито навивате или тъпчете или там каквото се прави?  Thinking

Аман от псевдо морал.

Четете заглавието бе хора ooooh!

# 52
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
A най-тъжното е, че в темата пишат жени, майки, които уж би трябвало да са пример за подрастващите!  ooooh! Как обяснявате на децата си ситуацията, в която сте се надвесили над машинката за цигари и упорито навивате или тъпчете или там каквото се прави?  Thinking

Аууу, аз съм направо за бесилката тогава. Мале, мале, колко пъти са ме виждали децата през стъклото на терасата да пуша. На мъж ми братовчедите пушат, та се съдират, а нито вуйчо му, нито вуйна му са пипвали цигара през живота си. Друг роднина пък цигара да не види, защото техните пък не пускат цигарите от устата си. Аз пуша, а мъж ми дори казармата не е успяла да го накара да пропуши. Така че не опира въпросът до пример, а до това, какво решение ще вземе човек, като стане достатъчно голям.
По темата - ще си пуша, докато мога да изтрайвам финансово. Пък после - я машинка, я електронна цигара. Може пък и да почна кошчетата да наобикалям, дето вика Лабрадор.

# 53
  • Мнения: 133
Ей, каква чудесна тема в която можеш да блеснеш с моралното си изказване.
Ти като си(ако си ) майка, явно си за пример.
Ако беше комунизма, щяха да те изобразят на плакат и да го разнасят по манифестации наред с портретите на великите руски водачи.

По темата:
Започнах да пуша отново.Отскоро.
Какво е това с билките?
Да го разбирам ли, че цигарите с билки не са толкова вредни?

# 54
  • Мнения: 2 070
боже,добре че алкохола не е скъп,иначе докъде ли щях да падна ooooh!

# 55
  • Мнения: 194
боже,добре че алкохола не е скъп,иначе докъде ли щях да падна ooooh!

до спирт, разбира се...може и одеколон....ама има и разни за анонимните, това - онова Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 070
Грешно ме разбра,дадох за пример,че и пушача може да изпадне до ниво"пропаднал алкохолик"

# 57
  • Мнения: 194
Грешно ме разбра,дадох за пример,че и пушача може да изпадне до ниво"пропаднал алкохолик"

Не мисля.

Даже се каза в темата,че тютюните са в пъти по - качествени....ама това е тема....,не четеш. Не е спама ooooh! Mr. Green

# 58
  • Мнения: 517
Грешно ме разбра,дадох за пример,че и пушача може да изпадне до ниво"пропаднал алкохолик"

Не мисля.

Даже се каза в темата,че тютюните са в пъти по - качествени....аматовае тема....,не четеш. Не е спама ooooh! Mr. Green

А това твоето е чист спам Naughty

По темата, виждала съм просяци да пушат чуждите недопушени фасове...много грозна гледка Tired

# 59
  • Мнения: 194
Смарто,това не е по темата...аман бе,стойте си в спама Joy Hug

Общи условия

Активация на акаунт